Clermont Foot 63. Schodzi: Mohamed Bayo. Wchodzi: Grejohn Kyei.

Mohamed Bayo #11
1
84'

Gol! Strzelił Jim Allevinah. Asystował mu Jason Berthomier. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Gerson przegrał pojedynek główkowy z Allevinahem i jest gol! Chyba jest po meczu!

4
81'

Clermont Foot 63. Schodzi: Elbasan Rashani. Wchodzi: Saifeddine Khaoui.

Elbasan Rashani #10
2
2
1
81''

Olympique Marsylia. Schodzi: Pol Lirola. Wchodzi: Luis Henrique.

Luis Henrique #19
3
1
1
1
1
81'

Clermont Foot 63. Schodzi: Salis Abdul Samed. Wchodzi: Jason Berthomier.

Salis Abdul Samed #6
1
79'

Za chwilę ostatnio 10 minut meczu i Marsylia wciąż nie znalazła drogi do bramki...

1
1
1
2
76'

Świetna okazja dla OM, Dieng gra przed bramkę, do Milik, ale Djoco wychodzi i wybija piłkę tuż przed nogą Polaka!

2
2
3
3
5
75'

Żółtą kartkę otrzymał Duje Caleta-Car.

Olympique Marsylia
1
71'

Uwaga, Milik, może teraz...?! Nie, kiepski strzał, ale dostał trudną piłkę, za stopę... Jeszcze próbuje się utrzymać, Marsylia cały czas w ataku.

4
2
3
2
2
69'

Clermont Foot 63. Schodzi: Lucas Da Cunha. Wchodzi: Jim Allevinah.

68'

3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Guendouzi.

4
2
1
65'

Dieng centruje na Milika, ale zagrał za jego plecy...

1
2
3
3
63'

Olympique Marsylia. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Bamba Dieng.

Bamba Dieng #15
2
2
1
1
2
61'

Marsylia gra szeroko, ale daje łatwo się zamknąć na skrzydłach. Milik musi głębiej się cofać, by dostać piłkę.

2
2
2
3
2
57'

Zamieszanie pod bramką gości po niedokładnym zagraniu Calety-Cara, w końcu strzela Under i instynktownie broni Djoco!

1
1
1
1
1
55'

Zaskakujący strzał Rongiera i opuszkami palców odbjia to Djoco!

1
2
2
2
1
51'

Dobra akcja Clermont, ale zbyt mocne uderzenie Zedadki.

1
1
1
2
3
50'

Payet centruje z rzutu wolnego, ale za mocno... Nie sięga Milik, ani Lirola, ani Caleta-Car.

1
2
2
1
2
49'

Marsylia znowu dominuje, szuka dobrej okazji.

1
1
2
1
2
czas Druga połowa
43'

OM szybko odbiera piłkę, środkowi pomocnicy chcą szukać Milika, ale grają niedokładnie. Kombinują za dużo.

2
2
5
5
4
39'

Żółta kartka dla trenera OM Jorge Sampaoliego.

9
1
1
1
38'

Payet z dystansu i kapitalnie broni Djoco!

1
1
3
2
37'

Guendouzi przewraca się w polu karnym, ma pretensje do arbitra, ale nie ma rzutu karnego!

1
1
1
1
3
33'

Marsylia nie rusza się z połowy Clermont, naciska, ale nic z tego tak na dobrą sprawę nie ma.

2
2
3
4
3
28'

Ładna akcja Liroli z Payetem, dobra klepka, szansa dla Undera, zablokowany, jeszcze chce dobijać, ale łapie piłkę Djoco.

1
1
1
1
2
24'

Statystyki:

Posiadanie piłki: OM 71-29 Clermont (w proc.)

Strzały: 3-1

2
4
4
1
2
20'

Guendouzi na Milika, ale Polak niecelnie główkuje.

2
2
5
5
4
16'

Marsylia próbuje przejść do ataku, skrzydłowi szukają dośrodkowaniami Milika, ale ten jest pieczołowicie pilnowany.

1
3
4
4
8
13'

Gol! Strzelił Mohamed Bayo. Asystował mu Akim Zedadka. Długa piłka na skrzydło, potem płaskie zagranie na skraj pola karnego i Bayo technicznym strzałem daje sensacyjne prowadzenie Clermont!

9
9'

Kolejna kontra Clermont, ale spalona. Marsylia dość wolno wchodzi w ten mecz.

2
1
3
2
2
5'

Na razie Clermont wydaje się groźniejsze. Szybkie kontry, długie piłki. Czyści to jednak obrona OM.

2
1
1
1
1
1'

Marsylia gra piłką w obronie, na rozpoznanie, aż pod linię środkową podszedł bramkarz, Pau Lopez. Libero.