Ligue 1: 9. kolejka
03 paź 2021 13:00
90+6'

Gospodarze już świętują. PSG niby atakuje, ale nie przekłada się to na stwarzane sytuacje.

12
18
1
2
4
90+4'

Dośrodkowanie Messiego z rzutu wolnego, ale wybijają piłkę gospodarze.

8
6
1
1
1
90+1'

Messi chciał wziąć sprawy w swoje ręce, jednak oddał niecelny strzał z dystansu, co oczywiście wywołano euforię na trybunach.

6
7
90'

Spotkanie potrwa o minimum sześć minut dłużej.

3
2
3
1
2
89'

W odpowiedzi bardzo niecelny strzał z szesnastu metrów oddał Di Maria.

2
1
1
89'

Kontratak Rennais, Laborde przebiegł kilkadziesiąt metrów, nie szukał podania, sam kończył akcję strzałem zza pola karnego, jednak nie trafił w bramkę.

2
3
1
3
86'

Stade Rennais. Schodzi: Flavien Tait. Wchodzi: Lesley Ugochukwu.

wchodzi Wchodzi
Lesley Ugochukwu #26
schodzi Schodzi
1
1
2
86'

Żółtą kartkę otrzymał Kylian Mbappe.

Paris Saint-Germain
7
3
1
84'

I nie ma rzutu karnego.

2
3
1
8
15
83'

Hakimi wysoko podniósł nogę przy interwencji, jednak trafił w piłkę, a nie w twarz Laborde.

3
4
2
4
1
83'

Arbiter sam musi udać się do monitora, by ocenić całą sytuację.

3
3
1
82'

Oczywiście czekamy na analizę VAR. Cała sytuacja nie była jednoznaczna.

1
1
81'

A tymczasem jest rzut karny dla Rennais! Hakimi faulował Laborde!

6
6
2
1
1
81'

Kąśliwe dośrodkowanie Mbappe, nabiegał na piłkę Icardi, jednak nie zdołał jej musnąć i pewnie interweniował Gomis.

1
2
80'

PSG utrzymuje się przy piłce w środkowej części boiska, jednak Rennais nie dopuszcza rywali do własnego pola karnego. Umiejętnie odcinają od podań największe gwiazdy gości.

2
3
77'

Całe mnóstwo zmian w obu zespołach. Do końca meczu coraz mniej czasu, a PSG nie sprawia wrażenia zespołu, który lada moment miałby odrabiać straty.

4
2
2
76'

Stade Rennais. Schodzi: Martin Terrier. Wchodzi: Serhou Guirassy.

Serhou Guirassy #9
1
76'
1
1
1
75'

Stade Rennais. Schodzi: Benjamin Bourigeaud. Wchodzi: Lorenz Assignon.

Lorenz Assignon #22
1
3
74'

Messi strzelał raz jeszcze, ale tym razem piłka przeleciała o centymetry obok spojenia słupka z poprzeczką.

2
1
73'

Neymar faulowany tuż przed polem karnym Rennais. Będzie szansa dla PSG z rzutu wolnego.

1
1
70'

Kolejne prostopadłe podanie w kierunku Mbappe. Urwał się obrońcom, popędził w kierunku bramki, jednak strzelił nad poprzeczką.

2
1
1
1
69'

Ależ radość miejscowych kibiców. Oni zdają sobie sprawę, że gdyby teraz zrobiło się 2:1, końcówka byłaby dla nich bardzo trudna.

4
1
1
68'

Mbappe strzelił gola płaskim strzałem z ostrego kąta, ale nie został on uznany. W początkowej fazie akcji Francuz był na minimalnym spalonym.

6
2
65'

Jeszcze jedna próba Mbappe, ale tym razem strzelił nad poprzeczką z narożnika pola karnego.

1
1
1
63'

Niecelny strzał Mbappe zza pola karnego. Bezradni są goście w drugiej połowie.

5
3
1
1
1
62'

Kolejny raz pokazał się Sulemana. Ależ huknął za dwudziestu metrów, ale efekt był podobny, jak w pierwszej połowie. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

1
2
61'

Kapitalne płaskie dośrodkowanie Sulemany z lewej strony, piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym, jednak nie trafił w nią również minimalnie spóźniony Terrier.

1
60'

Prostopadłe podanie Messiego w stronę Neymara, ale Brazylijczyk został uprzedzony przez Gomisa.

5
1
58'

Miał dużo przestrzeni po prawej stronie Bourigeaud, zagrywał płasko w pole karne, ale przeczytał do Donnarumma i pewnie złapał piłkę.

2
1
57'

Neymar podawał zbyt mocno w kierunku wychodzącego na wolne pole Nuno Mendesa. Nie układa się w drugiej połowie gra gościom.

3
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Donnarumma.

6
7
1
1
56'

Kartki to efekt przepychanek na murawie.

1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe.

2
1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Jonas Martin.

Stade Rennais
1
3
1
2
52'

Protestują gospodarze. Ich zdaniem Kimpembe zagrywał piłkę ręką we własnym polu karnym.

3
3
1
52'

Rennais spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

1
50'

Paryżanie są jakby w szoku. Przed momentem Di Maria łatwo stracił piłkę na własnej połowie. Gospodarze poczuli krew.

1
1
49'

I mamy potwierdzenie - gol uznany! Rennais prowadzi 2:0.

17
10
3
1
1
48'

Ależ cisza na trybunach. Wszyscy czekają na decyzję sędziów.

3
2
6
1
47'

Sytuacja jest analizowana na wozie VAR. Laborde mógł być na minimalnym spalonym.

1
1
6
46'

Gol! Strzelił Flavien Tait. Asystował mu Gaetan Laborde.

Nieprawdopodobne rzeczy! Pierwsza akcja Rennais w drugiej połowie, Laborde dograł piłkę w pole karne z prawej strony, a nieatakowany Tait ze spokojem strzela drugiego gola dla gospodarzy! PSG chyba zostało w szatni!