Znów uspokoiło się spotkanie. Wszystko za sprawą czwartego gola dla Śląska.

1
3
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Exposito. Erik Exposito pewnie z rzutu karnego. Hat-trick Hiszpana i Wisła totalnie rozbita u siebie.

51
24
7
76'

Sędzia konsultuje jeszcze sytuację z wozem VAR.

11
5
5
4
6
75'

Rzut karny dla Śląska.

16
11
73'
ZMIANA
73'
ZMIANA
72'

Zwija się z bólu Erik Exposito.

1
1
3
6
70'

Ten sam zawodnik uderzył z rzutu wolnego ale fatalnie.

5
5
1
3
2
68'

Yeboah faulowany przez Lewkota. Dobra pozycja do strzelenia gola dla Wisły z rzutu wolnego.

1
1
3
3
6
67'

Yeboah indywidualnie na prawej stronie! Zawodnik Wisły strzelił z ostrego kąta ale dobrze ustawiony Szromnik wybronił strzał.

7
2
1
1
2
66'

Dość spokojna druga połowa.

4
2
5
1
2
64'

Podanie Mączyńskiego w kierunku Exposito zablokowane przez jednego z defensorów Wisły.

1
1
4
4
5
63'

Mateusz Praszelik próbował przedrzeć się prawą stronę w pole karne Wisły.

7
1
2
1
61'

Wisła Kraków próbuje atakować ale na razie bez żadnych konkretów.

7
3
1
3
2
59'

Przyjmował futbolówkę ręką Exposito. Rzut wolny dla Wisły.

1
2
1
1
4
57'

Próbowali wyjść z kontrą piłkarze Śląska. Faulowany jednak Exposito.

3
1
1
4
4
55'

Próbował z dystansu Yeboah ale niecelnie.

4
1
1
3
53'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Spokojnie przyjmuję piłkę Janasik i wybija ją na aut.

3
3
52'

Atak pozycyjny Śląska Wrocław. Niedokładne podanie w kierunku Mateusza Praszelika i od bramki rozpocznie Mikołaj Biegański.

1
2
3
3
3
50'

Niecelne uderzenie Roberta Picha z dystansu.

4
1
4
4
3
47'
ZMIANA
46'

Zaczynamy drugą połowę!

10
3
2
1
1
45+1'

Dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu rożnego wybite przez defensorów Wisły.

2
2
3
2
4
43'

9
43'

Nieczysto zatrzymywał przeciwnika Schwarz.

3
1
4
3
4
42'

Groźna akcja Wisły, po której ucierpiał Hugi. Potrzebna pomoc medyczna.

2
2
1
3
1
40'

Ależ fatalnie przestrzelił Pich! Słowak nie trafił w piłkę z czterech metrów, która chwilę wcześniej odbiła się od poprzeczki po strzale Exposito.

1
1
2
10
4
38'

Mogło być 0:4! Strzał Praszelika świetnie wybronił Biegański.

9
1
4
6
3
37'

Atak pozycyjny Wisły ale zagranie Żukowa było niedokładne.

2
4
1
1
1
36'

Gramy!

7
3
2
1
1
34'
ZMIANA
34'
ZMIANA
2
4
4
1
33'

Chwila przerwy. Zadymiło się nad stadionem Wisły. Wszystko przez odpalone race.

2
2
2
3
3
31'

Michal Skvarka nie trafił z trzech metrów. Wydawało się jednak, że Słowak był na spalonym.

1
1
2
2
4
30'

Kontra w wykonaniu Wisły powinna wyglądać o wiele lepiej! Niedokładne zagranie Żukowa zaprzepaściło szansę na strzelenie gola.

4
6
1
1
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diogo Verdasca. Świetne dośrodkowanie Stigleca z rzutu wolnego. Najlepiej w polu karnym Wisły odnalazł się Verdasca, który podwyższa prowadzenie wrocławian.

50
26
3
9
11
25'

3
24'

Strzał z rzutu wolnego Krzysztofa Mączyńskiego z ostrego kąta. Bez problemu broni Mikołaj Biegański.

4
2
3
23'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Gruszkowski.

7
2
1
2
22'

Powinno być 0:3! Na początku koncertowo sytuację sam na sam zmarnował Mateusz Praszelik, a potem strzał oddał Erik Exposito. Świetną interwencją popisał się Mikołaj Biegański.

6
1
1
5
3
21'

Akcja Śląska Wrocław. Patryk Janasik zagrywał w kierunku Roberta Picha, który oddał strzał. Ten został zablokowany.

7
2
1
1
19'

Dośrodkowanie Śląska z rzutu wolnego. Trochę zamieszania w polu karnym Wisły, ale nie ma trzeciego gola.

5
1
1
1
16'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale wrocławianie wybijają futbolówkę.

7
1
1
1
2
15'

Faulowany Brown Forbes. Szansa Wisły Kraków, bo pozycja do dośrodkowania jest naprawdę dobra.

3
2
2
3
6
14'

Dośrodkowanie Krzysztofa Mączyńskiego, które zamykał Mateusz Praszelik - bez rezultatu.

9
1
2
1
2
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Exposito. I druga bramka Erika Exposito! Hiszpan zabrał się z piłką i uderzył zza pola karnego tuż obok słupka. Golkiper Wisły Kraków bez szans.

41
17
2
9
14
11'

Erik Exposito mógł mieć drugiego gola! Ostatecznie z dobrej pozycji strzelił wprost w Mikołaja Biegańskiego.

4
1
1
5
5
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Exposito. Świetna kontra w wykonaniu Śląska Wrocław. Mateusz Praszelik zagrał do wychodzącego na czystą pozycję Exposito, a ten przelobował bramkarza gospodarzy.

41
23
3
9
19
7'

Próbował przedrzeć się lewą stroną Exposito. Złe zagranie Hiszpana i Wisła ma rzut z autu.

2
2
2
1
5'

Zamieszanie w polu karnym Śląska. Piłka odbiła się Starzyńskiego, przez co Szromnik musiał interweniować.

5
6
1
2
2
4'

Z rzutu rożnego nic nie wynikło. Chwilę później niedokładne zagranie w kierunku Exposito.

4
2
2
4
5
3'

Próba dośrodkowania Mączyńskiego z prawej strony. To zostało zablokowane i mamy pierwszy rzut rożny.