Amaral próbował sprytnie przerzucić piłkę nad Szromnikiem, ale ten spokojnie ją wyłapał.

1
3
2
70'

Marchwiński wpadł w pole karne i chciał wyłożyć piłkę Ishakowi do pustej bramki. Połapali się obrońcy.

1
2
1
1
69'

Cierpią wrocławianie, oj cierpią. I czeka ich jeszcze ponad 20 minut tej katorgi.

2
8
2
65'

Strzał rozpaczy Exposito z zaskakującej pozycji. Niecelny.

3
4
1
2
65'

Zapowiadało się na kolejnego gola, ale Amaral źle podał do Ishaka.

1
4
3
63'

Iskra zdołał oddać strzał z obrębu pola karnego, a piłka po nodze obrońcy spokojnie trafiła w ręce Bednarka.

1
1
1
62'

Kamiński już szykował się do wyjścia sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili plany pokrzyżował mu Lewkot.

3
1
60'

Exposito uderzył z rzutu wolnego. Jaki to był strzał? Taki, jak cały występ Śląska.

4
10
1
3
4
59'

Dramatycznie prezentuje się w Poznaniu Śląsk. Goście zapewne chcieliby, aby ten mecz już się zakończył.

4
9
3
2
3
56'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Jakub Kamiński. Kamiński odebrał piłkę Lewkotowi pod polem karnym Śląska, która trafiła pod nogi Ishaka. Ten mocno uderzył, a futbolówka po rękach Szromnika wpadła do bramki. Katastrofa Śląska, a Lech się bawi! 4:0!

94
47
8
4
9
54'

Gol! Strzelił Jakub Kamiński. Asystował mu Dani Ramirez. Dublet Kamińskiego! Reprezentant Polski zwiódł kompletnie Iskrę w polu karnym i dokładnym uderzeniem w kierunku dalszego słupka trafił do siatki. Wydaje się, że skrzydłowy właśnie zamknął mecz. 3:0!

87
47
7
2
10
53'

Śląsk szuka gola głównie dośrodkowaniami. Problem w tym, że wrzutkami do obrońców rywala nie da się strzelić bramki.

4
3
1
1
51'

Satka sprawdził czujność Salamona, któremu niedokładnie odegrał pod swoim polem karnym. Stoper Lecha zdał test na piątkę.

8
2
1
1
1
49'

Próbują goście zagrozić bramce Bednarka, ale są w swoich poczynaniach nieporadni.

1
46'

I od razu zamieszanie w polu karnym Śląska. Żaden z zawodników Lecha nie zdołał jednak oddać strzału.

2
1
2
1
46'

Gramy dalej.

1
1
46'
45'

Doliczona minuta do pierwszej połowy.

2
1
45'

Schwarz dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego, a minimalnie nad poprzeczką główkował Praszelik.

2
2
3
44'

Lech ma wszystko pod kontrolą i kolejne trafienia powinny być kwestią czasu.

11
3
2
1
3
41'

Ishak wpakował piłkę do siatki w sytuacji sam na sam, ale jego radość nie trwała długo. Napastnik Lecha był na spalonym.

2
2
4
12
39'

Wrzutka zatrzymała się na pierwszym przeciwniku. Fatalne zagranie.

4
2
2
38'

Pawłowski faulowany przez Ramireza. Szansa na dośrodkowanie.

1
1
3
38'

Ze zdrowiem Portugalczyka już wszystko w porządku. Przy piłce Lech.

6
2
1
1
37'

Gra wstrzymana. Problemy ma Amaral.

3
6
4
36'

Lech bez problemu radzi sobie z nielicznymi wypadami Śląska.

4
1
33'

Ten mecz mocno weryfikuje Śląsk Wrocław. Do tej pory podopieczni Jacka Magiery nie zanotowali porażki, a wszystko wskazuje na to, że przy Bułgarskiej zostaną boleśnie sprowadzeni na ziemię.

13
4
1
30'

Gol! Strzelił Jakub Kamiński. Cóż teraz zrobił Śląsk Wrocław? Goście krótko wykonali rzut rożny i po kilku podaniach na strzał z dystansu zdecydował się Mączyński. Został jednak zablokowany, a Kamiński ruszył z piłką z własnej połowy. Co ciekawe, nie miał przed sobą w zasadzie żadnego rywala, więc mknął sam przez kilkadziesiąt metrów przed siebie i wpadł w pole karne. Tam popatrzył jak ustawiony jest bramkarz i płaskim, precyzyjnym uderzeniem przy słupku trafił do siatki. 2:0!

113
58
10
5
18
28'

Niespodziewana odpowiedź Śląska. Pich oddał mocny strzał sprzed pola karnego, a refleksem popisać musiał się Bednarek.

3
1
2
3
28'

Amaral znalazł w polu karnym Ramireza, który już szykował się do strzału. W ostatniej chwili interweniował Pawłowski.

1
1
25'

Póki co Śląsk nie wygląda na drużynę, która zajmuje drugie miejsce w tabeli i w razie zwycięstwa zostanie liderem. Wrocławianie są zagubieni i nie potrafią zagrozić Lechowi.

5
4
2
1
22'

Dośrodkował z lewej strony Rebocho, a celnie główkował Amaral. Wprost jednak w ręce Szromnika.

2
1
1
1
20'

Exposito szukał podaniem w polu karnym Picha, którego jednak uprzedził obrońca.

2
1
1
3
1
19'

Amaral zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Bardzo niecelna próba.

2
1
3
6
3
18'

Kamiński kapitalnym podaniem próbował odnaleźć Ishaka. Wtrącił się w to wszystko Golla i skasował akcję.

1
3
3
17'

Żółtą kartkę za faul na Ishaku otrzymał Dino Stiglec.

Śląsk Wrocław
7
2
1
1
3
15'

Ramirez uderzył w głowę Mączyńskiego.

1
2
4
2
3
15'

Verdasca ostro potraktował Tibę. Okazja dla Lecha na dośrodkowanie, a być może nawet strzał na bramkę.

1
1
2
13'

Śląsk próbował wyjść z akcją, ale zaprzepaścił ją złym podaniem Praszelika.

1
4
11'

Potężnie z dystansu uderzył Ishak. Pomylił się nieznacznie.

5
3
2
5
10'

Po podaniu z głębi pola na spalonym złapany Stiglec.

1
9'

Schwarz zbyt mocno zgrywał piłkę do Pawłowskiego. Od bramki Bednarek.

1
1
1
2
3
8'

Śląsk stara się przenieść ciężar gry na połowę Lecha.

2
2
4
6'

Kamiński przedzierał się w pole karne Śląska, ale Lewkot utrudnił zadanie młodemu skrzydłowemu Lecha. Piłka dla gości.

2
3
1
6
4'

Lech kapitalnie rozpoczął to spotkanie. Śląsk dostał szybki cios i musi pokazać klasę, by podnieść się z desek.

9
8
1
1
2
2'

Gol! Strzelił Joao Amaral. Błyskawiczny gol dla Lecha! Rebocho dośrodkował w pole karne, gdzie piłka odbiła się od obrońcy Śląska i trafiła pod nogi Amarala. Skrzydłowy długo się nie namyślając huknął na bramkę, a futbolówka wpadła do siatki tuż przy słupku!