1
1
2
89'

I znowu to samo. Strzał z pola karnego i piłka ponad bramką. Tym razem uderzał Adriel Ba Loua.

2
1
5
8
5
85'

Nika Kwekweskiri w polu karnym znalazł sobie miejsce do strzału, przymierzył metr obok dalszego słupka.

1
3
5
7
3
83'

Lech ma wszystko pod kontrolą. Górnik stara się uratować honor, nie potrafi jednak oddać celnego strzały na bramkę Kolejorza.

9
3
1
1
80'

Mieliśmy VAR. Sędziowie sprawdzali czy Lechowi nie powinien zostać przyznany rzut karny za zagranie ręką. Ostatecznie gramy dalej. Gospodarze w natarciu.

3
6
4
10
77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Skóraś.

1
1
8
8
76'

Kędziora z prawej strony do Skórasia, a ten z dziesięciu metrów okrutnie przestrzelił!

2
2
2
10
17
76'

Zagranie w pole karne, Kędziora starał się dojść do piłki, ale ta uciekła mu.

2
1
2
1
75'

Marchwiński przed pierwszą szansą po wejściu na boisko, górą Gostomski.

3
1
2
2
73'
ZMIANA
72'

A teraz spalony po drugiej stronie boiska. Stara się coś zdziałać Górnik.

2
2
1
2
1
70'

Ponownie Kownacki, ponownie niecelnie, ale wcześniej rezerwowy był na spalonym.

1
1
1
2
3
69'

Żółtą kartkę otrzymał Jesper Karlstrom.

4
4
4
68'

Szczęścia poszukał Kownacki. Do ideału była dość daleka droga.

1
1
65'

Do wybitej przed pole karne piłki doszedł Gąska. Strzał z woleja, ale piłka minęła poprzeczkę o metr.

1
2
3
1
63'
ZMIANA
63'
ZMIANA
62'

Skóraś uderzył z pola karnego, piłka poszybował dwa metry ponad bramką.

2
2
2
2
1
60'

Z ok. 25 metrów szczęścia poszukał Krykun, daleko od celu.

2
59'

Niespodziewanie uderzył Śpiączka, Mickey van der Hart miał problemy. W efekcie będzie rzut rożny dla Górnika.

5
2
3
1
55'

Miejscowi kibice już świętują. Lech ma wyraźną przewagę, Górnik już marzy o końcu tego jednostronnego spotkania.

14
3
1
53'

Mocny strzał oddał Adriel Ba Loua, Gostomski zdołał odbić piłkę na kolejny rzut rożny.

7
3
1
2
51'

Seria rzutów rożny dla Lecha, goście dobrze się bronią. Oni jednak powinni atakować.

2
4
2
47'

Górnik nie zamierza rzucać się na Lecha. Goście są świadomi, że mecz już przegrali. Cuda się zdarzają, ale raczej nie w środę przy Bułgarskiej.

5
6
1
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
1
1
2
1
46'

komentarz

Wynik do przerwy mówi wszystko o przebiegu tego spotkania.

15
9
1
3
45'

4
3
1
1
45'

Jeszcze mamy VAR, który sprawdzał czy nie było spalonego. Ostatecznie okazało się, że gol był prawidłowy.

20
8
2
2
2
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Joao Amaral. Amaral do Ishaka, ten przez pół boiska biegł z piłką i w sytuacji sam na sam trafił do bramki. 3:0!

61
33
6
6
9
42'

Z ok. 19 metrów płasko uderzył Mikael Ishak, piłka przetoczyła się dwa metry obok słupka.

2
3
1
3
3
40'

Lech ma apetyt na kolejne gole. Górnik sporadycznie zagraża gospodarzom.

6
6
37'

A teraz strzał oddał Adriel Ba Loua, dwa metry obok słupka.

4
3
2
5
3
36'

Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Wędrychowski.

3
3
2
1
35'

Kontra Górnika, Gąska uderzył z pola karnego wprost w bramkarza Lecha Poznań.

4
3
3
2
2
34'

Nika Kwekweskiri w polu karnym do Ishaka, strzał z dziesięciu metrów w ostatniej chwili zablokował obrońca.