PKO Ekstraklasa: 17. kolejka
04 gru 2021 17:30
90+3'

Jagiellonia szuka zagrania w pole karne gości, a piłkarze Górnika wybijają piłkę.

11
4
2
3
7
90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Pazdan.

Jagiellonia Białystok
12
6
1
2
5
90'

Doliczone pięć minut.

2
4
3
2
3
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Błażej Augustyn.

8
5
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Drewniak.

Górnik Łęczna
3
1
3
5
86'

Górnik przy piłce na połowie Jagiellonii! Po chwili ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy! Strzelał Serhij Krykun, a piłka odbiła się od słupka. Po chwili dobitka Banaszaka, którą na linii bramkowej zatrzymał Puerto.

2
83'
83'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Martin Pospisil.

1
2
1
1
1
81'

Gol! Strzelił Israel Puerto. Asystował mu Martin Pospisil.

Gol dla Jagiellonii! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Puerto zamknął akcję i z bliska skierował piłkę do siatki Górnika.

10
6
5
6
13
80'

Górnik szanuje piłkę i rozgrywa ją na własnej połowie.

4
5
1
2
2
76'

Pazdan dogrywał w polu karnym do Michała Żyro. Ten oddał strzał na bramkę, ale Gostomski nie dał się zaskoczyć.

3
2
3
75'

Górnik Łęczna. Schodzi: Jason Eyenga-Lokilo. Wchodzi: Szymon Drewniak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jason Eyenga-Lokilo #70
1
komentarz

1
72'

Jagiellonia atakuje, ale Górnik jak na razie dobrze się broni.

6
2
1
71'

Po rzucie wolnym będzie rzut rożny dla Jagiellonii.

1
1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Janusz Gol.

1
1
1
2
71'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

2
2
2
70'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Taras Romanczuk.

2
2
69'

Jagiellonia Białystok. Schodzi: P. Mystkowski. Wchodzi: Martin Pospisil.

P. Mystkowski #8
1
1
68'

Zza pola karnego strzelał Tomas Prikryl. Uderzenie zablokował Daniel Dziwniel.

1
1
1
66'

Po rzucie rożnym blisko było o gola dla gospodarzy. Piłka przeleciała tuż obok bramki po uderzeniu Pazdana.

2
2
1
1
65'

Zanosiło się teraz na dobrą okazję dla Jagiellonii, ale gospodarzom w decydującym momencie zabrakło uderzenia na bramkę.

2
3
2
64'

Górnik spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

4
1
1
61'

Górnik Łęczna. Schodzi: Damian Gąska. Wchodzi: B. Kalinkowski.

B. Kalinkowski #23
1
1
59'

Dobrze spisał się Maciej Gostomski, który złapał piłkę po jej zgraniu przed własną bramkę.

1
1
1
1
5
57'

Zanosiło się na groźną akcję Górnika. Na spalonym był jednak zawodnik klubu z Łęcznej.

4
1
1
1
55'

Po dośrodkowaniu z ostrego kąta strzelał Cernych. Maciej Gostomski nie dał się zaskoczyć.

1
54'

Dośrodkowanie Dziwniela, ale zabrakło celnego uderzenia na bramkę Jagiellonii.

1
1
1
komentarz

1
53'

Jagiellonia zdecydowanie lepiej rozpoczęła drugą połowę i stara się atakować.

3
2
1
51'

Nie ma gola dla Jagiellonii! Michał Pazdan przed dośrodkowaniem był na spalonym. Gramy dalej, wynik nie ulega zmianie.

6
4
2
4
5
49'

Trwa analiza VAR.

1
48'

Jagiellonia od początku drugiej połowy ruszyła do ataku i szybko strzeliła gola. Po dośrodkowaniu Pazdana celny strzał głową oddał Fiodor Cernych! Będzie jednak analiza VAR, czy ten gol powinien zostać uznany.

6
2
1
3
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'

Jagiellonia Białystok. Schodzi: Michał Nalepa. Wchodzi: Michal Zyro.

Michal Zyro #16
1
1
45+2'

Do obitej piłki dopadł Janusz Gol. Oddał uderzenie z 20 metrów, a futbolówka przeleciała obok bramki.

1
1
2
45'

Doliczone trzy minuty.

2
2
1
3
42'

Blisko było o kolejnego gola dla Górnika. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gości piłka spadła na głowę Augustyna, a w ostatniej chwili dobrze wybił ją Xavier Dziekoński. Obrońca Jagiellonii prawie pokonał swojego bramkarza.

3
7
3
4
4
38'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłka została wybita. Po chwili jeszcze jedna wrzutka i znów dobrze spisali się zawodnicy z Łęcznej.

6
3
1
1
38'

Będzie teraz rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.