(0:0)
Zakończony
Radomiak Radom
komentarz

Remis we Wrocławiu po słabym meczu. Śląsk zmarnował rzut karny, a gol Radomiaka został anulowany.

1
90+3'

Śląsk poszukał swojej szansy. Strzelał Schwarz, w bramkę nie trafił. Niewiele brakowało.

5
9
2
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
1
1
3
5
90'

Po dograniu z rogu piłka odbiła się od zawodników Śląska, a następnie trafiła w słupek. Z bliska do bramki wbił ją Silva. Po analizie VAR sędzia gola anulował dopatrując się zagrania ręką!

10
9
2
3
13
88'
ZMIANA
87'

To już końcowe fragmenty gry. Może jeszcze ktoś, coś. Będzie to gol na wagę wygranej.

3
2
2
84'

Rzut wolny dla wrocławian, ale rozegranie akcji przez gospodarzy było bardzo czytelne.

3
3
1
1
2
81'

Kolejne zamieszanie pod bramką Śląska, ale żaden z graczy Radomiaka nie był w stanie wbić piłki do bramki.

2
1
5
5
79'
ZMIANA
77'

Sprytnie rozegrany rzut wolny, piłka trafiła do Abramowicza, ale ten w sytuacji sam na sam uderzył w Szromnika!

1
1
5
7
74'

O! Podziało się. Po dograniu z rogu i zgraniu piłki Abramowicz nie był w stanie wbić piłkę do bramki z pięciu metrów. Garcia uratował Śląsk.

2
3
5
73'

Wiele wskazuje na to, że o tym meczu wszyscy o godzinie 17 już zapomną. Nuda, ale może jeszcze coś się zmieni.

2
1
2
67'

Z pola karnego mocno, ale wprost w bramkarza uderzył Maurides.

1
1
1
3
3
66'

Niepewnie obrona i bramkarz Śląska, do piłki dopadł Abramowicz, ale uderzył z pola karnego ponad bramką!

1
2
3
3
64'
ZMIANA
64'
ZMIANA
63'

Śląsk wyżej zaatakował Radomiaka, ale goście potrafią wyjść z piłką z własnej połowy.