Sędziowie doliczyli minimum trzy minuty.

7
3
4
90'

Tym razem korner dla Radomiaka. Dośrodkowanie Nascimento, gospodarze wybijają piłkę.

5
3
2
3
4
89'
7
3
6
4
3
89'
4
3
4
2
3
89'

W odpowiedzi mieliśmy podobny jakościowo strzał Rhuana zza pola karnego.

6
3
3
3
3
88'

Kompletnie nieudany strzał Żyry z dystansu. Piłka poleciała wyraźnie obok bramki.

6
3
4
5
6
87'

Dośrodkowanie Nalepy z rzutu rożnego, bliski oddania strzału był Tiru, ale nie trafił czysto w piłkę. Ostatecznie goście wybili futbolówkę.

8
3
3
3
4
86'

Ostrzał bramki Radomiaka! Nalepa miał trochę miejsca przed polem karnym, huknął prawą nogą i kolejny raz bramkarz gości musiał wspiąć się na wyżyny.

11
7
5
3
6
86'

Centra Pospisila z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Romanczuk, lecz strzelił zbyt lekko i nie zaskoczył Majchrowicza.

8
4
5
3
4
85'

Kolejne uderzenie Romanczuka z osiemnastu metrów. I choć piłka leciała w środek bramki, to sporo problemów miał Majchrowicz! Korner.

7
7
5
4
5
83'

Mocny strzał Romanczuka zza pola karnego... obok bramki. Źle trafił w piłkę kapitan Jagiellonii.

8
6
2
3
1
83'

Mijają kolejne minuty, a gra obu drużyn w dalszym ciągu jest dość chaotyczna. Można odnieść wrażenie, że wszystko dzieje się z przypadku, nic nie jest wypracowane.

1
4
4
6
80'

Strzał Nalepy z dystansu, był rykoszet, po którym piłka szybowała dość wysoko. Wyszedł na przedpole Majchrowicz i złapał futbolówkę, a przy okazji zdemolował Rossiego.

3
4
3
3
4
79'

Bezradna w ofensywie jest w ostatnich minutach Jagiellonia. Długie podanie Pazdana, ale Imaz nie miał szans na dojście do piłki. A i tak był na spalonym.

4
3
5
6
3
76'
76'

Kolejna centra Leandro, piłka odbita na szesnasty metr, był tam Rossi, lecz jego uderzenie zostało zablokowane.

4
2
2
2
5
75'

Dośrodkowanie Leandro z rzutu rożnego, ale Pazdan uprzedził zawodnika Radomiaka i wybił piłkę.

5
1
3
2
4
74'

Kolejny atak Radomiaka - Nascimento strzelał zza pola karnego, ale nie trafił w bramkę.

4
2
2
3
3
74'

Ależ szansę mieli goście! Zagranie z rzutu wolnego na dalszy słupek, strącenie do Mauridesa, ale ten fatalnie spudłował z jedenastu metrów!

4
3
3
3
3
73'

Radomiak Radom. Schodzi: Luis Machado. Wchodzi: Rhuan.

2
2
2
1
2
72'

Coraz bardziej nerwowo w zespole Jagiellonii. Wścieka się Pazdan, bo dostał niedokładne podanie od jednego z partnerów.

2
1
1
2
70'

Po centrze Nalepy z rzutu rożnego niecelnie strzelał Tiru.

7
6
1
5
5
70'

Świetna akcja Jagiellonii na małej przestrzeni. Parę szybkich podań, Imaz był w polu karnym, ale jego strzał z ostrego kąta został zablokowany. Korner.

7
2
1
1
2
69'

3
67'

Imaz przyjął piłkę, obrócił się w kierunku bramki, ale strzelił zdecydowanie nad poprzeczką.

4
2
4
4
67'

Dośrodkowanie Prikryla z nieprzygotowanej pozycji. Łatwo wybijają piłkę goście.

2
2
1
1
66'

Imaz upadł na linii pola karnego, domagają się rzutu wolnego gospodarze, ale sędzia Przybył jest innego zdania.

4
3
1
3
8
65'

Radomiak ustawiony na 40. metrze od własnej bramki. Jagiellonia ma problemy z przedostaniem się pod pole karne.

