PKO Ekstraklasa: 9. kolejka
25 wrz 2021 17:30
90+3'

Jeszcze okazja dla Zagłębia. Poręba strzelał z ostrego kąta, ale został zablokowany.

4
1
1
2
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić. Ostre wejście w nogi Sangowskiego.

KGHM Zagłębie Lubin
1
1
90+1'

Zagłębie szanuje piłkę i utrzymuje się przy niej w środkowej strefie boiska.

2
90'

Minimum trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

1
89'
87'

Daniel marnuje kolejną sytuację. Zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i zdołał go zablokować obrońca Warty.

1
1
1
2
85'

Mario Rodriguez pokusił się o strzał z dystansu, ale trafił w stojącego przed nim Zrelaka.

1
1
1
84'

Szysz chciał zapolować na kolejnego gola, lecz tym razem pomylił się przy próbie strzału zza pola karnego. Piłka poleciała nad poprzeczką.

1
81'

Kontra Zagłębia. Szysz wyłożył piłkę Chodynie na szesnasty metr, ale ten włożył zbyt dużo siły w uderzenie i wyraźnie przestrzelił.

1
77'

Jeszcze jedna próba Warty. Grzesik strzelał płasko z dystansu, jednak taki strzał nie miał prawa zaskoczyć Hładuna. I nie zaskoczył.

2
2
1
1
75'

To jest niemożliwe! Hładun kolejny raz SPEKTAKULARNIE broni strzał Zrelaka! Napastnik Warty uderzał mocno z sześciu metrów, jednak Hładun wyciągnął się jak struna i odbił piłkę na słupek!

6
1
1
2
1
75'

Jak nie idzie, to nie idzie. Jakóbowski strzelał z obrębu pola karnego, ale nie trafił w bramkę.

2
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Jayson Papeau. Za faul taktyczny. Musiał faulować skrzydłowy Warty, w przeciwnym razie kolejną znakomitą kontrę mieliby goście.

Warta Poznań
1
71'

Kolejny raz gospodarze w narożniku. Centra Corryna i raz jeszcze lepsi goście. Najwyżej w polu karnym wyskoczył Bartolewski.

2
1
70'

Rzut rożny dla Warty. Krótkie rozegranie, wreszcie centrował Ivanov, ale wybili piłkę goście.

1
67'
67'

A chwilę wcześniej wyborną okazję zmarnował Grzesik. Gospodarze rozklepali defensywę Zagłębia, ale boczny obrońca Warty nie zdołał przelobować bramkarza z ostrego kąta. W ostatniej chwili nogę wsadził jeden z obrońców.

2
1
1
66'

Gol! Strzelił Patryk Szysz. Asystował mu Filip Starzyński.

Co za kontratak gości! Przewaga trzech na jednego, Szysz przyjęciem ustawił sobie piłkę do strzału lewą nogą i uderzył nie do obrony z szesnastu metrów!

14
8
2
4
63'

Dośrodkowanie Papeau, w polu karnym byli Zrelak i Jakóbowski, ale żaden z nich nie zdołał oddać strzału.

4
1
2
1
61'

Pół godziny do końca. W dalszym ciągu lepsze wrażenie sprawiają piłkarze Warty, ale to Zagłębie ma - póki co - o jednego gola więcej.

1
2
1
1
59'

Hładun ratuje Zagłębie! Zrelak strzelał głową z czterech metrów, ale nie potrafił pokonać doskonale interweniującego bramkarza gości!

4
2
1
1
58'

Szysz chciał uruchomić długim podaniem Zajica, ale ten przegrał pojedynek bark w bark z Ławniczakiem i opuścił dalszą walkę o piłkę.

1
57'

Kontratak Warty, Jakóbowski dostał podanie na wolne pole, był w obrębie pola karnego Zrelak, ale nie dotarła do niego piłka.

3
2
56'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Daniel.

1
3
55'

Dośrodkowanie Corryna z rzutu rożnego, musnął piłkę głową Trałka, ale oddał niecelny strzał.

1
54'

Sędzia Frankowski wezwał na rozmowę Zrelaka, ale skończyło się na słownym upomnieniu.

2
1
54'

Przepychanki w polu karnym Zagłębia.

1
1
2
52'

Bardzo dobry kontratak Zagłębia, Poręba wypatrzył w polu karnym Daniela, ten jednak strzelił za lekko, by zaskoczyć Lisa.

1
1
51'

Ależ fatalnie zachował się teraz w polu karnym Zagłębia Papeau! Miał przed sobą tylko Hładuna, ale źle trafił w piłkę i oddał bardzo niecelny strzał! To była setka!

1
1
1
49'

Piłka wybita przed pole karne, efektownie złożył się do strzału z woleja Trałka, lecz zabrakło mu nieco precyzji.

1
1
49'

Kolejna centra Zrelaka z rzutu rożnego i ponownie bardzo dobrze w defensywie spisali się goście.

1
1
1
48'

Płaskie podanie Chodyny wzdłuż pola karnego, ale zabrakło przy nim precyzji i pewnie złapał piłkę Lis.

2
1
46'

Od razu z akcją ruszyli gospodarze, ale Jakóbowski nie trafił czysto w piłkę głową po dość przypadkowym zagraniu z prawej strony.