AS Monaco. Schodzi: Gelson Martins. Wchodzi: Wilson Isidor.

Akcja Monaco przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

80'

Messi zwiódł obrońcę, ale zabrakło mu precyzji. Piłka minęła bramkę.

1
76'

Gołowin dośrodkował z rzutu wolnego, Axel Disasi uderzył głową, bramkarz pewnie złapał piłkę.

1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Idrissa Gueye.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Gelson Martins.

72'

Martins uderzył ręką. Sędzia to dostrzegł i przerwał grę.

1
1
1
1
1
71'

Messi wpadł z piłką w pole karne, uderzył z ostrego kąta, piłka odbiła się od słupka i wyszła na aut!

1
1
1
3
70'

Mbappe padł w polu karnym, sędzia bez wahania nakazał grać dalej.

68'

Gospodarze już się bawią. 2:0 to wynik jeszcze niepewny. Rywal nie ma jednak pomysłu na atak.

65'

AS Monaco. Schodzi: Sofiane Diop. Wchodzi: Eliot Matazo.

Eliot Matazo #36
1
2
1
1
1
65'

Messi po raz kolejny uderzył z rzutu wolnego. Dwa metry ponad bramką. Źle.

2
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Guillermo Maripan.

61'

Do końca pozostały ok. dwa kwadranse. Monaco nie jest w stanie poważniej zagrozić paryżanom.

58'

Rzut rożny dla Monaco, ale z dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy PSG. Piłka została wybita.

55'

AS Monaco. Schodzi: Youssouf Fofana. Wchodzi: Jean Lucas.

Jean Lucas #11
Youssouf Fofana #22
55'

AS Monaco. Schodzi: Wissam Ben Yedder. Wchodzi: Myron Boadu.

Myron Boadu #9
53'

Piłkarze PSG gospodarują siłami. Oni swoje zrobili, teraz to rywal musi walczyć i gonić paryżan.

1
49'

Na murawie leży Bernat, wygląda to na uraz mięśniowy.

47'

Do uderzenia przed polem karnym doszedł Gołowin, ale przymierzył bardzo słabo. Bramkarz pewnie obronił.

46'

Sędzia wznowił mecz!

46'

AS Monaco. Schodzi: Caio Henrique. Wchodzi: Ismail Jakobs.

Ismail Jakobs #14
Caio Henrique #12
1
1
45'

1
1
45'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Lionel Messi. Zabójcza kontra paryżan po prostej stracie gości. Z piłką ruszył Messi, w polu karnym podał do Mbappe, a ten uderzył precyzyjnie z ok. 15. metrów. 2:0!

8
1
1
1
3
43'

Od dłuższego czas obraz meczu nie zmienia się. Głową w mur biją goście, a czasu do przerwy pozostało już niewiele.

1
1
40'

Płynne są akcje gości. Przed momentem w końcu uderzył Diop. Trafił w rywala, będzie rzut rożny.

1
1
1
38'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Gracze Monaco cały czas w ataku, ale bez okazji na wyrównanie.

35'

Obrona PSG cały czas musi być czujna. Monaco czeka na błąd rywala. Gościom momentami brakuje jednak spokoju.

32'

Starają się prowadzić grę goście. Piłkarze PSG czekają na możliwość skontrowania rywala.

29'

Odpowiedź Monaco. Diop uderzył sprzed pola karnego, ale ponad bramką. Będzie rzut rożny.

1
1
1
28'

Messi zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Daleko od bramki.

26'

Dwóch zawodników Monaco stało dwa metry przed bramką PSG, ale zabrakło dokładnego przyjęcia piłki. A wystarczyło dołożyć nogę.

1
23'

Dobrze na przedpolu zachował się Gianluigi Donnarumma, który uprzedził szarżującego rywala. Ofiarna interwencja bramkarza PSG.

22'

Piłkarze Monaco w ataku, ale gospodarze bez większych problemów rozbijają próby paryżan.

19'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kylian Mbappe.

2
1
1
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Youssouf Fofana.

AS Monaco
15'

Po stracie gola w ataku PSG. Przed momentem dobrze na przedpolu zachował się Gianluigi Donnarumma, który zdołał wypiąstkować piłkę.

12'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Pewny strzał Mbappe! To 99. gol tego zawodnika w lidze dla PSG.

2
2
2
3
6
11'

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe.

2
1
11'

Rzut karny dla PSG!

3
2
2
10'

Sędzia już przy monitorze analizuje sytuację. Djibril Sidibe faulował?

1
9'

W polu karnym nadepnięty został Angel Di Maria sędzia nakazał grać dalej. Co na to wszystko VAR?

8'

Z pola karnego uderzał Messi. Argentyńczyk trafił jednak w dobrze ustawionego obrońcę.

2
7'

Bernat z lewej strony do Wijnalduma, ten natychmiast uderzył, ale wyraźnie przestrzelił.

5'

Otwarte spotkanie od pierwszej minuty. Akcja za akcję, ale na razi trochę zbyt wiele chaosu.

2'

To mógł być kapitalny początek Monaco. Wycofanie piłki do Diopa, ten uderzył z ok. 10  metrów, ale trafił w słupek!