Spotkanie potrwa o minimum dwie minuty dłużej.

6
16
88'

Gol! Strzelił Tomas Pekhart.

Kuciak rzucił się w jeden róg, Pekhart strzelił w drugi. Legia strzela gola honorowego.

Legia Warszawa
33
27
19
35
127
88'

53
88'

Rzut karny dla Legii! Nalepa faulował Pekharta.

12
5
9
12
55
87'

Goście dość powoli budują swoje akcje, jakby nie zdawali sobie sprawy, że przegrywają różnicą trzech bramek, a do końca meczu pozostawało mniej niż dziesięć minut.

7
10
2
4
3
85'

Długie podanie w stronę Emreliego, ale dobrze przeczytał to Kuciak i wybił piłkę kilkanaście metrów przed polem karnym.

19
11
3
3
2
83'
11
7
4
4
4
82'

Przechwyt Lechii, od razu mieliśmy długie zagranie do rozpędzonego Durmusa, ale Turek nie zdołał dojść do piłki. Dobrze na przedpolu interweniował Miszta.

13
8
5
5
3
80'

Jeszcze jeden strzał Diabate z dwudziestu metrów i ponownie spokojnie interweniuje Miszta.

15
7
4
6
10
79'

Kontratak Lechii czterech na trzech, ale postanowił sam go kończyć Diabate. Płaski strzał zza pola karnego, po którym Miszta na raty złapał piłkę.

8
6
2
4
3
77'
76'

Kuciak zgłosił jakiś uraz. Gra na moment przerwana.

4
3
4
8
7
74'

Atak pozycyjny Legii, jednak gospodarze są dziś bardzo dobrze ustawieni w defensywie i praktycznie nie popełniają błędów.

25
12
2
2
6
72'

Dośrodkowanie z prawej strony, ale Pekhart nie zdołał powalczyć o piłkę.

11
8
3
5
6
71'

Nie wychodzą dziś ataki piłkarzom Legii. Praktycznie każdy stały fragment oznacza stratę piłki.

24
13
4
6
5
70'

Legia miała rzut wolny z boku boiska, jednak kompletnie nie wyszło to dośrodkowanie Josue.

30
16
4
4
8
67'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Kacper Sezonienko.

To już jest DEKLASACJA mistrza Polski w Gdańsku! Opłacił się pressing gospodarzom, Sezonienko podał do niepilnowanego w polu karnym Zwolińskiego, a ten wykonał egzekucję z pięciu metrów!

232
103
21
13
24
66'

Widząc nieporadność kolegów, na strzał zza pola karnego zdecydował się Jędrzejczyk. Uderzenie mocne, celne, ale spokojnie interweniował Kuciak.

19
10
4
4
4
65'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Gajos. Za ostry wślizg w środku pola.

3
4
4
12
8
64'

Dośrodkowanie Gajosa z rzutu wolnego, ale nad bramką strzelał Flavio Paixao.

4
4
4
6
10
63'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović. Za faul na rozpędzonym Sezonience.

22
6
2
5
4
Pół godziny do końca. Czy Legia odrobi straty w Gdańsku?
23
7
4
1
2
60'

Szybka akcja Legii na lewej stronie, strzelał z narożnika pola karnego Luquinhas, ale nie sprawił tym żadnych problemów Kuciakowi.

14
8
4
3
3
60'

Ponownie zadymiło się nad boiskiem. Teraz to kibice Legii odpalili race.

2
2
2
3
10
59'

Dobry strzał Durmusa z rzutu wolnego, odbił piłkę przed siebie Miszta, ale po chwili zdążył ją złapać.

6
4
2
8
5
58'

Kolejny stały fragment gry dla Lechii. Faulowany przed polem karnym był Gajos.

15
8
1
2
3
56'

Żółtą kartkę otrzymał Luquinhas. Za faul taktyczny.

21
12
2
5
3
56'

Legia Warszawa. Schodzi: Ernest Muci. Wchodzi: Luquinhas.

