(0:1)
Zakończony
Cracovia
komentarz

Koniec meczu! Cracovia wygrywa na wyjeździe z Radomiakiem 1:0. Goście nie zagrali wielkiego spotkania, ale byli bardziej konkretni niż fatalnie grający na wiosnę Radomiak.

4
1
1
90+6'

Niepewnie Hrosso po dośrodkowaniu Tiago Matosa, ale wybijają piłkę goście.

3
1
2
90+5'

Sokół wycofał piłkę na osiemnasty metr do Cichockiego, ten miał sporo miejsca, ale strzelił niecelnie.

1
1
3
90+4'

Rakoczy na spalonym. Za szybko ruszył do piłki rezerwowy zawodnik gości.

1
1
1
3
90+3'

Cracovia gra już na przetrwanie. Wybija piłkę byle dalej od własnej bramki. Ma jednak problem z utrzymaniem się przy niej.

1
5
2
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Filipe Nascimento.

8
6
2
2
90'

Spotkanie przedłużone o minimum sześć minut.

1
5
2
89'

Żółtą kartkę otrzymał Jo Santos. Jeszcze kartka za symulkę.

15
6
1
5
88'

I co? Nie ma rzutu karnego! Zdaniem sędziego Jo Santos symulował!

12
3
4
5
87'

Sędzia idzie do monitora, by ocenić sytuację na własne oczy.

6
3
86'

Protestują goście, ale sytuacja była raczej klarowna. Sędzia czeka jednak na ostateczny werdykt VAR.

3
2
1
4
85'

Jo Santos faulowany przez Rapę!

1
1
3
85'

Sędzia dyktuje rzut karny dla Radomiaka!

3
2
3
1
6
85'

Rzut rożny dla Radomiaka. Lekkie zamieszanie w polu karnym, ale gospodarzom nie udaje się oddać strzału.

1
84'

Sokół strzela głową obok bramki. Spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem Hrosso.

2
1
1
82'

Radomiak nie schodzi z połowy Cracovii, ale niewiele z tego wynika.

1
2
1
1
80'

Wreszcie musiał się wykazać Hrosso! Dobry strzał z rzutu wolnego oddał Jo Santos, ale bramkarz Cracovii broni!

2
1
2
1
76'

Spotkanie ogląda z perspektywy trybun 3663 widzów.

1
3
76'

Cracovia. Schodzi: Jakub Myszor. Wchodzi: Otar Kakabadze.

75'

Leandro! To mógł być gol kolejki. Efektownie złożył się do strzału z narożnika pola karnego i słupek ratuje Cracovię! Ależ to się mogło niespodziewanie potoczyć.

2
1
2
3
74'

Atak pozycyjny Radomiaka. Cracovia jednak świadomie się wycofała. Gospodarze nie są w stanie zbyt wiele zdziałać.

1
1
73'
72'

Teraz dwie zmiany przygotowuje sztab Radomiaka. Kolejna przerwa w grze.

1
3
71'
70'

Sędziowie analizują jeszcze powtórki. Sytuacja była stykowa.

2
1
69'

Myszor strzela drugiego gola dla Cracovii, ale sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Spalony.

1
1
1
4
68'

Kolejne nieudane długie podanie na skrzydło. Jo Santos nawet nie ruszył do piłki. Nie klei się ofensywna gra Radomiaka.

1
2
66'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla trenera Banasika.

5
3
1
2
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Matej Rodin.

1
2
3
66'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Rossi.

2
1
2
65'

Przepychanki na murawie.

1
3
65'

Leandro przewrócił się przed polem karnym, ale sędzia nie reaguje. Ależ wściekłość wśród zawodników gospodarzy.

1
1
1
63'

Na trybunach robi się coraz bardziej nerwowa atmosfera.

1
2
1
62'

Dośrodkowanie Abramowicza, ale Maurides nie wygrał walki w powietrzu. Po raz kolejny dobrze spisała się obrona Cracovii.

1
1
61'

Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Florian Loshaj.

2
1
1
1
1
58'

Konoplanka z rzutu rożnego, piłkę do siatki wpakował Jablonsky, ale sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie. Myszor nieprzepisowo odepchnął Łukasika.

