(0:1)
Zakończony
Olympique Marsylia
90+4'

Nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Nianga. Lekko, obok bramki. Jęk zawodu na trybunach.

2
1
90+4'

Desperackie próby FC Metz. Marsylia zepchnięta do obrony.

90+3'

Świetny strzał z rzutu wolnego oddał Cande. Piłka dokręcała się przy dalszym słupku, ale nie dokręciła się na tyle, by zaskoczyć Pau Lopeza.

1
1
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

1
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Payet.

1
3
1
85'

Teraz już nie spieszy się przyjezdnym. Oni mają swój wynik i celebrują każde wznowienie gry. Nie podoba się to oczywiście miejscowym kibicom.

1
1
1
1
82'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Sead Kolasinac.

Ależ ma wejście reprezentant Polski! Co za gol! Przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzeniem przewrotką dał drugie tego wieczora prowadzenie Marsylii!

91
41
10
2
1
80'

I okazja dla Metz. Nguette urwał się defensywie gości, jednak źle zachował się w polu karnym i jego uderzenie spokojnie złapał Pau Lopez.

79'

Olympique Marsylia. Schodzi: Bamba Dieng. Wchodzi: Cengiz Under.

1
79'

Gra przerwana, bo na boisku leży kontuzjowany Payet.

2
1
2
1
77'

Kontra Marsylii, Milik uruchomił na lewej stronie Dienga, ale partner z drużyny nie zrewanżował mu się równie dobrym podaniem. Zaprzepaścili szansę na gola przyjezdni.

1
1
1
2
76'

Olympique Marsylia. Schodzi: Pape Gueye. Wchodzi: Sead Kolasinac.

Pape Gueye #22
74'

Nieudany strzał Niane z dwudziestu metrów. Wyraźnie obok bramki.

74'

Arkadiusz Milik lada moment zamelduje się na boisku.

5
2
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Cedric Bakambu. Zbyt mocno dyskutował z arbitrem po jednej z decyzji.

2
1
70'

FC Metz. Schodzi: Vincent Pajot. Wchodzi: Opa Nguette.

Opa Nguette #11
69'

Kolejna szansa dla gości, ale ponownie myli się Dieng. Ładnie uwolnił się spod krycia rywala, ale z ostrego kąta strzelił nad bramką.

67'

Doskonała okazja dla Marsylii! Najpierw Caillard obronił strzał Dienga, a po chwili fatalnie spudłował Lirola, choć miał przed sobą w zasadzie pustą bramkę!

1
1
3
1
66'

FC Metz. Schodzi: Habib Maiga. Wchodzi: Pape Matar Sarr.

Pape Matar Sarr #15
65'

FC Metz. Schodzi: Louis Mafouta. Wchodzi: Ibrahima Niane.

Ibrahima Niane #7
Louis Mafouta #34
63'

Bez pomysłu goście. Kompletnie niewidoczny Payet. Pozostali zawodnicy schowani za rywalami, nikt nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności.

3
1
60'

Przechwyt OM przed polem karnym rywala, od razu zwietrzył szansę Bakambu, jednak uderzył niecelnie z dwudziestu metrów.

1
59'

Czeka ze zmianami trener Sampaoli, a jego drużynie kompletnie nie układa się gra w drugiej połowie. Goście są bezradni i przegrywają walkę w środku pola.

56'

Długie podanie w kierunku Bakambu, ale nie popełnił błędu Bronn. Nie ryzykował i wykopał piłkę w aut.

1
55'

Odżyli kibice. To niesie zawodników Metz, który wyszli kompletnie odmienieni na drugą połowę.

1
1
52'

Gol! Strzelił Habib Maiga. Asystował mu Fali Cande.

Ruszyli do ataku gospodarze i mają to, czego chcieli! Piękna akcja! Kapitalne płaskie dośrodkowanie Cande z lewej strony, a niepilnowany Maiga z bliska pokonał Pau Lopeza! Szaleństwo w Metz!

2
52'

Boulaya pokusił się o strzał z rzutu wolnego z ok. czterdziestu metrów, jednak piłka przeleciała wyraźnie nad poprzeczką.

1
1
50'

Marsylia zamknięta na własnej połowie.

49'

Nieśmiałe próby Metz, by doprowadzić do wyrównania, ale wszelkie ataki kończą się dość daleko od pola karnego gości.