4
3
3
3
4
62'

Kontra Radomiaka, prowadził piłkę prawym skrzydłem Jakubik, szukał dośrodkowania, jednak w polu karnym nie było żadnego z partnerów. Goście atakują zbyt małą liczbą zawodników.

3
3
4
5
60'

Okres zdecydowanej przewagi Jagiellonii. Zawodnicy Radomiaka nerwowo wybijają piłkę, byle dalej od własnej bramki.

6
1
1
4
10
58'

Żółtą kartkę otrzymał Fiodor Cernych.

Jagiellonia Białystok
5
5
1
3
56'

Po rzucie rożnym główkował Puerto, ale piłka leciała bardzo wolno i pewnie złapał ją Majchrowicz.

4
3
2
1
2
54'

Seria prostych strat w obu drużynach. Mnóstwo niecelnych podań.

1
3
1
1
53'

Spokojny początek drugiej połowy. Żadna z drużyn nie jest w stanie narzucić rywalowi swoich warunków. Oglądamy dość chaotyczne i rwane akcje z obu stron.

1
1
1
2
51'

Machado strzelał zza pola karnego, był lekki rykoszet i piłkę bez problemów złapał Dziekoński.

3
1
1
3
49'

Długie podanie w kierunku Imaza, ale czujny był Majchrowicz i uprzedził napastnika Jagiellonii. Pewny chwyt na przedpolu.

8
7
3
2
3
47'

Żółtą kartkę otrzymał Israel Puerto. Drugi ze stoperów Jagiellonii z napomnieniem.

7
4
1
2
3
46'
46'

2
45+1'

Bardzo nieudany strzał Kaputa z dystansu. Długo się składał pomocnik Radomiaka, ale efekt nie był najlepszy.

2
2
1
1
45'

Pierwsza połowa potrwa o minimum dwie minuty dłużej.

2
1
1
45'

Radomiak spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

2
1
1
1
2
43'

Puerto faulowany we własnym polu karnym. Chwila oddechu dla defensywy gospodarzy.

2
1
1
3
42'

Leandro uciekł Pazdanowi przy linii bocznej i obrońca Jagiellonii musiał uciekać się do faulu. Protestują kibice na stadionie. Ich zdaniem to kolejna krzywdząca decyzja arbitra.

2
2
1
1
1
41'

Rzut rożny dla Jagiellonii. Dośrodkowanie Pospisila, nikt nie powalczył o piłkę i ta spadła przed polem karnym, gdzie był niepilnowany Prikryl, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców Radomiaka.

5
1
1
2
39'

Kolejny rzut wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie Pospisila, jednak niecelnie główkował Cernych.

3
3
3
4
38'

Bardzo dobre długie podanie w wykonaniu Nascimento, ale Machado nie zdołał opanować piłki w polu karnym.

4
2
1
5
2
37'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i lekkim zamieszaniu w polu karnym strzelał Romanczuk, ale trafił w dobrze ustawionego Majchrowicza.

4
4
3
3
36'

Akcja Jagiellonii, prowadził piłkę Imaz, w końcu chciał podać do biegnącego obok Cernycha, ale wyraźnie popsuł to zagranie.

4
5
2
3
3
35'

Kibice Jagiellonii zaczęli obrażać sędziego Jarosława Przybyła, ale gdy zobaczą powtórki, to raczej zmienią zdanie.

4
1
1
4
33'

Gol! Strzelił Karol Angielski.

Strzelił płasko Angielski, tuż przy słupku. I choć Dziekoński rzucił się w dobrą stronę, to nie dał rady sięgnąć piłki. Remis!

31
13
5
7
24
33'

Teraz protestują piłkarze Jagiellonii, ale decyzja jest ostateczna.

5
3
4
4
6
32'

Po krótkiej analizie mamy decyzję - rzut karny dla Radomiaka!

13
6
8
4
9
31'

Sędzia idzie sprawdzić sytuację na monitorze. Imaz uderzył piłkę łokciem, natomiast wykonał wyraźny ruch w jej kierunku.

