(1:1)
Zakończony
Legia Warszawa
90+5'

Jeszcze groźna akcja Lecha na sam koniec! I ogromna kontrowersja, bo Rose zablokował strzał Pereiry ręką. Sędzia zakończył jednak spotkanie.

5
2
2
1
26
90+4'

Groźny strzał Kwekweskiriego z rzutu wolnego po długim rogu! Piłka po jego uderzeniu otarła się od słupka.

4
4
7
5
90+1'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Igor Kharatin. Koszmarny faul Kharatina, który zaatakował podeszwą łydkę Ba Louy. Zasłużona czerwona kartka.

Igor Kharatin #14
12
3
2
2
10
90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty.

3
1
1
1
2
89'

Ależ błąd Mickeya van der Harta! Golkiper Lecha Poznań próbował ratować rzut rożny, a mogło się to nawet skończyć utratą gola.

1
6
6
87'

Próbuje jeszcze szarpać Lech, ale wskazuje na to, że nie wykorzysta wpadki Pogoni z piątku.

1
2
9
84'
83'

Żółtą kartkę otrzymał trener Legii Warszawa, Aleksandar Vuković.

9
3
3
83'

Faulowany Pekhart w środku pola. Napastnik Legii nie zdołał nawet odwrócić się w kierunku bramki.

4
1
4
1
79'

Legia Warszawa. Schodzi: Patryk Sokołowski. Wchodzi: Igor Kharatin.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
2
2
1
1
77'

Znów zderzenie głowami z udziałem Sokołowski. Po jego twarzy cieknie krew.

1
1
3
1
75'

Złe zagranie Rose'a i od bramki rozpocznie golkiper Lecha.

4
1
1
73'
3
2
2
2
3
73'

Patryk Sokołowski wraca do gry z opatrunkiem na głowie.

72'

Ładnie chodziła piłka między zawodnikami Lecha. Ostatecznie jeden z defensorów Legii wybił futbolówkę.

3
70'

Po dłuższej przerwie gramy dalej. Ostatnie 20 minut regulaminowego czasu gry.

1
2
67'

Tym razem dośrodkowanie Josue z rzutu wolnego niezbyt udane. Po chwili ostre starcie Sokołowskiego i Murawskiego. Ten pierwszy leży teraz na boisku. Nie wygląda to dobrze.

1
1
2
2
64'

Spadło nieco tempo spotkania. Lech aktualnie rozgrywa piłkę na swojej połowie.

1
1
62'

Legia Warszawa. Schodzi: Rafael Lopes. Wchodzi: Tomas Pekhart. Trzecia zmiana w Legii ale tym razem przymusowa z powodu kontuzji.

2
1
1
1
1
60'

Siedzi na murawie Lopes. Wygląda na to, że potrzebna będzie zmiana.

4
2
4
56'

Odważna decyzja Amarala, który oddał strzał z dalekiej odległości. Uderzenie zablokował jeden z defensorów Legii.

53'

Włączył się do akcji Jędrzejczyk i dośrodkował z lewej strony. Dobrze ustawiony defensor Lecha przeciął je.

1
51'

Dobre podanie do Kamińskiego. Zawodnik Lecha oddał strzał, ale ten został zablokowany.

2
1
50'

Upadł w polu karnym Ishak. Sędzia nakazuje grać dalej.

1
3
1
48'

Dośrodkowanie Kędziory na bliższy słupek i strzał, który przeleciał obok bramki. Mimo protestów, bramkarz Legii rozpocznie od własnej bramki.

2
47'

Mocno rozpoczęli drugą połowę zawodnicy Lecha Poznań. Strzał Ishaka wybronił Strebinger, a chwilę później blisko trafienia samobójczego był Rose. Piłkę na rzut rożny sparował golkiper gości.

1
1
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

1
1
2
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Mikael Ishak.

Lech Poznań
4
3
2
7
45+1'

Sędzia doliczył minutę.

3
2
2
44'

Brzydki faul Kastratiego w środku pola. Kownacki z pretensjami podbiegł do piłkarza Legii. Obu panów na rozmowę wezwał arbiter meczu.

2
2
4
43'

Teraz to Ishak wziął się za rozegranie. Karlstrom próbował ominąć defensora Legii. Ten jednak dobrze zareagował.

2
2
1
1
40'

Gol! Strzelił Rafael Lopes. Asystował mu Josue. Ależ skuteczność Legii Warszawa! Pierwszy celny strzał i od razu gol. Kapitalne dośrodkowanie Josue z rzutu wolnego i jeszcze lepsze wykończenie Lopesa. Napastnik gości oddał tak precyzyjny strzał głową, że golkiper Lecha Poznań nie miał nic do powiedzenia.

