(0:0)
Zakończony
AS Monaco
90+3'

Boadu myli się w sytuacji sam na sam z Pau Lopezem, ale kolejny raz podniesiona została chorągiewka sędziego asystenta.

1
90+2'

Świetny pressing w wykonaniu gości. Nie pozwalają Marsylii wydostać się z własnej połowy.

1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Boubacar Kamara.

Boubacar Kamara #4
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

1
1
90'

Milik na spalonym po podaniu Gersona.

1
1
1
89'

Payet z rzutu wolnego, zagranie w stronę Milika, ale ten był schowany za obrońcami i nie powalczył o piłkę.

1
1
87'

Niektórzy kibice Marsylii już zaczynają opuszczać stadion.

1
1
1
2
83'

Mogło być po zawodach! Potężny strzał Fofany z trzydziestu metrów i piłka minimalnie minęła bramkę!

2
1
83'

W dalszym ciągu gospodarze nie mają pomysłu na przebicie się przez dobrze zorganizowaną defensywę Monaco.

1
1
80'

Olympique Marsylia. Schodzi: Luan Peres. Wchodzi: Sead Kolasinac.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Luan Peres #14
1
78'

AS Monaco. Schodzi: Kevin Volland. Wchodzi: Myron Boadu.

Myron Boadu #9
1
78'
78'

AS Monaco. Schodzi: Benoit Badiashile. Wchodzi: Chrislain Matsima.

Chrislain Matsima #34
Benoit Badiashile #5
76'

Po rzucie rożnym do strzału przewrotką złożył się Dieng, lecz uderzył obok słupka.

1
1
75'

Niepewne wybicie piłki przez Pau Lopeza. Mogli zostać za to skarceni gospodarze, ale pogubił się Volland i nie zdołał oddać strzału.

1
73'

Nie mogą uwierzyć kibice Marsylii! Mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Guendouziego, był na dalszym słupku Milik i zabrakło mu centymetrów, by zamknąć tę akcję!

1
1
1
72'

Marsylia miała okazję do kontry, rozpędził się Dieng, ale nie wymierzył dobrze podania i w zasadzie zagrał pod nogi rywala.

69'

Zawodnicy z Monaco wydają się kontrolować wydarzenia na boisku. Marsylia nie za bardzo ma argumenty, by cokolwiek wskórać w ofensywie.

1
66'

Długie podanie w kierunku Ben Yeddera, ale przeczytał to Pau Lopez i skutecznie interweniował poza własnym polem karnym.

65'

Olympique Marsylia. Schodzi: Cedric Bakambu. Wchodzi: Bamba Dieng.

Bamba Dieng #12
1
62'

Blisko samobójczego gola! Niefortunna interwencja Disasiego, po której piłka przeleciała tuż obok słupka!

1
2
1
61'

Jeszcze jedna szansa dla Monaco! Gelson Martins zagrał doskonale do Vollanda, choć ten wygonił się trochę do boku pola karnego. Szukał jeszcze dośrodkowaniem Ben Yeddera, ale centrował niedokładnie w jego kierunku.

59'

Długo trwała analiza całej sytuacji, bo pierwotnie sędzia asystent pokazał spalonego Gelsona Martinsa. Powtórki pokazały jednak, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

2
1
1
58'

Gol! Strzelił Gelson Martins.

I mamy gola! Najpierw kapitalnie w polu karnym zachował się Volland, ale trafił w słupek. Piłka szczęśliwie spadła pod nogi Gelsona Martinsa, który z bliska daje prowadzenie gościom!

3
3
3
1
4
58'

Goście kolejny raz oddalają zagrożenie od własnego pola karnego.

3
1
57'

Mocny strzał lub też dośrodkowanie Payeta z rzutu wolnego. Piłka nie leciała w bramkę, ale mimo wszystko interweniował Nuebel. Będzie korner.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Axel Disasi. Faulowany Milik nieopodal pola karnego.

Axel Disasi #6
AS Monaco
1
55'

Szybki atak gospodarzy, ale popsuł wszystko nieudanym dośrodkowaniem Guendouzi. Nie miał szans dojść do piłki Milik. Wściekły był po tej sytuacji Payet.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Luan Peres. Odłożona kara za jakiś wcześniejszy faul w środkowej strefie boiska.

1
52'

Dośrodkowanie Luana Peresa z lewego skrzydła, wyskoczył wysoko na jedenastym metrze Milik, ale nie trafił czysto w piłkę i strzelił obok bramki.

1
49'

Niezadowolony Gelson Martins, bo nie dotarła do niego piłka zagrywana z prawego skrzydła. Miałby otwartą drogę do bramki, ale wmieszał się we wszystko niczego nie spodziewający się Volland.

47'

Ależ okazja dla Monaco! Ben Yedder urwał się defensywie OM, ale z ostrego kąta strzelił wysoko nad bramką! Tyle, że gol nie zostałby uznany, bo napastnik gości był na kilkumetrowym spalonym.