8
4
2
4
3
55'

Tymczasem akcja Legii. Uwolnił się spod krycia Emreli, huknął z ostrego kąta, ale piłka przeleciała obok bramki.

3
10
2
4
5
54'

Mieliśmy jeszcze analizę VAR, ale decyzja nie zostanie zmieniona. Lechia ma już dwubramkową przewagę w meczu z Legią.

31
11
1
4
3
54'

Gol! Strzelił Jarosław Kubicki.

2:0 dla Lechii! Piłka wybita przed pole karne, dopadł do niej Kubicki i precyzyjnym strzałem umieścił ją w siatce!

192
83
13
17
24
52'

Zwoliński strzelał zza pola karnego, ale piłka po rykoszecie poleciała obok bramki.

4
4
1
8
1
50'

Kastrati jeszcze ucierpiał w tej sytuacji i potrzebuje pomocy medycznej.

6
13
5
7
6
49'

Ależ teraz urwał się prawą Kastrati. Miał mnóstwo miejsca, był już w polu karnym, ale świetnym wślizgiem wybił mu piłkę spod nóg Maloca.

8
3
1
2
3
47'

Z dystansu strzelał Andre Martins, ale pewnie broni Kuciak.

10
2
1
2
3
46'
46'
46'
6
4
4
1
2
46'

Legia Warszawa. Schodzi: Igor Charatin. Wchodzi: Josue.

5
3
1
2
2
46'

17:20

W przerwie będą aż trzy zmiany w zespole Legii.

4
3
1
2
2
45+2'

Kolejny rzut rożny dla Lechii. Dośrodkowanie Durmusa, piłka wybita przed pole karne, gdzie był niepilnowany Gajos, strzelił bez przyjęcia, ale trafił w kibiców Lechii.

9
9
2
8
4
45'

Pierwsza połowa potrwa o minimum dwie minuty dłużej.

7
4
1
5
2
44'

Dośrodkowanie Durmusa z rzutu rożnego, niepewnie zachował się na przedpolu Miszta, ale ostatecznie złapał piłkę.

6
6
2
5
6
43'

Lechia spokojnie utrzymuje się przy piłce na połowie rywala.

19
6
1
5
6
42'

Ładnie poklepali teraz piłkarze Lechii, ale popsuł całą akcję Flavio Paixao. Legia miała okazję do wyjścia z kontrą, jednak Nalepa wyskoczył do pressingu i taktycznie faulował przeciwnika.

9
4
1
7
7
40'

Lechia wciąż chce atakować. Ani myśli schować się za podwójną gardą i czekać na kontrataki.

26
10
1
6
4
38'

Żółtą kartkę otrzymał Maik Nawrocki. W międzyczasie ukarany obrońca Legii.

24
10
1
4
7
38'

Mogło być 2:0! Zwoliński strzelał głową, ale znakomicie broni Miszta!

50
21
13
13
30
38'

Kolejny rzut wolny dla Lechii sprzed pola karnego, choć tym razem nieco bardziej z boku.

14
7
1
3
4
36'

I mamy przerwę w grze.

3
3
3
2
10
35'

Trochę się zadymiło nad boiskiem. Kibice Lechii odpalili race.

15
4
6
3
12
34'

Gol! Strzelił Maciej Gajos.

CO ZA TRAFIENIE! Maciej Gajos popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego. Lechia prowadzi z Legią!

242
96
23
15
41
32'

Jędrzejczyk faulował Zwolińskiego tuż przed polem karnym Legii. Doskonała szansa dla gospodarzy z rzutu wolnego.

16
8
4
6
5
32'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Mladenovicia. Piłka poleciała w okolice sektora zajmowanego przez kibiców Legii.

5
7
4
8
31'

Pekhart faulowany przy linii bocznej, niedaleko pola karnego. Legii nie idzie z gry, więc może z pomocą przyjdzie stały fragment.

4
6
3
3
3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Flavio Paixao. Za faul taktyczny w środku pola.

