3
8
22
90+2'

Śląsk już chyba nie da rady. Raków zakłada pressing i nie pozwala rywalowi na podejście pod własne pole karne.

31
5
1
3
4
90'

Doliczone 3 minuty.

8
6
4
1
9
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Waldemar Sobota.

Śląsk Wrocław
17
1
1
7
87'

Raków nieco odsuwa grę od własnego pola karnego.

29
5
1
2
2
85'
5
4
5
1
2
83'

Szuka wyrównania Śląsk, ale Raków mądrze się broni. Problem gości może jednak polegać na tym, że cofnęli się oni zbyt głęboko.

8
6
3
2
5
80'

Długo rozkręcał nam się ten mecz, ale w końcu piłkarze wzięli się do roboty i ostatnie minuty to naprawdę dobre widowisko.

11
5
2
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivi Lopez.

4
3
7
10
78'

Tudor przeszkodził Szromnikowi w wybiciu piłki, obaj panowie mieli sobie coś do powiedzenia, ale wyjaśnił ich Szymon Marciniak.

3
2
2
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Szromnik.

7
2
1
4
78'

Żółtą kartkę otrzymał Fran Tudor.

1
1
3
6
76'
76'
75'

Gol! Strzelił Mateusz Praszelik. Asystował mu Erik Exposito. Do ogromnego zamieszania doszło w polu karnym Rakowa. Wydawało się, że już nic z tego nie będzie, ale ostatecznie piłka trafiła do Praszelika, który bardzo ładnym uderzeniem trafił do siatki. Śląsk jeszcze wierzy!

26
7
7
7
34
74'

Nieprzyjemne uderzenie Picha. Refleksem popisał się Kovacević.

10
5
1
1
1
72'

Około 20 minut do końca. Nie wydaje się, żeby Śląsk był w stanie wrócić jeszcze do meczu.

10
3
1
1
2
69'

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Asystował mu Vladislavs Gutkovskis. Zamienili się rolami ofensywni zawodnicy Rakowa. Gutkovskis z okolic środka boiska posłał prostopadłą piłkę do Lopeza, który urwał się obrońcom i w sytuacji sam na sam nie dał szans Szromnikowi. Raków prowadzi 2:0!

71
45
7
8
19
68'

Uderzył z powietrza Pich, ale obok słupka.

4
1
3
3
2
66'

Śląsk musi zdecydowanie ruszyć do ataków. To może sprawić, że Raków będzie miał okazje do kontrataków. To z kolei oznacza, że być może doczekamy się w końcu szybkiego i dobrego meczu.

5
2
4
2
1
64'

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Ivi Lopez. Nareszcie! Lopez kapitalnie z miejsca miękko dograł w pole karne do Gutkovskisa, a Łotysz z woleja wpakował piłkę do siatki. Raków prowadzi 1:0!

51
36
5
6
16
60'

Janasik łatwo stracił piłkę, która trafiła do Gutkovskisa. Napastnik nawinął Schwarza i pocelował w okienko bramki. Zabrakło centymetrów.

5
3
3
2
59'

Pich zagrał piłkę wzdłuż bramki, ale nie było tam żadnego kolegi.

1
2
58'

Śląsk przeważa, ale nic z tej przewagi nie ma. Bez celnego strzału ciężko o gola.

1
2
2
1
2
55'

Ludzie złoci... Błąd goni błąd. Niewulis popełnił prostą pomyłkę, piłkę przejął Śląsk. Praszelik zgrał do Picha w polu karnym, a ten zamknął oczy i rąbnął przed siebie. Wiadomo z jakim efektem.

1
13
1
2
2
53'

Exposito niczym Robben zszedł na lewą nogę, przymierzył i jako, że nie jest Holendrem, to od bramki Raków.

2
6
1
2
3
52'

Petrasek nie chciał być gorszy od Golli i również wsadził swoją drużynę na minę. Rosły stoper zdołał jednak naprawić swój błąd tuż przed polem karnym i to - mimo rozpaczy Praszelika - bez faulu.

