(0:1)
Zakończony
Olympique Marsylia
90+7'

Pape Gueye huknął z dystansu! Piłka była poza zasięgiem bramkarza i przeleciała minimalnie obok słupka.

1
2
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Giulian Biancone.

Giulian Biancone #4
3
1
90+4'

Olympique Marsylia ruszył do ofensywy. Arkadiusz Milik szuka sobie miejsca w polu karnym ES Troyes AC.

3
1
90+2'

ES Troyes AC. Schodzi: Rominigue Kouame. Wchodzi: Xavier Chavalerin.

wchodzi Wchodzi
Xavier Chavalerin #24
schodzi Schodzi
Rominigue Kouame #6
1
90'

Gol! Strzelił Yoann Touzghar. Asystował mu Youssouf Kone.

Sensacja na Stade de I'Aube! Youssouf Kone znakomicie dograł do Yoanna Touzghara, który z niewielkiej odległości wbił piłkę do bramki. Pau Lopez nie miał żadnych szans.

5
87'

Olympique Marsylia. Schodzi: Luan Peres. Wchodzi: Sead Kolasinac.

Luan Peres #14
1
1
86'

Olympique Marsylia. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Pape Gueye.

Pape Gueye #22
86'

Żółtą kartkę otrzymał Pau Lopez.

1
1
3
1
1
84'

Płaskie dośrodkowanie Yoanna Touzghara. Lebo Mothiba nie zdołał zamknąć akcji, Luan Peres interweniował wślizgiem.

82'

Cengiz Under nie dostrzegł wychodzącego na pozycję Arkadiusza Milika. Turek zanotował stratę tuż przed polem karnym rywali.

1
3
1
4
80'

Strzały celne:

ES Troyes AC - 2

Olympique Marsylia - 3

2
2
1
78'

Olympique Marsylia. Schodzi: Dimitri Payet. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

A jednak! Reprezentant Polski pojawił się na placu gry.

77'

ES Troyes AC. Schodzi: Erik Palmer-Brown. Wchodzi: Giulian Biancone.

1
77'

ES Troyes AC. Schodzi: Mama Balde. Wchodzi: Yoann Touzghar.

Mama Balde #25
1
76'

Arkadiusz Milik wciąż na ławce rezerwowych. Wygląda na to, że Jorge Sampaoli da szansę Cedricowi Bakambu.

1
74'

Matteo Guendouzi miał spore pretensje do sędziego głównego. Erik Palmer-Brown nie zobaczy jednak żółtej kartki.

1
72'

Posiadanie piłki:

ES Troyes AC - 41 proc.

Olympique Marsylia - 59 proc.

1
70'

Wydaje się, że zespół Jorge Sampaolego ma wszystko pod kontrolą. Olympique próbuje przedostać się w pole karne rywali.

2
68'

Kolejna przerwa w prze. Florian Tardieu zderzył się z Dimitrim Payetem. Ten pierwszy potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

2
66'

Centrostrzał Pola Liroli. Gauthier Gallon był na posterunku i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
65'

Dimitri Payet wypatrzył w polu karnym Matteo Guendouziego. Florian Tardieu dopadł do piłki i wybił ją za linię boczną.

63'

Pau Lopez uratował Olympique Marsylia. Rominigue Kouame przymierzył z dystansu i hiszpański bramkarz popisał się kapitalną paradą. Wcześniej Mama Balde był na spalonym.

1
1
62'

Luis Henrique ruszył z piłką w kierunki bramki i w ostatniej chwili świetną interwencją popisał się Adil Rami. Kapitan oddalił grę od własnego pola karnego.

1
60'

Piłkarze ES Troyes AC coraz mocniej naciskają Olympique Marsylia. Po przerwie drużyna gospodarzy przejęła inicjatywę.

1
1
58'

ES Troyes AC. Schodzi: Abou Conte. Wchodzi: Youssouf Kone.

Abou Conte #12
58'

ES Troyes AC. Schodzi: Ike Ugbo. Wchodzi: Lebo Mothiba.

Lebo Mothiba #26
Ike Ugbo #13
57'

Olympique Marsylia. Schodzi: Bamba Dieng. Wchodzi: Luis Henrique.

Luis Henrique #11
Bamba Dieng #12
1
56'

Florian Tardieu dograł na głowę Ike Ugbo, który oddał strzał głową i przeniósł piłkę nad poprzeczką. Lopez miał sporo szczęścia.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Payet.

1
1
54'

Mama Balde miał kolejną okazję. Piłkarz gospodarzy wygrał pojedynek z Duje Caletą-Carem, ale źle trafił w piłkę i Pau Lopez nawet nie musiał interweniować.

53'

Arkadiusz Milik przygląda się poczynaniom kolegów z ławki rezerwowych. Polski napastnik rozgrzewał się w przerwie meczu.

1
1
3
51'

Jorge Sampaoli odetchnął z ulgą. Matteo Guendouzi został na boisku i jest już gotowy do gry.