2
1
1
2
4
57'

Mogło być 0:2! Myszor łatwo ograł Rossiego, zagrał wzdłuż linii do Rivaldinho, ale w ostatniej chwili wybił piłkę Cichocki.

1
1
1
4
57'

Konoplanka zagrywał z rzutu wolnego i pewnie łapie piłkę na przedpolu Kochalski.

1
1
1
1
2
56'

Cracovia zwalnia grę przy każdej możliwej okazji. Celebrują każdy aut, każdy rzut wolny goście.

1
2
3
54'

Strzelał z czterdziestu metrów Maurides. Trochę w akcie desperacji. Piłka przeleciała dość wyraźnie obok bramki.

2
1
53'

Długie podanie w kierunku Mauridesa, ale ten nie opanował piłki w obrębie boiska. Popełnił prosty błąd techniczny.

2
1
1
1
51'

Łukasik z rzutu rożnego, ale ponownie nie popełniają błędów w defensywie goście z Krakowa.

1
1
1
50'

Radomiak nieco odważniej niż w pierwszej połowie, jednak w dalszym ciągu brakuje konkretów.

1
2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Łukasik. Za jakieś dyskusje z arbitrem.

5
4
1
47'

W odpowiedzi kontratak Cracovii. Rivaldinho strzelał z dystansu, z lekkimi problemami Kochalski, ale ostatecznie złapał piłkę.

2
1
46'

Zablokowane uderzenie Leandro z narożnika pola karnego. Radomiak przycisnął od pierwszych sekund po przerwie.

1
1
46'
46'
46'

komentarz

Koniec pierwszej połowy. Słabe spotkanie w Radomiu. Po 45 minutach o jednego gola lepsza Cracovia.

45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

1
1
1
1
45'

Trener Banasik ukarany za protesty.

4
3
1
43'

Gwizdy kibiców Radomiaka, bo Cracovia spokojnie rozgrywa piłkę na swojej połowie.

3
1
1
42'

Dużo chaosu na boisku. Straty z jednej i drugiej strony. Spotkanie mocno przez to traci na płynności.

2
1
1
39'

Konoplanka był niepilnowany w polu karnym, ale nie widział go odwrócony plecami van Amersfoort. W związku z tym pomocnik Cracovii strzelał z szesnastu metrów i trafił w jednego z rywali.

4
1
38'

Kontra Cracovii. Biegł z piłką lewym skrzydłem Siplak, widział wbiegającego w pole karne Myszora, ale nie był w stanie mu celnie zagrać.

2
1
1
1
37'

Goncalo Silva główkuje nad bramką. Kolejny raz Radomiak nie potrafi wykorzystać precyzyjnej centry z bocznego sektora.

2
36'

Żółtą kartkę otrzymał David Jablonsky.

36'

Po strzelonym golu Cracovia nieco zdjęła nogę z gazu. Pozwala rozgrywać piłkę gospodarzom, jednak ci nie za bardzo mają argumenty w ofensywie.

1
1
35'

Wrzutka Łukasika i dość pewnie piąstkował na przedpolu Hrosso.

1
1
35'

Faul Myszora na Abramowiczu i Radomiak ma kolejny ciekawie zapowiadający się rzut wolny.

2
33'

Daleki wyrzut piłki z autu, Angielski powalczył w powietrzu, wypracował sobie dużo przestrzeni, ale uderzył bardzo niecelnie.

1
32'

Poślizgnął się wykonujący rzut rożny Łukasik... i futbolówka opuściła boisko.

2
31'

Łukasik zagrał w tempo do Angielskiego, ale ten wygonił się za mocno pod linię końcową i nie miał z czego uderzyć. Wywalczył rzut rożny.

1
29'

Obudzili się gospodarze. Wrzutka Nascimento z lewej flanki i tym razem niecelnie główkował Cichocki.

1
28'

Dobre dośrodkowanie Leandro, wygrał walkę w powietrzu Angielski, lecz nie potrafił celnie uderzyć.