2
3
1
51'

Z ok. 20 metrów huknął Gutkovskis. Ponad bramką.

2
1
3
2
49'

Ponownie Petrasek daleko kopnął piłkę, tym razem Golla prawie dał gola, ale nie połapał się Lopez.

1
2
1
3
48'

Długa piłka na tzw. aferę od Petraska. Wybija Golla.

2
2
1
1
46'

Gramy dalej. Przy piłce Raków.

5
1
1
1
45+1'

Lopez kopnął piłkę, ale zanim doleciała do pola karnego, faulowany był Golla.

1
2
4
45'

Kolejny rzut wolny. Faulował Bejger. Tym razem na pewno będzie dośrodkowanie.

3
3
1
1
45'

Odpowiedział Śląsk za sprawą Picha, który również uderzył w środek i Kovacević nie mógł mieć żadnych problemów.

2
2
1
2
44'

Huknął Lopez, ale w środek bramki i piłkę pewnie złapał Szromnik.

1
2
2
43'

Gutkovskis faulowany przez Gollę. Śląsk może spodziewać się strzału i dośrodkowania. Do bramki ok. 30 metrów.

3
3
1
3
40'

Exposito minął więcej niż jednego rywala i ruszył do przodu! Ja cię solę!

Oczywiście ostatecznie nic z akcji nie wyszło, ale w końcu napastnik Śląska nie minął siebie, tylko przeciwnika.

2
2
2
3
1
37'

Tudor przypomniał sobie swoje dogranie z początku spotkania i posłał niemal identyczną piłkę w pole karne. Tym razem nie Wdowiak, a Gutkovskis nie zamknął akcji.

2
1
4
35'

Kolejny nieudany drybling Exposito. Tym razem bez faulu na rywalu, ale z upadkiem na murawę.

1
4
3
1
32'

Znowu dłużej przy piłce Śląsk. Przez różne fazy przechodzi ten mecz. Szkoda, że nie przez pola karne obu zespołów.

1
2
3
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrzej Niewulis.

1
1
6
1
30'

Mogła być szansa dla Rakowa, ale Gutkovskisa przerosła umiejętność przyjęcia piłki.

2
2
4
5
6
27'

Czekamy na ożywienie tego meczu. Brakuje szybkich akcji i strzałów na bramkę.

3
1
2
2
24'

Ostatnie minuty pod znakiem walki.

3
2
4
1
3
21'

Dośrodkowanie Picha w kierunku Mączyńskiego. Byłego reprezentanta Polski uprzedził Kovacević.

7
4
3
2
1
19'

Próbował dryblować Niewulisa Exposito, ale ostatecznie sam siebie przedryblował. Stracił piłkę i sfaulował rywala.

1
3
2
1
17'

Na strzał zdecydował się Exposito. Trafił w mur.

4
2
2
3
16'

Praszelik faulowany przez Ledermana do spółki z Niewulisem tuż przed polem karnym. Do bramki ok. 20 metrów.

1
1
1
4
15'

Raków powoli przejmuje kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

8
1
3
13'

Tudor długim podaniem poszukał Lopeza. Lewkot przerwał akcję wybiciem w aut.

2
1
1
1
1
11'

Wdowiak próbował skopiować podanie Tudora, jednak jego próba była zbyt głęboka i piłkę złapał Szromnik.

1
1
9'

Teraz Raków próbuje przenieść ciężar gry na połowę rywala.

5
3
1
2
7'

Świetny wypad Rakowa. Tudor zagrał idealną piłkę między bramkarza i obrońców Śląska, ale Wdowiak nie zdołał zamknąć akcji strzałem z kilku metrów.

3
3
2
4'

Póki co dłużej przy piłce Śląsk, który stara się grać piłką na połowie Rakowa.

3
2
1
3'

Spokojnie weszły w mecz oba zespoły.

3
1
1
19:38

Obie drużyny już na murawie. Za moment rozpocznie się ostatnie sobotnie spotkanie PKO Ekstraklasy.