4
2
2
88'

Nikt nie jest zadowolony z remisu. Obie drużyny grają otwarcie i szukają zwycięskiego gola.

5
3
2
1
86'
83'

Z rzutu wolnego uderzył Bartłomiej Wdowik i na raty interweniował Filip Majchrowicz.

1
1
2
1
2
82'

Radomiak Radom. Schodzi: Leandro. Wchodzi: Mario Rondon.

77'

Wydaje się, że powinien być rzut karny dla Jagi! Daniel Łukasik ostrym wślizgiem blokował w polu karnym Trubehę, w dodatku zagrał ręką. Mimo to po konsultacji z sędziami VAR wskazania na "wapno" nie było.

1
1
5
7
9
75'

Ładny techniczny strzał Wdowika sprzed pola karnego, ale piłka poleciała obok słupka.

2
2
2
1
1
74'

Fatalnie rzut wolny z 28 metrów wykonał Daniel Łukasik. Uderzył wprost w mur obrońców Jagi.

2
2
1
1
2
71'

Białostoczanie są podbudowani odrobieniem strat i prezentują się lepiej niż gospodarze.

5
2
2
1
1
68'
67'

Gol! Strzelił Marc Gual. Asystował mu Miłosz Matysik.

Wyrównanie i cóż to był za gol! Atomowy strzał z dystansu oddał Gual, piłka odbiła się od poprzeczki i spadła już za linią bramkową.

Jagiellonia Białystok
14
4
3
4
4
63'

Bartłomiej Wdowik uderzył technicznie z kilkunastu metrów i pomylił się minimalnie! To mogło być już 2:2.

1
1
2
3
2
62'

Gol! Strzelił Diego Carioca. Asystował mu Bartłomiej Wdowik.

2:1! Szybka oskrzydlająca akcja Jagi. Wdowik dośrodkował płasko do Carioki, a ten uderzył wślizgiem i Majchrowicz skapitulował, choć wydawało się, że mógł to obronić.

6
3
1
1
2
60'

Gol! Strzelił Karol Angielski. Asystował mu Maurides.

Już 2:0 dla Radomiaka! Świetne zachowanie Mauridesa, który wziął na plecy Pazdana, następnie podał na czystą pozycję do Angielskiego, a ten pokonał Alomerovicia świetnym, mocnym strzałem w krótki róg. Piłka odbiła się jeszcze od wewnętrznej części słupka.

6
5
3
57'

Zaskakujący, ale zupełnie nieudany strzał oddał Diego Carioca. Filip Majchrowicz nie musiał interweniować.

1
1
1
1
3
55'

Jagiellonia szuka szans na wyrównanie, a Radomiak dość groźnie kontruje.

2
1
1
1
1
52'

Daniel Łukasik zablokował dośrodkowanie Wdowika z lewego skrzydła.

1
2
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pazdan. To odłożona kara za wcześniejszy faul taktyczny.

1
1
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk. Faulowany Angielski.

1
1
1
1
1
47'

Diego Carioca taktycznie sfaulował Leandro. To mogła być groźna kontra Radomiaka, dziwne, że zawodnik Jagi nie zobaczył żółtej kartki.

1
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
2
1
44'

Gol! Strzelił Dawid Abramowicz.

Radomiak na prowadzeniu! Maurides efektownym zagraniem piętą przedłużył dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka jeszcze odbiła się od głowy Tiru i z kilku metrów potężnym wolejem do siatki skierował ją Abramowicz.

Radomiak Radom
11
8
1
3
5
42'

Anemiczny strzał Leandro sprzed pola karnego i piłka w rękach Alomerovicia.

2
2
1
3
2
40'

Luis Machado podał w polu karnym do Abramowicza, jednak dośrodkowanie tego drugiego zostało zablokowane.

1
1
1
1
2
38'

Jagiellonia wygląda na nieco bardziej zdeterminowaną i to ona lekko przeważa.

2
2
3
1
2
36'

Wreszcie coś się dzieje! Potężne zamieszanie w polu karnym Radomiaka. Marc Gual próbował lobować Majchrowicza, ale uderzył za lekko. Od razu poprawiał i tu już został zablokowany, podobnie jak chwilę później Taras Romanczuk. Wszystko wyjaśnił ostatecznie Daniel Łukasik, wybijając piłkę poza boisko.

1
2
2
1
34'

Przeraźliwe nudy w Radomiu. Nadal nie było ani jednej klarownej sytuacji dla którejś z drużyn.

2
3
3
30'

Teraz mogło być groźnie w polu karnym Jagiellonii, ale Bogdan Tiru przytomnie zablokował strzał Mauridesa z ostrego kąta.

2
1
2
2
1
28'

Słabe spotkanie w Radomiu. Bramkarze nie są zmuszani do wysiłku, a gra w polu jest szarpana i niedokładna.

1
1
1
1
1
25'

Z rzutu wolnego zacentrował Daniel Łukasik, a z dużej odległości, w dodatku niecelnie główkował Dawid Abramowicz.

1
2
1
1
1
24'

Częściej w ataku jest Jagiellonia, Radomiak bazuje raczej na kontrach.

2
1
1
1
1
20'

Z rzutu wolnego groźnie dośrodkował Bojan Nastić i piłkę na rzut rożny wybił Dawid Abramowicz. Na oddanie strzału głową czekał tam już Bogdan Tiru.

1
1
1
1
1
17'

Efektowny upadek Struskiego po starciu z Leandro. Sędzia uznał jednak, że to była gra aktorska i nie użył gwizdka.

1
2
1
1
1
15'

Przerwa w grze, na boisku leży Goncalo Silva.

1
2
12'

W zamieszaniu w polu karnym wyraźnie niecelnie z ostrego kąta uderzył Marc Gual.

2
2
1
1
11'

Sporo niedokładności w grze obu zespołów. Wyrównany mecz, ale bez fajerwerków.

1
1
1
1
7'

Kontra Radomiaka, Leandro uruchomił prostopadłym podaniem Machado, ale ten przegrał pojedynek na skrzydle z Olszewskim.

1
2
1
1
6'

Pierwszy chwyt Alomerovicia, bez zagrożenia pod bramką gości. Na razie w Radomiu oglądamy dość spokojny mecz.

3
2
2'

Gospodarze zablokowali strzał Guala, jeszcze poprawiał sprzed pola karnego Przemysław Mystkowski, jednak huknął nad poprzeczką.