Ligue 1: 21. kolejka
15 sty 2022 21:00
90+2'

W końcówce zdziałać starają się coś jeszcze goście, ale zagrozić PSG nie potrafią.

90+1'

Sędzia łącznie doliczył 3 minuty.

1
1
90+1'

Brestois. Schodzi: Romain Faivre. Wchodzi: Youssouph Badji.

wchodzi Wchodzi
Youssouph Badji #29
schodzi Schodzi
Romain Faivre #21
90+1'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Edouard Michut.

Edouard Michut #38
87'

Przed kolejną szansą znalazł się Mbappe. Strzał z pola karnego nogą odbił bramkarz!

1
1
1
84'

Verratti do Kehrera, ten jednak w świetnej sytuacji spudłował!

80'

Brestois. Schodzi: Christopher Herelle. Wchodzi: Lilian Brassier.

Lilian Brassier #3
Christopher Herelle #23
79'

Mbappe bawi się z rywalami. Uciekł im, ale spudłował uderzając z pola karnego.

2
1
77'

Mbappe starał się lobować bramkarza, ten jednak końcami palców na korner. Trzeci gol dla gospodarzy wisi w powietrzu.

75'

Dwa strzały na bramkę gości. Najpierw piłkę wybił obrońca, po chwili bramkarz!

1
74'

Danilo uderzył z boisku pola karnego, bramkarz odbił piłkę na rzut rożny!

2
1
72'
1
1
2
1
1
71'

Gra przerwana. Na spalonym znalazł się Marco Verratti.

68'

Paryżanie mają mecz pod kontrolą. Rywale niewiele potrafią zdziałać, a do końca meczu już niewiele.

65'

2
64'

Paryżanie prowadzą dwoma golami i szukają kolejnych.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Brendan Chardonnet.

Brendan Chardonnet #5
Stade Brestois 29
59'

Brestois. Schodzi: Lucien Agoume. Wchodzi: Hianga Mananga Mbock.

1
59'

Brestois. Schodzi: Hugo Magnetti. Wchodzi: Paul Lasne.

Hugo Magnetti #27
59'

Brestois. Schodzi: Irvin Cardona. Wchodzi: Steve Mounie.

Steve Mounie #15
58'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe.

53'

Gol! Strzelił Thilo Kehrer. Asystował mu Nuno Mendes. Mendes z lewej strony pola karnego wkręcił w ziemię rywala i zagrał wprost na nogą Kehrera. Ten uderzył pod poprzeczkę. 2:0!

2
1
51'

Z dośrodkowaniem poradzili sobie jednak defensorzy PSG.

51'

Ostre zagranie Presnel Kimpembe. Będzie rzut wolny dla gości tuż przed polem karnym.

48'

Icardi uderzył z pola karnego, piłka odbiła się od słupka i wróciła na boisko!

1
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

45+4'

Wciąż gramy, sędzia chyba zapomniał zegarka.

1
45+2'

Wijnaldum ma problemy po ostrym wejściu rywala.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Lucien Agoume.

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
44'

Mbappe padł z piłką w polu karnym, sędzia jednak uznał, że o faulu mowy być nie może.

40'

Icardi głową do bramki, ale sędzia uznał, że napastnik był na spalonym.

38'

Kehrer uderzał z pięciu metrów, ale trafił tam, gdzie stał bramkarz. Po chwili okazało się, że był spalony.

1
35'

Mbappe cały czas jest wściekły na rywala. Co powiedział Magnetti przeciwnikowi? Być może dowiemy się po meczu.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Magnetti.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Kylian Mbappe. A jednak sędzia jest srogim człowiekiem.

2
34'

Magnetti i Mbappe starli się w okolicach środka pola. Obyło się bez kartek, ale trochę iskier zobaczyliśmy.

1
32'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Georginio Wijnaldum. Wijnaldum przed polem karnym do Mbappe. Ten dokładnie uderzył z linii pola karnego. Piłka przeleciała między nogami bramkarza i odbijając się od słupka wpadła do bramki. 1:0!

3
6
2
2
5
31'

Dogranie do Mbappe, ten starał się uderzać z pięciu metrów, ale po raz kolejny szybszy bramkarz.

2
1
1
1
1
29'

Technicznie z pola karnego uderzył Georginio Wijnaldum, ale dwa metry ponad bramką. Paryżanie coraz bardziej naciskają.

2
27'

Di Maria już był w okolicach pola karnego, ale źle dogrywał do Icardiego. Po chwili mocno uderzył Mbappe, ale do celu trochę zabrakło.

1
26'

Dobrze między słupkami zachował się Marco Bizot, którego omal nie przelobował Icardi.

1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera.

23'

PSG częściej utrzymuje się przy piłce, ale cały czas niewiele z tego wynika.

20'

Dogranie w pole karne na trzeci metr, ale tam panuje Gianluigi Donnarumma. Włoch rozpoczął kontrę, ale Angel Di Maria niewiele zdziałał.

16'

Goście jak na razie nie mylą się w defensywie, paryżanie mają od początku niespodziewane problemy.

14'

Di Maria w polu karnym do Mbappe, ale niedokładnie. Sędzia zasygnalizował spalonego, ale racji nie miał.

2
12'

Paryżanie szukają gola, ale na razie to goście mieli klarowniejsze okazje.

10'

I znowu świetnie Włoch w bramce. Głową uderzał Irvin Cardona, piłka otarła się jeszcze o poprzeczkę!

1
1
1
9'

Błąd Kimpembe, sam na sam z bramkarzem znalazł się Cardona, ale Gianluigi Donnarumma zdołał odbić piłkę na korner!

3
1
1
1
7'

Szybkie wyjście gości, dogranie z lewej strony, ale Cardona atakowany przez obrońcę nie zdołał dobrze uderzyć.

5'

Zagranie do Mbappe, ten jednak nie zdążył dojść do piłki. Szybszy był bramkarz.

1
3'

Kiks obrońcy w prostej sytuacji. Paryżanie wykonali pierwszy rzut rożny, ale niewiele z tego wyszło.