3
1
1
80'

Karol Podliński dostał piłkę na prawej stronie i zszedł do środka, aby oddać strzał. Jego próbę można uznać za delikatnie mówiąc "nieudaną".

1
6
2
1
1
77'

Przyspieszyli zawodnika Śląska. Olsen zagrał do Exposito, którego zatrzymał Balić. Rzut rożny dla gospodarzy.

4
1
3
2
3
74'

Groźnie wyglądająca akcja Zagłębia Lubin. Dolezal złapany jednak na spalonym.

5
4
11
2
5
72'
70'

Skuteczna interwencja Golli po indywidualnej akcji Szysza.

3
1
3
1
2
69'

Świetna akcja Zagłębia Lubin! Łakomy znalazł Szysza w polu karnym, zawodnik gości zgrał ją do Dolezala. Napastnik nie trafił z trzech metrów.

1
5
5
1
1
68'

Bomba Szysza zza pola karnego! Piłka przeleciała ponad bramką.

4
1
3
1
1
65'

Próbował przedrzeć się lewą stroną Bartolewski. Został zatrzymany w polu karnym Śląska. Rzut rożny dla Zagłębia.

1
2
5
2
1
63'

I odpowiedź Zagłębia Lubin. Erik Daniel pociągnął akcję prawą stroną. Hinokio wystawił piłkę Łakomemu przed polem karnym, a ten oddał niecelny strzał.

1
3
5
1
1
62'

Najlepsza okazja Śląska Wrocław w tym spotkaniu! Dośrodkowanie Dino Stigleca z lewej strony. Piłkę głową do Picha zgrał Exposito. Słowak strzelił tuż obok dalszego słupka.

2
1
5
1
1
58'

Znów aktywnie Jastrzembski, który minął Hinokio na lewej stronie, ale zanotował niedokładne podanie.

4
4
2
2
2
57'

Dośrodkowanie Łakomego i bardzo dobre wyjście Szromnika z bramki. Golkiper Śląska piąstkuje piłkę.

1
1
1
1
4
55'

Płaski strzał Roberta Picha z dalekiej odległości. Bez większych problemów piłkę łapie Kacper Bieszczad.

2
2
5
2
2
53'

Próbowali pograć na lewej stronie piłkarze Śląska. Podanie Jastrzembskiego mocno niecelne.

1
4
1
1
51'

Bardzo niecelny strzał Erika Exposito zza pola karnego.

1
2
5
5
2
48'

Sporo zamieszania w polu karnym Zagłębia ale ostatecznie od bramki rozpoczną goście.

2
4
2
4
3
47'

Długo czekał Jastrzembski, który rozpoczął kontrę swojego zespołu. Jego podanie zostało zablokowane. Rzut rożny dla gospodarzy.

1
1
1
2
3
46'

Sędzia zagwizdał i rozpoczynamy drugą połowę derbów Dolnego Śląska!

3
1
1
1
1
45+1'

Sędzia Marciniak doliczył minutę do pierwszej połowy.

5
3
1
2
1
45'

O wiele lepiej aktualnie wygląda Zagłębie, które przejęło inicjatywę.

3
4
3
1
3
43'

Hinokio zatrzymuje kontrę Śląska Wrocław. Z piłką rozpędzał się Exposito. Japończyk przeciął jednak podanie napastnika.

7
6
2
2
3
42'

Akcja Zagłębia Lubin zakończona niecelnym strzałem Aleksandara Scekicia.

1
2
2
1
8
39'

Brzydki faul Balicia na Exposito. Defensor otrzymał żółtą kartkę.

3
1
1
1
1
39'

1
37'

Dośrodkowanie Janasika i wybija piłkę Chodyna. Rzut rożny dla wrocławian.

1
1
1
1
4
35'

Wydawało się, że zawodnicy Śląska więcej wyciągną z tej kontry. Za długo zwlekał jednak Exposito, który został zatrzymany przez jednego z defensorów Zagłębia.

3
2
5
2
2
32'

I kolejna akcja ekipy Piotra Stokowca! Łakomy znalazł podaniem Chodynę, który miał przed sobą jedynie Szromnika. Ostatecznie piłka po jego uderzeniu poleciała wysoko nad bramką.

1
4
1
2
2
31'

Dobra kontra Zagłębia Lubin zapoczątkowana po fatalnym błędzie Golli. Szysz znalazł wchodzącego w pole karne Daniela. Zawodnik gości oddał strzał, który otarł się od jednego z defensorów.

1
1
4
1
1
30'

Niedokładne zagranie Patryka Janasika na prawej stronie.

1
1
2
1
3
28'

Dolezal wywalczył rzut rożny dla Zagłębia. Nic jednak z tego nie wyniknęło. Ekipa Piotra Stokowca znów traci piłkę.

1
1
2
1
1
27'

Kolejne dośrodkowania w pole karne Zagłębia. Goście na razie nie mają argumentów w ataku, muszą się bronić.

1
3
1
1
1
25'

Nieudane dośrodkowanie Jastrzembskiego z łatwością łapie Bieszczad.

1
1
1
1
1
22'

Wróciliśmy do gry. Faul w ataku przy rzucie rożnym Śląska. Chwilę później kolejna akcja gospodarzy zakończona totalnie nieudanym strzałem Picha.

1
1
1
1
2
21'

Chwilę przerwy zarządził Szymon Marciniak. Wszystko z powodu dymu, który unosi się nad wrocławskim stadionem. Kibice już w pierwszej połowie rozpoczęli "zabawę".

1
1
2
1
1
19'

Dobre wejście Soboty na prawej stronie. Jego dośrodkowanie zostało przyblokowane i Śląsk ma rzut rożny.

3
1
1
1
1
17'

Ciekawa akcja w wykonaniu duetu Sobota-Pich. Ten pierwszy spowolnił jednak nieco akcję swojej ekipy i defensywa Zagłębia miała więcej czasu na lepsze ustawienie. Łapie piłkę Bieszczad.

1
2
1
1
1
16'

Nerwowo Michał Szromnik wybija piłkę na aut.

1
2
2
1
2
13'

Próbuje rozgrywać piłkę teraz Zagłębie Lubin. Ma jednak problem, żeby przedrzeć się na połowę gospodarzy.

1
1
2
1
1
11'

Pierwsze dziesięć minut na korzyść Śląska Wrocław.

5
3
1
1
1
9'

Dobra okazja dla Śląska Wrocław! Piłka spadła pod nogi Golli w polu karnym rywala. Defensor oddał groźny strzał, jednak niecelny.

2
1
1
1
1
7'

Goście wybijają piłkę po dośrodkowaniu Jastrzembskiego.

3
2
1
1
1
6'

Verdasca oddał strzał głową po wrzutce Olsena w pole karne Zagłębia ale niecelny.

1
2
1
1
1
5'

Aktywny Śląsk Wrocław na lewej stronie. Chwilę wcześniej próbował przedrzeć się Jastrzembski, teraz Stiglec. Rzut rożny dla gospodarzy.