29
21
3
22
35
40'

Teraz Murawski postanowił się zrewanżować ale na Jędrzejczyku. Rzut wolny dla Legii

4
2
1
1
3
39'

Fatalna akcja Celhaki. Na początku źle podał, a chwilę później sfaulował Murawskiego.

2
1
1
3
37'

Wchodzimy w końcową fazę pierwszej połowy, a zawodnicy Legii nie oddali jeszcze celnego strzału na bramkę Lecha. Był w sumie tylko jeden i to zablokowany.

1
1
2
35'

"Siatkę" założył Amaral swojemu rywalowi. Piłkarz gospodarzy próbował sam zakończyć akcję, ale strzał przez niego oddany, poleciał wysoko nad bramką.

3
1
4
3
34'

Próbuje odpowiedzieć Legia Warszawa. Dośrodkowywał Jędrzejczyk z lewej strony. Jego centra wylądowała pod nogami defensora Lecha Poznań.

1
1
1
31'

Gol! Strzelił Lubomir Satka. Asystował mu Dawid Kownacki. I mamy 1:0 dla Lecha Poznań! Stały fragment gry i dośrodkowanie na głowę Kownackiego, który zgrał piłkę do Satki. Defensor niczym rasowy napastnik oddał strzał po długim słupku. Sędzia sprawdzał jeszcze czy nie było spalonego, ale gol ostatecznie został uznany!

57
25
7
10
19
29'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz. Ostry faul Slisza na Karlstromie.

12
6
3
2
3
29'

Faulowany Amaral na swojej połowie.

2
1
2
3
27'

Wieteska wślizgiem zakończył rajd Amarala. Chwilę później Kamiński zagrał do Ishaka, który znajdował się przed polem karnym gości. Napastnik Lecha bez przyjęcia oddał fatalny strzał.

2
2
1
1
0:0'

Kontra Legii Warszawa. Maciej Rosołek dogrywał do Rafaela Lopesa, który przepuścił piłkę. Wybili ją defensorzy Lecha Poznań.

3
1
1
23'

Dobrze przesuwa się Legia Warszawa w defensywie. Lech Poznań próbował otworzyć lewy sektor podaniem do Pedro Rebocho. To było jednak niedokładne.

1
2
1
22'

Dobrze teraz zachował się Wieteska, który zablokował dośrodkowanie Kamińskiego.

1
2
1
21'

Długie podanie w kierunku Amarala przeciął jeden z defensorów Legii.

1
1
20'

Spokojnie rozgrywa piłkę drużyna Macieja Skorży.

2
1
18'

Strata Wieteski mogła zakończyć się źle dla Legii. Akcja Lecha szybko została jednak przerwana przez defensorów rywali.

2
15'

Z kontrą wyszedł Lech Poznań. Bardzo aktywny jest Kamiński, który tym razem dośrodkowywał z prawej strony. Centra została jednak zablokowana.

3
1
1
1
14'

To była naprawdę dobra akcja Legii Warszawa. Zapoczątkował ją Josue, który zaliczył celne, długie podanie do Kastratiego. Piłkarz gości znalazł Rosołka w polu karnym, ale jego strzał nie znalazł drogi do bramki.

3
1
2
3
11'

Odważne wejście Kamińskiego, który minął Johanssona. Swojego kolegę asekurował Rose i zakończył jego rajd.

1
1
3
9'

Płaskie podanie Macieja Rosołka w pole karne Lecha Poznań. Futbolówkę z łatwością łapie golkiper gospodarzy.

7
1
1
3
8'

Strzał Amarala z rzutu wolnego ląduje na poprzeczce!

7
3
3
3
5
7'

Żółtą kartkę otrzymał Mattias Johansson.

7
4
2
1
6'

Żadnych efektów po rzucie rożnym gospodarzy. Po chwili ostry faul Johanssona, za który otrzymał żółtą kartkę. Rzut wolny dla Kolejorza z dobrej pozycji.

2
1
1
2
5'

Płaski strzał Murawskiego z 25 metrów wybronił Strebinger. Rzut rożny dla Lecha Poznań.

1
1
1
1
2'

Sporo walki na początku. Starcie Macieja Rosołka i Tomasza Kędziory. Po chwili Mattias Johannson dośrodkowywał z prawej strony, jednak jego centra została zablokowana.

1
czas Start meczu
17:27

Pozostało tylko czekać. Początek meczu już za chwilę!