Ostatnia akcja! Filip Majchrowicz udał się w pole karne rywali.

Raków Częstochowa
3
4
90+2'

Raphael Rossi przed szansą! Defensor źle trafił w piłkę, ale Damian Sylwestrzak wcześniej odgwizdał faul w ataku.

1
90'

Arbiter doliczył cztery minuty!

6
3
3
1
2
89'

Zawodnicy Rakowa Częstochowa są zamknięci we własnym polu karnym. Beniaminek cały czas walczy o bramkę wyrównującą.

5
1
2
1
87'

Efektowne uderzenie Mateusza Radeckiego. Pomocnik Radomiaka strzelił z powietrza i znowu piłka poszybowała nad poprzeczką.

4
1
1
1
1
85'

Beniaminek utrzymuje się przy piłce, jednak częstochowianie mają więcej z gry. Pięć minut do końca regulaminowego czasu.

1
83'

Deian Sorescu mógł strzelić debiutanckiego gola! Rumun miał przed sobą tylko bramkarza i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
2
2
2
82'

Tabela PKO Ekstraklasy:

1. Lech - 42 pkt

2. Raków - 41 pkt

3. Pogoń - 40 pkt

4. Radomiak - 36 pkt

2
80'

Abraham Marcus to kolejna nowa twarz w drużynie Radomiaka Radom. Reprezentant Nigerii zajął miejsce na prawej stronie boiska.

1
77'
76'

Robi się nerwowo. Dariusz Banasik obejrzał żółtą kartkę.

1
1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Petrasek.

3
73'

Do debiutu w Rakowie szykuje się Deian Sorescu. Zimą były kapitan Dinama Bukareszt pobił rekord transferowy częstochowian.

1
71'

Odważny rajd Frana Tudora. Wydawało się, że nic z tego nie będzie, ale Mateusz Wdowiak dopadł do piłki. Jego uderzenie zostało zablokowane.

1
69'

Radomiak Radom krótko rozegrał rzut rożny. Meik Karwot był ustawiony przed polem karnym i zdecydował się na strzał. Pomocnik gospodarzy nieczysto trafił w piłkę.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Fran Tudor.

1
1
1
1
1
65'

Goście mają minimalną przewagę w posiadaniu piłki:

Radomiak Radom - 49 proc.

Raków Częstochowa - 51 proc.

1
63'

Co za błąd Filipa Majchrowicza! Bramkarz próbował zmylić Frana Tudora, ale rywal nie dał się nabrać. W ostatniej chwili Majchrowicz wygarnął piłkę spod nóg piłkarza Rakowa.

1
62'

Po zmianie stron beniaminek dyktuje tempo gry. Vladan Kovacević jest jednak bezbłędny w dzisiejszym meczu.

1
1
1
60'

I znowu Karol Angielski. Snajper kropnął z dystansu i piłka przeleciała obok prawego słupka. Vladan Kovacević miał sporo szczęścia.

1
59'

Karol Angielski zmarnował dobrą okazję. Bogdan Racovitan wyprzedził napastnika Radomiaka Radom i ugasił pożar.

1
57'
56'

Mamy przerwę w grze. Od kilkudziesięciu sekund Fabio Sturgeon nie podnosi się z boiska. Piłkarz Rakowa został uderzony przez Damiana Jakubika.

1
1
54'

Niewiele zabrakło. Kolejne dośrodkowanie Leandro i piłka trafiła na głowę Mauridesa. Napastnik minimalnie spudłował!

53'

Mocne dośrodkowanie Leandro. Sytuację wyjaśnił Tomas Petrasek, który uprzedził Mauridesa i wybił piłkę na rzut rożny.

1
52'

Patryk Kun sprawia problemy obrońcom na lewej stronie boiska. Mateusz Wdowiak przegrał pojedynek główkowy po wrzutce wahadłowego.

50'

Strzały celne:

Radomiak - 1

Raków - 5

1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Goncalo Silva.

Radomiak Radom
1
47'

Kolejny Brazylijczyk debiutuje w barwach Radomiaka Radom. Jo Santos pojawił się na boisku i szuka sobie miejsca na lewym skrzydle.