1
1
2
85'

Caye Quintana wykonał wstrzelenie w kierunku bramki Legii Warszawa. Żadnemu z przyjezdnych nie udało się wepchnąć piłki do siatki, ponieważ zareagował w odpowiednim momencie Cezary Miszta.

8
3
2
2
81'

Uciekł czas na festiwal zmian. Przed ostatnim fragmentem meczu Śląsk Wrocław musiał wzmocnić ofensywę. Brawurowe ustawienie przyjezdnych, ale tworzenie sytuacji podbramkowych przychodzi im z dużym trudem. Legia Warszawa powoli przybliża się do zwycięstwa i co za tym idzie, opuszczenia strefy spadkowej. Mogło być nawet 2:0, gdyby nie minimalne pudło Rafaela Lopesa po podaniu Josue.

7
4
1
2
1
78'
77'
75'
74'

Śląsk Wrocław przejął inicjatywę, ale jednocześnie odsłonił się i nie zachował koncentracji w obronie. Pozostał zaledwie kwadrans na reakcję gościom, a sytuacja Jacka Magiery jest nie do pozazdroszczenia. Będą zmiany w obozie gości.

1
4
1
1
72'

Paweł Wszołek i 1:0 dla Legii Warszawa!

13
13
1
3
69'

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Josue.

Legia Warszawa przerwała oczekiwanie na gola! Gospodarze na prowadzeniu 1:0 i mogą budować serię wygranych. Paweł Wszołek oderwał się od poszarpanej obrony Śląska Wrocław i popisał się lobem nad Michałem Szromnikiem do siatki. Rewelacyjne podanie w tempo od Josue.

27
22
3
9
11
68'

Jakość strzałów oddawanych przez zawodników obu drużyn pozostaje opłakana, a czasu na poprawienie wyniku jest już niewiele. Przed momentem Erik Exposito chciał schować się pod boisko po tym jak piłka przelała się mu po stopie i ledwo doturlała do Cezarego Miszty.

6
5
1
66'

Dwa stałe fragmenty gry po przeciwnych stronach boiska. Dino Stiglec co prawda skierował piłkę z rzutu wolnego w lustro bramki, ale nie miał prawa zaskoczyć Cezarego Miszty. Również Legia Warszawa nie zorganizowała skomplikowanego egzaminu bramkarzowi przeciwnika.

2
5
1
3
62'
62'
61'

Żółtą kartkę otrzymał Maik Nawrocki za nadepnięcie wykonującego wślizg Krzysztofa Mączyńskiego.

1
58'

Dwa rzuty rożne wykonane przez wrocławian. Po pierwszym dośrodkowaniu wykazał się Cezary Miszta, a po drugim doszło do zamieszania. Śląsk Wrocław nie zdołał dojść do dogodnej pozycji strzałowej.

3
5
1
3
55'

Nieco lepiej Śląsk Wrocław niż w pierwszej połowie. Przyjezdni zaczęli wyżej odbierać piłkę przeciwnikom i podjęli ryzyko. Kilkakrotnie podniosła się temperatura pod bramką Cezarego Miszty, chociaż żadnego konkretu z tego nie było.

2
4
1
2
53'

Ciekawa akcja Wojciecha Golli na prawej stronie boiska. Po wyprowadzeniu w pole dwóch przeciwników, wykonał wstrzelenie w kierunku bramki Cezarego Miszty. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego, a i tak żaden z przyjezdnych nie wepchnął piłki z bliska do siatki.

3
3
1
2
51'

Wymiana podań Legii Warszawa, a wrocławianie schowali się w komplecie na własnej połowie boiska. Najwyraźniej Jacek Magiera nie zarządził w przerwie wyższego niż dotychczas pressingu.

2
4
1
3
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Jurgen Celhaka za ratowanie się faulem po stracie piłki.

5
2
4
3
46'

Pora na drugą połowę meczu przy Łazienkowskiej. Przed przerwą tylko jedno uderzenie celne oddane przez Tomasa Pekharta. Na pewno drużyny stać na stworzenie ciekawszego widowiska po zmianie stron.