Premier League: 6. kolejka
27 wrz 2021 21:00
90+5'

Gol! Strzelił Neal Maupay. Asystował mu Joel Veltman.

Ależ euforia w sektorze zajmowanym przez kibiców Brighton! Guaita wybijał piłkę z piątki, ale uczynił to tak niefortunnie, że... Veltman po chwili podał do Maupay, ten znalazł się sam przed bramkarzem, przelobował go i mamy remis!

Brighton and Hove Albion
9
6
5
1
1
90+5'

Nie była jednak konieczna wizyta klubowych lekarzy na boisku. Gra wznowiona.

90+4'

Guaita narzeka na problem z barkiem po jednej z interwencji. Bardzo ostro zaatakował go Duffy po dośrodkowaniu.

1
1
90+3'

Wstrzelenie piłki w pole karne przez Lallanę, powalczył w powietrzu Moder, ale nie oddał strzału, a wręcz podał futbolówkę w kierunku bramkarza.

2
3
2
90'

Spotkanie potrwa o minimum pięć minut dłużej.

1
90'

Dobre dośrodkowanie Grossa z rzutu wolnego, Duffy urwał się rywalom, ale główkował zbyt lekko i nie zaskoczył Guaity.

1
1
1
88'

Brighton w ataku pozycyjnym, jednak bardzo dobrze dysponowana jest dziś defensywa gospodarzy.

1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Conor Gallagher. Ostre wejście w nogi Cucurelli.

Crystal Palace
82'

Dośrodkowanie Gallaghera z rzutu wolnego, ale bardzo pewnie interweniował na piątym metrze Sanchez.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Trossard. Faulowany przy linii bocznej Zaha.

1
80'

Minuty upływają, a cały czas bliżej drugiego gola Crystal Palace niż wyrównania Brighton.

1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Cucurella. Odłożona kara za wcześniejszy ostry wślizg.

1
77'

Benteke pozbawiony asysty! Powinno być 2:0, ale Ayew nie wykorzystał sytuacji sam na sam!

1
1
75'

Welbeck usiadł na murawie. Chyba jakiś uraz.

73'

Piłkarze Brighton prawdopodobnie zorientowali się, że do tej pory nie grali na miarę oczekiwań. Teraz mają moment, w którym zaczynają dominować.

1
1
72'

Crystal Palace. Schodzi: Odsonne Edouard. Wchodzi: Christian Benteke.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Odsonne Edouard #22
70'

Długie podanie w kierunku Modera, jednak ten nie miał szans opanować piłki. Polak ustawiony praktycznie przy linii bocznej.

69'

Pogubił się w dryblingu Zaha. Był już w polu karnym, jednak nie miał pomysłu jak minąć rywala i... wbiegł prosto w niego.

1
68'

Dużo walki, mniej gry czysto piłkarskiej. Ten mecz nie jest najlepszą wizytówką Premier League.

65'

Brighton and Hove. Schodzi: Steven Alzate. Wchodzi: Jakub Moder.

Steven Alzate #17
8
2
1
1
1
64'

Opatrywany jest Alzate, który chwilę wcześniej dość niefortunnie postawił stopę na murawie.

2
64'

A tymczasem Jakub Moder jest już gotowy przy linii bocznej. Prawie pół godziny dostanie reprezentant Polski.

2
1
63'

Groźne dośrodkowanie Veltmana, nieoczekiwanie żaden z obrońców nie wybił piłki, ale nie trafił w nią też Maupay. Jedna z nielicznych akcji gości w ostatnich minutach.

60'

Przedzierał się lewą stroną Zaha, ale wywalczył jedynie rzut rożny. Po paru akcjach Brighton sytuacja wróciła niejako do punktu wyjścia i ponownie dominują gospodarze.

57'

Centra Milivojevicia z rzutu rożnego, ale Sanchez nie dał szans rywalom na powalczenie o piłkę.

1
56'

Dośrodkowanie Grossa z rzutu wolnego, ale nie popełnili błędu dobrze ustawieni zawodnicy Crystal Palace.

55'

Veltman faulowany przed polem karnym gospodarzy. Jest rzut wolny i dobra szansa na doprowadzenie do wyrównania.

54'

McArthur miał trochę miejsca z lewej strony, próba dośrodkowania i... trafiony Zaha, który aż runął na murawę.

52'

Zaha w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale myli się napastnik Crystal Palace. Inna sprawa, że i tak był na dość wyraźnym spalonym.

52'

Strzelał zza pola karnego Lallana, ale blokują to uderzenie gospodarze.

51'

Dobre dośrodkowanie Cucurelli z rzutu wolnego, strzelał głową Dunk i piłka zmierzała w okienko bramki, ale leciała powoli, więc nie miał problemów z przerzuceniem jej nad poprzeczką Guaita.

48'

Dośrodkowanie Gallaghera z prawej strony, ale żaden z partnerów nie atakował bliższego słupka. Pewnie łapie piłkę Sanchez.