Ligue 1: 13. kolejka
06 lis 2021 21:00
90+2'

Gol! Strzelił M'Baye Niang. Asystował mu Jimmy Briand.

Kapitalnie pograli na jeden kontakt Briand i Niang. Ten pierwszy strzelił nie do obrony i przywraca nadzieję gospodarzom, choć do końca meczu zostało bardzo mało czasu...

Girondins Bordeaux
5
2
4
1
90'

Spotkanie potrwa o minimum trzy minuty dłużej.

1
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał M'Baye Niang. Za jakieś protesty.

1
2
87'

Adli mocno wrzucił piłkę z rzutu rożnego, jednak nie popełnił błędy przy piąstkowaniu Navas.

1
1
1
86'
86'

Girondins Bordeaux. Schodzi: Jean Onana. Wchodzi: Fransergio.

wchodzi Wchodzi
Fransergio #13
schodzi Schodzi
Jean Onana #8
84'

Ewidentnie stracili kontrolę nad meczem zawodnicy PSG. Cały czas w ataku Bordeaux.

1
1
81'

Idą za ciosem gospodarze. Briand składał się do strzału przewrotką... ale nie trafił w piłkę.

1
1
78'

Gol! Strzelił Alberth Elis. Asystował mu Yacine Adli.

Prosta strata gości przed własnym polem karnym, Adli zagrał fałszem płasko, a Elis z paru metrów wpakował piłkę do siatki.

1
1
78'

Niang uprzedził rywala na bliższym słupku, ale oddał zbyt lekki strzał głową, by zaskoczyć Navasa.

1
1
75'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Junior Dina Ebimbe. Wchodzi: Danilo.

Junior Dina Ebimbe #28
74'

Żółtą kartkę otrzymał Kylian Mbappe. Niesportowe zachowanie.

Paris Saint-Germain
1
71'

Pograli na małej przestrzeni w polu karnym gospodarze, ale Niang w dogodnej sytuacji strzelił obok słupka. Gol nie zostałby jednak uznany, bo rezerwowy zawodnik Bordeaux był na spalonym.

1
68'

Girondins Bordeaux. Schodzi: Otavio. Wchodzi: Remi Oudin.

Remi Oudin #28
Otavio #5
68'

Girondins Bordeaux. Schodzi: Ricardo Mangas. Wchodzi: M'Baye Niang.

Ricardo Mangas #12
67'

Wściekają się kibice Bordeaux. Navas wręcz zdemolował na piątym metrze Onanę, a sędzia odgwizdał faul zawodnika gospodarzy.

2
65'

Kolejna akcja PSG, ale Mbappe z ostrego kąta strzelił obok bramki.

1
63'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Georginio Wijnaldum.

Ależ się zabawili paryżanie. Herrera popisał się kapitalnym prostopadłym podaniem, po którym Wijnaldum i Mbappe biegli sami na bramkarza. Holender podał, Francuz strzelił do pustej bramki. 0:3!

6
1
1
2
59'

Neymar dziś się bawi. Teraz jednak przekombinował Mbappe i pozbawił swojego kolegi asysty. Mbappe za długo zwlekał z decyzją o strzale, przyjmował piłkę i zdążyli z interwencją rywale.

1
59'

Rzut rożny dla PSG. Dośrodkowanie Neymara, ale Elis wybił piłkę z własnego pola karnego.

57'

A tymczasem szansę mieli gospodarze! Dobre dośrodkowanie Mensaha z lewej strony, urwał się na dalszym słupku Elis, ale nie zdołał oddać czystego strzału, w związku z czym Navas miał ułatwione zadanie.

56'

Poirytowany Mbappe, który upadł w narożniku pola karnego. Zdaniem Francuza obrońca Bordeaux przekroczył przepisy w tej sytuacji.

55'

Kolejna świetna akcja Neymara. Chciał dogrywać piłkę na piąty metr do Mbappe, ale skiksował i wyszedł z tego strzał. Nie dał się jednak zaskoczyć Costil.

1
2
53'

Adli oddał zaskakujący strzał zza pola karnego, piłka dokręcała się do bramki przy samym słupku, ale efektowną paradą popisał się Navas.

51'

Spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska przyjezdni.

50'

Od jakiegoś czasu Bordeaux w zasadzie nie istnieje w ofensywie. PSG ma ten mecz pod totalną kontrolą.

1
47'

Mbappe założył siatkę rywalowi, z łatwością wbiegł w pole karne i poszukał strzału przy dalszym słupku, ale zdołał go w ostatniej chwili zablokować Koscielny.