7
6
1
3
6
31'

Sytuacja jest sprawdzana przez VAR.

5
2
3
3
30'

Po dośrodkowaniu Leandro piłka trafiła w ustawionego we własnym polu karnym Imaza. Protestują goście, domagają się odgwizdania przewinienia.

1
1
2
29'

Nastić zszedł z boiska. Za chwilę wejdzie na nie Wdowik, który jeszcze nie jest jednak gotowy.

1
1
2
28'

Poruszenie na ławce rezerwowych. Chyba konieczna będzie zmiana.

1
1
1
1
28'

Mamy przerwę w grze. Na boisku leży kontuzjowany Nastić.

1
3
2
27'

Radomiak ma sporą przewagę w posiadaniu piłki, ale jest mało konkretny. Goście nie kończą swoich akcji strzałami.

3
2
1
2
5
25'

Gol! Strzelił Fiodor Cernych. Asystował mu Bojan Nastić.

Nic się nie działo, aż nagle przyspieszyli gospodarze. Romanczuk świetnym zagraniem uruchomił z lewej strony Nasticia, ten bez przyjęcia dośrodkował w pole karne, a Cernych nie pomylił się z kilku metrów. Jagiellonia na prowadzeniu!

32
14
6
10
15
22'

Sędzia upomniał słownie Abramowicza i Romanczuka, którzy byli najbardziej agresywni w tej sytuacji.

2
21'

Ma kartkę Tiru, a właśnie uderzył łokciem Machado. Gwizdek arbitra, jakieś przepychanki na murawie.

3
1
1
5
19'

I można powiedzieć, że wykrakaliśmy. Nastić miał trochę miejsca i zdecydował się na strzał z bardzo dalekiej odległości. Uderzenie płaskie, przy bliższym słupku, ale Majchrowicz był czujny.

3
2
2
1
18'

Dość powoli rozkręca się nam to spotkanie. Jest niewiele strzałów, za to sporo niedokładnych dośrodkowań.

1
16'

Długo budowali akcję zawodnicy Jagiellonii. Wreszcie miał trochę miejsca Prykril, zszedł do lewej nogi i szukał w polu karnym Cernycha, ale ten był dobrze pilnowany przez obrońców i nie zdołał oddać strzału.

1
2
1
14'

Ładnie pograli na jeden kontakt goście, ale Nascimento zgubił piłkę w polu karnym Jagiellonii, a po chwili stracił równowagę.

3
1
2
2
12'

Tiru był ostatnim zawodnikiem Jagiellonii. Faulował Angielskiego, a do bramki było ok. pięćdziesiąt metrów.

2
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Bogdan Tiru. Za faul na Angielskim, który wychodził na czystą pozycję.

3
1
1
3
11'

Łatwa strata Imaza, wydawało się, że Radomiak będzie miał okazję do kontry, ale dobrze w defensywie spisał się Pospisil i odebrał piłkę.

3
2
9'

Kolejny stały fragment gry dla Radomiaka, jednak defensywa Jagiellonii jest póki co czujna i umiejętnie oddala zagrożenie od własnego pola karnego.

2
1
7'

Daleki wyrzut piłki z autu przez Jakubika, mogło być groźnie, ale Pazdan był dobrze ustawiony i wyjaśnił całą sytuację. Radomiak wyraźnie się przebudził.

3
1
1
6'

Ależ kapitalny kontratak Radomiaka! Wszystkie podania w tempie, wreszcie piłkę dostał Leandro, w swoim stylu huknął z narożnika pola karnego, jednak Dziekoński nie dał się zaskoczyć!

10
3
2
1
3
4'

Pierwsza szansa dla gospodarzy! Świetne dośrodkowanie Pospisila z prawej strony, uwolnił się spod krycia rywala Cernych, ale jego strzał głową w efektowny sposób obronił Majchrowicz!

6
4
4
2
3
3'

Nie oglądamy wysokiego pressingu z jednej i drugiej strony. Oba zespoły są wycofane, gdy rywal jest w posiadaniu piłki.

1
2'

Na razie Jagiellonia nie oddaje piłki Radomiakowi, ale rozgrywa ją dość daleko od bramki rywala.