1
27'

Gospodarze reklamowali zagranie ręką w polu karnym u jednego z zawodników Cracovii, ale sędzia Kos nawet tego nie sprawdzał na VAR. Nie było mowy o przewinieniu.

2
26'

Przypomnijmy, Radomiak wygrał tylko jedno spotkanie w 2022 roku. Nie zanosi się, by dziś ta seria miała się zakończyć.

3
2
2
1
24'

Gol! Strzelił Jakub Myszor.

Cracovia była zespołem lepszym i chyba zasłużenie obejmuje prowadzenie. Ładna akcja gości, van Amersfoort zagrał na jeden kontakt do Siplaka, ten zacentrował płasko w pole karne, nie potrafili wybić piłki zawodnicy Radomiaka, a Myszor popisał się skuteczną dobitką z kilku metrów.

14
8
1
2
5
23'

Rossi ostro poturbował Konoplankę w środku pola. Przerwał kontrę, ale Ukrainiec mocno odczuł to wejście.

1
21'

Nie jest to najlepsze spotkanie w historii piłki nożnej. Sporo jest strat, niedokładnych podań.

1
3
4
20'

Wreszcie dobry pressing Radomiaka, Leandro wbiegł w pole karne, starał się odegrać wzdłuż bramki, jednak umiejętnie zablokowali go rywale.

1
1
18'

Cracovia od pierwszych minut stara się budować swoje akcje w ataku pozycyjnym. Radomiak daje się zdominować.

6
5
2
1
17'

Nie popisał się Kochalski, ale miał sporo szczęścia. Wybijał piłkę i trafił w Myszora. Niewiele brakowało, a zawodnik Cracovii miałby otwartą drogę do bramki, jednak futbolówka wyleciała poza linię boczną.

1
1
17'

Dobra wrzutka Łukasika z rzutu rożnego. Nie popełnia jednak błędu defensywa gości, choć bliski oddania strzału był Cichocki.

1
16'

Jablonsky podawał w stronę Rivaldinho, ale ten nie miał szans opanować piłki. Nieudana akcja Cracovii.

1
15'

Jednak nie da rady Luizao. Zmiana jest konieczna.

1
1
15'
13'

Ciekawa sprawa. Był już gotowy do wejścia Nascimento, ale zmiana została wstrzymana. Luizao chce grać dalej.

1
12'

Luizao prawdopodobnie zakończył udział w tym meczu. Doznał urazu mięśniowego, bez kontaktu z rywalem.

1
1
11'

Kontra Cracovii, Myszor zagrał przed pole karne do van Amersfoorta, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

1
10'

Ależ błędy w obronie. Teraz katastrofalnie zachował się Cichocki. Podał piłkę wprost pod nogi Myszora, ten wbiegł w pole karne, lecz dał się dogonić, a w końcowej fazie akcji po prostu stracił równowagę.

1
1
1
1
9'

Rodin łatwo stracił piłkę przed polem karnym, od razu na strzał zdecydował się Radecki, ale został zablokowany.

1
1
6'

Radomiak na razie ma problemy z przekroczeniem połowy boiska.

1
5'

Cracovia miała rzut rożny, jednak nie stworzyła zagrożenia pod bramką Radomiaka. A właśnie stałych fragmentów gry w wykonaniu Pasów obawiał się trener Banasik.

1
4'

Angielski miał sporo miejsca na prawym skrzydle, ale zabrakło precyzji przy podaniu. Piłka opuściła boisko. Nie skorzystali z okazji do wyprowadzenia szybkiej kontry zawodnicy Radomiaka.

2
2'

Jeszcze w tej sytuacji ucierpiał interweniujący Łukasik.

1
1'

I od razu pierwsza akcja dla gości. Przechwyt Konoplanki na połowie rywala, dobre zagranie w pole karne do Myszora, ale ten niepotrzebnie podawał jeszcze do Lusiusza. Mógł strzelać bez przyjęcia, miał ku temu dobrą okazję.

1
1'

Rozpoczynamy spotkanie Radomiak - Cracovia!

czas Start meczu
17:57

Zawodnicy wychodzą na płytę boiska.

Jakim wynikiem zakończy się mecz w Radomiu?