(0:1)
Zakończony

Olympique Marsylia

88'

Spokojne ostatnie minuty. Wygląda na to, że obie ekipy czekają już na końcowy gwizdek.

84'

Ciekawa akcja gości! Under został jednak zatrzymany przez defensorów rywali.

81'

Strzał Pape Gueye'a z linii pola karnego - wprost jednak w bramkarza.

81'

Rozgrywają spokojnie piłkę zawodnicy Olympique Marsylia.

78'

Starcie Kamary i Innocenta. Obu panów przywołał do siebie arbiter.

76'

Dwa rzuty rożne w wykonaniu FC Lorient. Gospodarze nie mogą jednak poradzić sobie z defensywą rywali, która dwukrotnie wybiła piłkę.

74'

FC Lorient. Schodzi: Armand Lauriente. Wchodzi: Quentin Boisgard.

wchodzi Wchodzi
Quentin Boisgard #12
schodzi Schodzi
Armand Lauriente #11
74'

FC Lorient. Schodzi: Laurent Abergel. Wchodzi: Bonke Innocent.

Bonke Innocent #14
Laurent Abergel #8
71'

Olympique Marsylia. Schodzi: Gerson. Wchodzi: Pol Lirola.

71'

Olympique Marsylia. Schodzi: Bamba Dieng. Wchodzi: Luis Henrique.

Luis Henrique #17
Bamba Dieng #13
70'

Kłopoty Olympique Marsylia! Po strzeleniu gola na murawie leży Gerson, a urazu nabawił się także asystujący mu przy golu Dieng.

67'

Gol! Strzelił Gerson. Asystował mu Bamba Dieng. Olympique Marsylia dobija rywala! Świetnie wypatrzył Dieng Gersona, a ten dołożył tylko nogę i podwyższył prowadzenie.

Asysta:
66'

Żółtą kartkę otrzymał William Saliba.

65'

Uspokoiło się nieco to spotkanie. FC Lorient próbuje zmniejszyć straty, ale nie może zagrozić rywalowi.

64'

Faulowany Gueye w środku pola przez Laporte'a.

61'

FC Lorient. Schodzi: Igor Silva. Wchodzi: Dango Ouattara.

Dango Ouattara #19
Igor Silva #5
61'

FC Lorient. Schodzi: Terem Moffi. Wchodzi: Ibrahima Kone.

Ibrahima Kone #16
Terem Moffi #10
60'

FC Lorient miało szansę zagrozić rywalowi z rzutu rożnego. Gospodarze zdecydowali się jednak na krótkie rozegranie, które totalnie nie wypaliło.

57'

Przyspieszył akcję na prawej stronie Under, który chciał dograć do Dienga. Uprzedził go jednak defensor rywali.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Fabien Lemoine.

52'

Chciało odpowiedzieć szybko FC Lorient. Strzał zza pola karnego oddał Moffi, a ten został zablokowany przez jednego z defensorów rywali.

49'

Gol! Strzelił Matteo Guendouzi. Asystował mu Luan Peres. Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Olympique Marsylia! Ładna akcja na lewej stronie. Gerson do Peresa, a Peres dograł piłkę do Guendouziego. Francuz uderzył płasko po długim słupku i tym razem źle zachował się Dreyer, ponieważ mógł wybronić ten strzał.

Asysta:
Luan Peres #4
47'

Minęła chwila i faul Gersona na połowie rywala.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45+2'

Ależ było blisko wyrównania! Niepilnowany Laporte odnalazł się w polu karnym i oddał strzał głową, który przeleciał obok lewego słupka.

45'

Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy. Ostatnia szansa przed przerwą dla FC Lorient, które zaraz wykona rzut rożny.

42'

Olympique Marsylia się nie zatrzymuje i chce podwyższyć prowadzenie. FC Lorient od dłuższego czasu bez jakichkolwiek argumentów.

39'

Gol! Strzelił Bamba Dieng. Asystował mu Cengiz Under. Fatalne zachowanie Morela, który stracił piłkę w pobliżu swojego pola karnego. Odebrał ją Under. Reprezentant Turcji dośrodkował w pole karne, a w stylu kung-fu futbolówkę do bramki wbił Dieng.

36'

Kolejny faul Lemoine. Arbiter oszczędził jeszcze zawodnika FC Lorient i nie dał mu żółtej kartki.

35'

Nakładka Le Fee na nogę Guendouziego. Rzut wolny dla Olympique Marsylia.

32'

Mogło odpowiedzieć FC Lorient. Podanie z prawej strony w pole karne do Moffiego, ale przeciął je Saliba.

29'

Mimo intensywnego początku FC Lorient, od pewnego czasu dominuje Olympique Marsylia. Widać to po posiadaniu piłki, bo goście mają aż 75%.

27'

Znów kapitalna okazja dla Marsylii! Strzał głową z bliskiej odległości oddał Caleta-Car i dobitkę Gueye'a obronił Dreyer. Ależ zawody w wykonaniu golkipera gospodarzy!

25'

Z minuty na minutę coraz większa przewaga Olympique Marsylia.

23'

Najlepsza dotąd akcja Olympique Marsylia! Dośrodkowanie z lewej strony na głowę Gersona, a jego strzał z bliskiej odległości wybronił Dreyer!

21'

Dobra interwencja w wykonaniu Laporte'a przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Defensor FC Lorient wybił piłkę na rzut rożny.

18'

Olympique Marsylia. Schodzi: Cedric Bakambu. Wchodzi: Bamba Dieng.

17'

Fatalne wiadomości dla Olympique Marsylia. Po kontuzjach Payeta i Milika teraz boisko z powodu urazu musi opuścić Bakambu. Sypie się ofensywa ekipy Sampaoliego.

15'

Świetna akcja w wykonaniu FC Lorient zakończona strzałem Igora Silvy. Sędzia podniósł jednak chorągiewkę.

13'

Znów z dystansu próbował Lauriente. Jego strzał z dalekiej odległości poleciał wysoko nad bramką.

12'

Fatalne dośrodkował Guendouzi. Od bramki rozpocznie Dreyer.

11'

Prostopadłe podanie do Cedrica Bakambu. Napastnik Olympique Marsylia został uprzedzony przez rywala.

9'

Znów Francuz faulowany. Tym razem wskoczył na niego Lemoine.

8'

Brzydko faulowany Guendouzi w środku pola. Sporo walki na początku spotkania.

6'

Teraz to rzut rożny dla Olympique Marsylia. Dobrze interweniują defensorzy FC Lorient.

4'

Rzut wolny dla FC Lorient. Oddany strzał z dalekiej odległości jednak prosto w zawodnika Olympique Marsylia.

3'

Dobrze, agresywnie FC Lorient na połowie rywala. Matteo Guendouzi stracił piłkę w łatwy sposób.

1'

Pierwsza minuta i już rzut rożny dla FC Lorient.