Olympique Marsylia. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Oussama Targhalline.

schodzi Schodzi
1
1
90+1'

Może to potrwać nieco dłużej, ponieważ była przerwa spowodowana wybiciem palca Paua Lopeza.

1
1
1
90'

Doliczone trzy minuty.

1
1
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Pau Lopez za protestowanie.

Olympique Marsylia
88'

Także gospodarze domagali się rzutu karnego za nieodpowiedzialne zachowanie Luana Peresa. Nie ma jedenastki również dla Girondins Bordeaux.

87'

Żwawa wymiana podań przyjezdnych. Matteo Guendouzi przegrał walkę o pozycję z przeciwnikiem i po upadku domagał się odgwizdania rzutu karnego. Na razie bez reakcji sędziego.

1
85'

Bruno Petković przeprowadził komplet zmian.

84'

Girondins Bordeaux rozczarowani, ponieważ sędzia asystent zasygnalizował spalonego. Tym samym gospodarze nie dostali pozwolenia na kontynuowanie ataku.

1
1
1
1
1
83'

Ostatnie szanse na zmianę wyniku. Teoretycznie jeszcze wszystko może się wydarzyć. Bruno Petković wprowadził pięciu zawodników z ławki rezerwowych i mają oni za zadanie pozbawić Olympique Marsylia prowadzenia.

80'

Girondins Bordeaux. Schodzi: Javairo Dilrosun. Wchodzi: Dilana Bakwa.

Dilana Bakwa #32
80'

Girondins Bordeaux. Schodzi: Hwang Ui-Jo. Wchodzi: M'Baye Niang.

Hwang Ui-Jo #18
1
1
1
78'

Ponownie Benoit Costil. Tym razem skuteczna interwencja po strzale z dystansu Cengiza Undera. Girondins Bordeaux pozostają w kontakcie z przeciwnikiem, ale czasu na doprowadzenie do remisu pozostaje niewiele.

1
75'

Girondins Bordeaux. Schodzi: Issouf Sissokho. Wchodzi: Fransergio.

Fransergio #13
Issouf Sissokho #20
1
1
75'

Olympique Marsylia. Schodzi: Luis Henrique. Wchodzi: Konrad De La Fuente.

Luis Henrique #11
1
1
73'

Można pochwalić piłkarzy za podkręcenie licznika strzałów celnych, ale jakość wielu z nich pozostawia dużo do życzenia. Ostatnia próba została poskromiona bez problemu przez Benoita Costila.

1
71'

Girondins Bordeaux. Schodzi: Remi Oudin. Wchodzi: Yacine Adli.

Remi Oudin #28
1
1
71'

Girondins Bordeaux. Schodzi: Tom Lacoux. Wchodzi: Sekou Mara.

Sekou Mara #11
Tom Lacoux #27
1
69'

Boubacar Kamara ruszył dynamicznie we własne pole karne i przydał się tam. Klasowa interwencja pomocnika po płaskim dośrodkowaniu. Po chwili ponowienie ataku i premierowe uderzenie celne na bramkę Olympique Marsylia. Hwang Ui-Jo zatrudnił Paua Lopeza.

1
1
67'

Dimitri Payet wykonał beznadziejne zagranie z rzutu wolnego. Momentami podnosi się temperatura tego meczu, ale generalnie wieje nudą.

1
3
1
65'

Zakotłowało się w polu karnym przyjezdnych, nawet delikatnie zapachniało wyrównaniem. W ostatnim momencie interweniował Duje Caleta-Car, a sędzia przyznał piłkę Olympique Marsylia.

1
62'

Ponownie Benoit Costil! Już chyba zrehabilitował się za błąd przy golu. Ekspresowa akcja Marsylii zakończyła się uderzeniem Cengiza Undera. W sytuacji sam na sam nie poradził sobie z doświadczonym bramkarzem Girondins.

1
60'

Girondins Bordeaux rozpoczęli drugą połowę meczu z dużym animuszem, ale zostali już utemperowani przez Olympique Marsylia. W ostatnich minutach podopieczni Jorge Sampaoliego potrafią dłużej utrzymać się w posiadaniu piłki.

2
57'

Benoit Costil rehabilituje się za błąd przy golu.

1
55'

Dimitri Payet wykonał podanie na linię pola karnego. Był tam ustawiony Matteo Guendouzi. Po rewelacyjnym zwodzie oddał fatalne uderzenie. Pomocnik Olympique Marsylia huknął prosto w centralnie ustawionego między słupkami Benoita Costila.

1
1
1
52'

Drugie celne uderzenie. Piłka została strącona w kierunku bramki Girondins Bordeaux po wrzutce z rzutu wolnego. Benoit Costil zaprezentował robinsonadę i sparował futbolówkę poza lustro bramki.

1
1
2
1
1
51'

Denerwuje się Jorge Sampaoli, ponieważ jego podopieczni utknęli po przerwie i pozwolili zepchnąć się do defensywy. Olympique Marsylia miał za zadanie kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń.

2
1
2
1
1
48'

Za wykonanie rzutu rożnego zabrał się Javairo Dilrosun. Po jego dośrodkowaniu Mexer oddał strzał. Boubacar Kamara utrudnił do maksimum przymierzenie w bramkę Paua Lopeza.

2
1
2
1
1
46'

Girondins Bordeaux ruszyli do przodu od razu po wznowieniu spotkania. Podopieczni Bruno Petkovicia ponieśli stratę w pierwszej połowie i jeżeli nie zmienią czegoś w ofensywie, to poniosą porażkę.