2
1
3
84'

Saliba ryzykował, ale udało mu się wybić piłkę spod nóg Mbappe, który już wychodził naprzeciwko bramkarza.

2
2
2
1
83'
7
2
1
1
1
82'

Guendozi dośrodkował piłkę, ale Gerson do niej nie doszedł.

2
1
80'

Przed nami końcowe minuty. Goście cały czas dość skutecznie oddalają grę od własnej bramki.

4
3
2
2
2
78'

Olympique Marsylia. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Gerson.

6
77'

Olympique Marsylia. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Cheikh Dieng.

Cheikh Dieng #12
2
4
5
5
23
77'

Konrad De La Fuente doszedł do piłki kilka metrów przed bramką, ale w nią nie trafił!

3
6
9
6
5
75'

Do strzału doszedł Under. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

6
3
3
3
4
73'

Kibic na murawie. Kolejna przerwa w grze. Dziwne zwyczaje w tej Francji.

5
12
3
4
2
71'

Olympique Marsylia. Schodzi: Boubacar Kamara. Wchodzi: Papa Gueye.

Boubacar Kamara #4
3
2
5
2
2
69'

Dogranie do Mbappe, ale zawodnik gości do piłki nie doszedł.

5
4
3
2
1
68'

Płyną minuty, gracze PSG po przejęciu piłki starają się ją długo rozgrywać.

2
1
5
2
2
65'

Payet dośrodkował do Rongiera, ten głową uderzył tuż obok słupka!

6
3
4
1
1
64'

Paryżanie starają się zwalniać grę. Gospodarze grają wysokim pressingiem.

6
6
3
2
4
61'
60'

4
59'

Payet uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała ponad poprzeczką. Może to Milik powinien strzelać?

12
2
4
5
9
57'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Achraf Hakimi. Faul taktyczny i PSG zagra w dziesiątkę!

61
30
6
7
11
56'

Robi się ciekawie! Czyżby Hakimi miał za moment wylecieć z boiska?

4
8
21
3
2
56'

Jeszcze trwają analizy VAR. Jak sędzia mógł nie widzieć faulu?

8
5
3
1
2
54'

Kontra Olympique, Under padł, ale sędzia uznał, że zawodnik gospodarzy faulował. Co ten arbiter?

1
1
3
2
3
54'

Neymar znowu obrzucany przedmiotami. Sędzia po raz kolejny przerwał mecz.

1
4
4
4
16
52'

Jak na razie wyrównany mecz w 2. połowie. Brakuje spięć pod bramkami.

4
1
1
49'

Payet padł w polu karnym. Sędzia jednak nakazał grać dalej.

4
3
5
7
3
48'

Kontra PSG zatrzymana. Na spalonym Mbappe.

4
3
1
1
1
47'

Akcja Di Marii, dośrodkowanie z lewej strony, ale piłka wyleciała poza boisko.

1
2
4
1
5
46'

1
45+4'
45+2'

Valentin Rongier starał się uderzyć sprzed pola karnego, ale zwlekał ze strzałem i w końcu źle kopnął w piłkę.

1
3
3
1
45'

2
2
5
1
5
43'

Messi rozegrał piłkę z Mbappe. Strzał Argentyńczyka poszybował tuż obok bramki!

6
14
2
6
5
41'

Kontra Marsylii. Under na spalonym, ale akcją kontynuował. W decydującym momencie w bramkę nie trafił. Oczywiście gola i tak by nie było.

1
1
14
3
4
41'

Cały czas w ataku wicemistrzowie Francji. Gospodarze starają się dotrwać do przerwy.

1
6
3
2
38'

Paryżanie w końcówce 1. połowy przycisnęli rywala. Przed momentem uderzał Messi, ale został zablokowany.

3
2
3
1
4
35'

Do uderzenia doszedł Messi. Płaski strzał sprzed pola karnego Messiego pewnie obronił bramkarz.

8
5
1
3
5
32'

Pau Lopez daleko przed polem karnym przerwał akcję PSG.

1
2
3
3
31'

Mbappe sam na sam z bramkarzem, ale golkiper nogą odbił piłkę. Poprawkę Neymara sprzed bramki wybił obrońca.