9
5
1
1
8
29'

Szwankują dziś w Lechii ostatnie podania. Durmus ponownie miał mnóstwo miejsca z lewej strony, ale za długo zwlekał z dośrodkowaniem. Przez moment w polu karnym był niepilnowany Zwoliński, jednak w porę zdążyli wrócić goście.

1
1
1
2
2
27'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gospodarzy, dośrodkowywał Żukowski, a nad bramką główkował Sezonienko.

5
3
1
4
26'

Sezonienko urwał się rywalom na prawej stronie, od razu zagrywał płasko w pole karne, ale Lechia zaatakowała zbyt małą liczbą zawodników, by stworzyć realne zagrożenie.

4
3
1
5
23'

Piłkarze Lechii wybijają piłkę poza boisko. Zwoliński ucierpiał w jednym ze starć.

2
4
1
7
7
22'

Ależ było groźnie! Pekhart strzelał głową z pięciu metrów, ale zablokował go Nalepa! Kuciak mógłby nie zdążyć.

8
2
1
2
7
20'

Wysoki pressing gdańszczan. Łapią rywala już przy jego polu karnym. Trener Tomasz Kaczmarek mówił przed meczem, że chciałby, aby jego zespół przeważał i cieszył kibiców. Na razie chyba się to udaje, choć do pełni szczęścia Lechii brakuje gola.

15
2
2
2
7
19'

Dominacja Lechii, sporo sytuacji. Legia odpowiedziała dwoma kontrami. Dobre spotkanie oglądamy dziś w Gdańsku.

14
4
2
2
4
18'

Zwoliński na wślizgu przyjął piłkę w polu karnym, od razu pokusił się o strzał przy bliższym słupku, ale zabrakło mu ok. metra, by cieszył się z gola.

4
2
2
3
4
16'

Akcja Legii. Lopes zagrał na obieg do Slisza, ten płasko poszukał w polu karnym Pekharta, jednak dobrą interwencją popisał się Nalepa.

11
2
1
1
1
13'

Pierwsza akcja Legii. Slisz miał trochę miejsca przed polem karnym, strzelił płasko w kierunku dalszego słupka, jednak zabrakło mu odrobinę precyzji.

10
6
1
2
2
12'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Maloca, ale nie sprawił tym problemów Miszcie.

2
3
2
2
4
11'

Przechwyt Lechii na połowie rywala. Sezonienko zagrał do Zwolińskiego, ten strzelał z ostrego kąta, ale wślizgiem zablokował to jeden z obrońców Legii.

2
1
5
10'

Zaprezentował teraz swoje umiejętności gimnastyczne Durmus. Efektownie złożył się do strzału po centrze z lewej strony, ale piłka poleciała wyraźnie nad poprzeczką.

1
2
2
4
9'

Rzut wolny dla Lechii z bocznego sektora boiska. Popsuł jednak dośrodkowanie Gajos i Legia oddala zagrożenie.

2
1
1
4
5
7'

Sunie atak za atakiem ze strony Lechii. Durmus miał hektary wolnej przestrzeni z lewej strony, zagrał miękko w pole karne, ale Kubicki strzelił za lekko. Wręcz podał piłkę bramkarzowi.

5
3
4
1
2
5'

Legia zamknięta we własnym polu karnym. Ostre wstrzelenie piłki przez Conrado, piłka minęła wszystkich zawodników. Żaden z piłkarzy Lechii nie zaatakował agresywniej futbolówki na dalszym słupku.

3
2
4
3
3
4'

Kolejna szansa dla gdańszczan. Po znakomitej centrze Durmusa z rzutu rożnego pozostawiony bez krycia Nalepa nie trafił jednak dobrze w piłkę głową.

5
4
3
3
5
3'

Pierwsza akcja gospodarzy. Drybling Durmusa na lewej stronie, dobre dośrodkowanie na piąty metr, ale Sezonienko nie trafił czysto w piłkę i strzelił nad poprzeczką.

5
2
3
1
1
2'

Lechia zaczęła odważnie. Jej obrońcy są ustawieni bardzo wysoko.