VAR dodatkowo zweryfikował - decyzja o spalonym podtrzymana!

6
2
90+2'

To trzeba osobno opisać. Foden strzelał głową na granicy spalonego, McCarthy obronił, ale Sterling zdołał dobić. Sęk w tym, że skrzydłowy City był na spalonym, gdy Foden strzelał. Dlatego nie ma gola!

4
4
90+1'

PIŁKA W SIATCE, ALE GOL STERLINGA NIEUZNANY!

10
3
1
2
1
90'

Sterling, nawija Romeu, strzela i świetnie ustawia się Salisu i to blokuje!

4
1
88'

De Bruyne z kilkunastu metrów i blokuje to Salisu.

3
1
87'

Świetny rajd De Bruyne, Sterling jest pod polem karnym, ale ucieka mu piłka!

3
3
1
87'

Southampton FC. Schodzi: Valentino Livramento. Wchodzi: Romain Perraud.

wchodzi Wchodzi
Romain Perraud #14
schodzi Schodzi
Valentino Livramento #2
2
86'

Nabiega Foden na główkę i znowu świetnie Bednarek!

5
2
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Valentino Livramento.

Southampton FC
1
1
82'

Świetnie teraz Bednarek wybija dogranie głową! Bezbłędny jest!

14
4
1
82'

Grealish pędzi w pole karne, powstrzymuje go ostro Romeu, ale wszystko zgodnie z przepisami. City ma ciśnienie na wynik.

4
79'

Ciasno. Armstrong strzela, zablokowany, jest korner.

76'

Otwarta gra, ale zero konkretów. Sterling próbuje wymusić faul, ale sam potyka się o Bednarka. Polak sam mu zwraca uwagę na niesportowe zachowanie.

5
72'

Od razu rajd Fodena, ale świetnie powstrzymuje go Bednarek.

7
3
71'

Problemy zdrowotne Armstronga, potrzebna pomoc medyczna.

70'

Broja dorzuca piłkę, ale za mocno. Walczy Soutampton i się nie zamyka.

1
1
2
1
1
68'

Southampton FC. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Armando Broja.

Armando Broja #20
65'

Jednocześnie anulowana czerwona kartka dla Walkera.

1
1
1
64'

UWAGA: RZUT KARNY ANULOWANY!

2
2
3
5
6
62'

VAR dalej sprawdza sytuację. Waler wchodził wślizgiem w nogi Armstronga, gdy ten wychodził na sam na sam. Walker nie trafił w piłkę, ale Armstrong wykonywał ruch do upadku zanim powalił go Walker.

1
3
1
3
61'

RZUT KARNY DLA SOUTHAMPTON!

8
5
1
1
1
57'

Rzut rożny, główkuje Ake, ale strzela obok.

56'

Centra na Jesusa, ale świetnie to czyta Salisu i przecina!

53'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker-Peters.

1
1
1
1
2
51'

Cancelo wpada w pole karne i się przewraca, próbuje wymusić rzut karny. Szybko się podnosi, nie ma pretensji, sędzia nie karze go za symulowanie.

1
2
47'

Redmon indywidualnie, ale koszmarnie długo zbiera się do strzału i traci piłkę.

czas Druga połowa
45'

Elyounoussi indywidualnie, ale strzela prosto do rąk Edersona.

1
43'

Redmond w polu karnym, szuka kogoś na siódmym metrze, ale tam za gęsto od ludzi z Manchesteru City.

40'

Grealish pod bramkę, Bednarek wybija. Bardzo dobry mecz Polaka!

4
2
1
1
38'

Fenomenalny rajd Livramento, ale wszystko zepsuł Armstrong kiepskim przyjęciem w polu karnym... To była szansa na gola, Southampton miało przewagę!

37'

Southampton FC. Schodzi: Jack Stephens. Wchodzi: Mohammed Salisu. Kontuzja zbyt poważna, kolano nie utrzymuje nogi.

34'

Problemy zdrowotne Stephensa, chyba nie dogra meczu...

31'

Jesus z półwoleja i ofiarnie Bednarek to blokuje swoją... twarzą! Trochę nim zachwiało, ale szybko złapał równowagę.

3
3
1
28'

Jesus na trzeci metr, Silva na wślizgu, ale mija się z piłką!

27'

Sterling technicznie, ale niecelnie. Nie dokręcił odpowiednio piłki.

24'

Przyciśnięte Southampton do ściany, wrzutka za wrzutką ze strony gospodarzy.

1
23'

Grealish pod bramkę na Sterlinga i fantastycznie czyści to Bednarek, tuż przed czekającym Anglikiem!

4
1
21'

Waler na głowę Gundogana, ale za wysoka piłka dla pomocnika, nie był w stanie uderzyć ją prawidłowo.

18'

Sterling wypuszczona Gundogana, szansa sam na sam, ale dopada przeciwnika Livramento, utrudnia mu bieg, a piłkę zagarnia McCarthy. Wszystko czysto.

2
1
15'

Ward-Prowse w pole karne, groźne dośrodkowanie, Ederson to odbija za boisko! Ale jest gwizdek, Bednarek faulował w ataku.

1
1
2
13'

Dobry powrót Grealisha, daje się sfaulować i dzięki temu City ma oddech. Gospodarze jeszcze bez rytmu dzisiaj.

1
11'

Dziurawe są skrzydła City. Dobra wrzutka Livramento wybita jednak przez Diasa. Bednarek za to dobrze pilnuje linii z tyłu.

2
6'

City mocno wycofane z rozegraniem, stara się zachować spokój przy wysokim pressingu gości.

3'

Southampton więcej biega, wydaje się dobrze wyglądać fizycznie.

czas Start meczu
15:57

Southampton wciąż czeka na ligowe zwycięstwo! Zaliczył 3 remisy z rzędu. City prowadzi w tabeli.

15:57

W pierwszym składzie gości Jan Bednarek!

1
1
1
15:57

Mistrz Anglii kontr nierówno grający ligowy średniak. Tutaj może dojść do niespodzianki. Niemniej liczymy na dobry mecz. Dzień dobry, zapraszamy na relacje ze starcia Manchesteru City z Southampton!