Ligue 1: 18. kolejka
12 gru 2021 17:00
90+3'

Ależ kontratak popsuli przyjezdni. Trzech na jednego, Payet zagrał w pole karne, ale Guendouzi - nie wiedzieć czemu - nie opanował piłki, ani nie próbował oddawać strzału.

1
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

1
89'

Ambitnie do końca grają gospodarze, ale Marsylia jest doświadczonym zespołem i mądrze się broni.

1
2
86'

Nyemsi strzelał niecelnie po rzucie rożnym.

1
85'

Przed szansą gospodarze, miękka wrzutka Thomassona, jednak Diallo nie zdołał wygrać walki w powietrzu na dalszym słupku.

1
1
82'

Gol! Strzelił Duje Caleta-Car. Asystował mu Dimitri Payet.

Dobre dośrodkowanie Payeta z rzutu rożnego, Caleta-Car wygrał walkę w powietrzu i zaskoczył bramkarza strzałem przy bliższym słupku!

5
1
1
79'

Olympique Marsylia. Schodzi: Luis Henrique. Wchodzi: Gerson.

1
79'

RC Strasbourg Alsace. Schodzi: Lucas Perrin. Wchodzi: Moise Sahi Dion.

Moise Sahi Dion #15
Lucas Perrin #5
1
2
77'

Doskonałe dośrodkowanie z lewej strony, urwał się rywalom na piątym metrze Ajorque, ale zlekceważył tę sytuację i kopnął lekko, prosto w Pau Lopeza!

2
76'

Trochę biją głową w mur zawodnicy Strasbourga. Na palcach jednej ręki można policzyć jakiekolwiek sytuacje po utracie gola.

74'

Zamieszanie w polu karnym, Nyamsi próbował strzelać, jednak długo zajęło mu opanowanie piłki. Doskoczył do niego rywal i wymusił niecelne uderzenie.

2
71'

RC Strasbourg Alsace. Schodzi: Ibrahima Sissoko. Wchodzi: Kevin Gameiro.

Ibrahima Sissoko #27
2
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Gerzino Nyamsi.

RC Strasbourg Alsace
71'

Goście ruszyli z kontrą i faulowany taktycznie był Payet.

1
1
69'

Pau Lopez bez problemu łapie piłkę na przedpolu po dośrodkowaniu Bellegarde z rzutu wolnego.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Guendouzi.

Olympique Marsylia
1
66'

Olympique Marsylia. Schodzi: Cheikh Bamba Dieng. Wchodzi: Cengiz Under.

Cheikh Bamba Dieng #12
65'

Diallo z siedemnastu metrów strzelił wyraźnie nad bramką.

1
63'

Gol! Strzelił Cheikh Bamba Dieng. Asystował mu Luis Henrique.

Ależ kontratak Marsylii! Podanie na wolne pole do Henrique, ten zacentrował w pole karne, a Bamba Dieng strzelił kapitalnego gola nożycami!

Asysta:
6
2
62'

Przechwyt gospodarzy na połowie Marsylii, jednak strzał Thomassona z szesnastu metrów został zablokowany.

1
61'

Pół godziny do końca. Czekamy na Polaków, choć raczej trudno sobie wyobrazić, by obaj mieli dostać szansę. Wejście Arkadiusza Milika jest dużo bardziej prawdopodobne niż Karola Fili.

1
1
58'

Gospodarze w posiadaniu piłki, obraz gry nie za bardzo się zmienia. Tempo jest wolne.

57'

Ależ akcja Diallo. Kapitalny drybling, z łatwością wbiegł w pole karne, ale zawiódł w najważniejszym momencie. Strzelił lekko, prosto w ręce Pau Lopeza.

1
54'

Zablokowane uderzenie Saliby z jedenastu metrów. Było groźnie.

53'

Peres miał sporo miejsca przed polem karnym, aż prosiło się o oddanie strzału, lecz zawodnik gości postanowił inaczej. Była jeszcze próba dośrodkowania, ale zablokował je jeden z zawodników Strasbourga.

50'

Saliba stracił piłkę we własnym polu karnym, Ajorque od razu chciał strzelać, jednak uczynił to zbyt lekko i nie zaskoczył Pau Lopeza!

49'

Żółtą kartkę otrzymał Ludovic Ajorque. Brzydki faul przy linii bocznej. Absurdalny wślizg.

48'

Bellegarde z rzutu rożnego, ale wreszcie przydał się na coś Bamba Dieng. Wybił piłkę z własnego pola karnego.

46'

Bamba Dieng efektownie wymanewrował obrońcę w polu karnym, ale nie trafił czysto w piłkę i ta ledwo dotoczyła się do bramkarza.