2
49'

Żółtą kartkę otrzymał Abdu Conte.

2
48'

Matteo Guendouzi został brutalnie sfaulowany przez Abdu Conte. Piłkarz zwija się z bólu i jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

1
46'

Olympique Marsylia wznowił grę.

2
45'

Arbiter doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

1
44'

Mama Balde był sam na sam z golkiperem Olympique Marsylia! Napastnik dopadł do piłki i trafił prosto w Lopeza. To była najlepsza sytuacja gospodarzy.

1
1
1
42'

Rominigue Kouame spróbował swoich sił. Zawodnik ES Troyes AC uderzył zza pola karnego i piłka przeleciała obok lewego słupka.

1
40'

Olympique Marsylia kontroluje wydarzenia boiskowe po trafieniu Dimitriego Payeta. Gospodarze nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

1
38'

Dimitri Payet miał znakomitą okazję. Filar Olympique Marsylia zmusił do interwencji Gauthiera Gallona, bramkarz zażegnał niebezpieczeństwo.

2
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Adil Rami.

1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Florian Tardieu.

Florian Tardieu #10
2
1
34'

Boubacar Kamara przechwycił piłkę po zamieszaniu w polu karnym i mocno uderzył. Tylko rzut rożny dla Olympique.

1
1
33'

W chwili obecnej Olympique jest wiceliderem stawki Ligue 1. Klub Milika traci 13 punktów do prowadzącego PSG.

2
1
31'

Dimitri Payet jest najskuteczniejszym piłkarzem "OM" w tym sezonie. Doświadczony pomocnik zapisał na swoim koncie dziewięć trafień i taką samą liczbę asyst.

2
1
29'

Gol! Strzelił Dimitri Payet.

Kapitan Olympique Marsylia wykonał egzekucję. Pewne uderzenie Dimitriego Payeta.

6
1
1
1
28'

Matteo Guendouzi mocno ucierpiał po zderzeniu z Balde. Pomocnik Olympique wciąż za linią boczną.

1
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Mama Balde.

2
1
25'

Rzut karny dla marsylczyków! Mama Balde ewidentnie sfaulował Matteo Guendouziego.

1
1
1
25'

Luan Peres został trafiony piłką w twarz i po krótkiej przerwie chce kontynuować grę. Przyjezdni przy piłce.

1
23'

1
21'

Zespół Jorge Sampaolego próbuje narzucić swój styl. Cengiz Under przerzucił ciężar gry na lewą stronę, ale Dimitri Payet nie zdążył do piłki.

1
19'

I kolejne zagranie z rzutu rożnego. Tym razem Yoann Salmier oddał strzał głową i piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
1
17'

Niebezpiecznie pod bramką Olympique. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przytomnie zachował się Pau Lopez, który wypiąstkował piłkę.

1
16'

Gerson znalazł sobie miejsce przed polem karnym rywali i mocno uderzył. Nic z tego, strzał Brazylijczyka został zablokowany.

1
14'

Obraz gry się nie zmienia. Olympique Marsylia ma przewagę w posiadaniu piłki, ale to miejscowi oddali jedyny celny strzał na bramkę.

12'

Bezpośrednie uderzenie Floriana Tardieu i skuteczna interwencja bramkarza. Pau Lopez nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Valentin Rongier.

10'

Cengiz Under przeprowadził indywidualną akcję i wydawało się, że został uderzony łokciem przez Abdu Conte. Nie będzie żółtej kartki dla defensora ES Troyes AC.

2
8'

Trwa walka w środku pola. Boubacar Kamara spokojnie rozdziela podania, a miejscowi przyglądają się grze "OM".

1
1
6'

Abdu Conte płasko dośrodkował w stronę Ike Ugbo. William Saliba uprzedził napastnika gospodarzy i wyjaśnił sytuację.

1
4'

Matteo Guendouzi ruszył prawą stroną boiska, lecz nie zdołał opanować piłki. Piłkarze ES Troyes AC budują akcję.

1
2'

Lepszy początek w wykonaniu marsylczyków. Goście wymieniają podania przed własnym polem karnym i czekają na ruch rywali.

Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz?
Wygra ES Troyes AC
Będzie remis
Wygra Olympique Marsylia
17:01

Sędzią głównym będzie Francois Letexier.

1
1
16:58

Arkadiusz Milik rozpocznie mecz na ławce rezerwowych gości.

1
1
16:57

Kapitanem gospodarzy jest Adil Rami.

16:56

W listopadzie ubiegłego roku marsylczycy wygrali 1:0 z Troyes na Stade Velodrome. Decydującą bramkę zdobył Pol Lirola.

16:53

Olympique Marsylia jest faworytem meczu, który rozpocznie się o godz. 17:05. Klub Arkadiusza Milika znajduje się na najniższym stopniu podium, natomiast ES Troyes AC zamyka tabelę Ligue 1. Zapraszamy na relację LIVE z tego wydarzenia.