1
1
89'

Gol! Strzelił Ben Chilwell.

Absurdalna sytuacja w polu karnym gości! Piłka odbiła się od słupka, później od poprzeczki bramki Southampton i akcję wykończył Ben Chilwell. Anglik uderzył wolejem, Alex McCarthy interweniował, ale piłka już przekroczyła linię bramkową.

1
2
2
1
84'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Cesar Azpilicueta.

To była kwestia czasu. Cesar Azpilicueta wyłożył piłkę Timo Wernerowi i Niemiec dopiął swego. Napastnik utonął w ramionach kolegów.

83'

Schodzi: Ruben Loftus-Cheek. Wchodzi: Ross Barkley.

81'

Mason Mount dał sygnał kolegom do ataku. Piłka po jego strzale trafił do koszyczka Alexa McCarthy'ego.

1
79'

Gospodarze grają w przewadze liczebnej i nie mają nic do stracenia.

1
77'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał James Ward-Prowse.

"Święci" mają duży problem! James Ward-Prowse został wyrzucony z boiska.

2
1
2
75'

To było ostre wejście Jamesa Warda-Prowse'a, Jorginho ucierpiał. Sędziowie VAR analizują sytuację.

2
74'

Southampton FC. Schodzi: Nathan Tella. Wchodzi: Moussa Djenepo.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nathan Tella #23
1
1
73'

. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Jorginho.

72'

Chelsea mogła i powinna prowadzić 2:1! Timo Werner odnalazł się w polu karnym i strzelił w światło bramki, jednak Alex McCarthy popisał się fantastyczną paradą.

1
70'

Zawodnicy Chelsea nie mogą podnieść się po bramce Warda-Prowse'a. Goście rozgrywają piłkę przed polem karnym rywali.

1
68'

Na wyróżnienie zasługuje Jan Bednarek, który zatrzymał kolejny atak londyńczyków.

2
1
66'

Przed szansą stanął Ben Chilwell. Defensor oddał strzał, piłka odbiła się jeszcze od Romelu Lukaku i przeleciała obok słupka.

1
1
65'

Schodzi: Ruben Loftus-Cheek. Wchodzi: Mason Mount.

63'

Southampton stwarza coraz więcej problemów gospodarzom. Indywidualna akcja Adama Armstronga, Thiago Silva wybił piłkę na rzut rożny.

61'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse.

James Ward-Prowse wykonał egzekucję! Edouard Mendy nie miał żadnych szans.

3
1
2
2
1
59'

Fatalny błąd Bena Chilwella i sędzia podyktował rzut karny dla "Świętych"! Valentino Livramento bez wątpienia był faulowany.

1
1
2
57'

Piłkarze Southampton nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Silva.

1
54'

Kolejna próba Bena Chilwella. Bednarek oddalił grę od własnej bramki.

1
1
53'

Timo Werner przedarł się w pole karne i znowu Jan Bednarek był szybszy od Romelu Lukaku. Tylko rzut rożny.

1
52'

Podopieczni Thomasa Tuchela chcą narzucić swój styl gry.

1
50'

Adam Armstrong rozpoczął kontratak przyjezdnych. Napastnik został wypchnięty z pola karnego.

1
48'

Chelsea nie cofnęła się do defensywy. Timo Werner spróbował swoich sił z dystansu, golkiper gości skutecznie interweniował.

1
46'

Southampton FC. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Ibrahima Diallo.

Ibrahima Diallo #27
1
46'

Miejscowi wznowili grę.

1
1
Czy drużyna Jana Bednarka odrobi straty w drugiej połowie?
1
45+2'

Zawodnicy Chelsea mają jednobramkową przewagę i spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

1
45'

Do końca pierwszej połowy pozostały trzy minuty.

1
1
45'

Thomas Tuchel był wściekły na arbitra. Menadżer został ukarany żółtym kartonikiem.

1
1
44'

Martin Atkinson anulował bramkę. Kilkadziesiąt sekund wcześniej Cesar Azpilicueta nieprzepisowo powstrzymywał Walkera-Petersa.

43'

Sędzia biegnie do monitora i będzie sprawdzał sytuację.

41'

Hudson-Odoi szybko się zrehabilitował. Skrzydłowy dostrzegł w polu karnym Timo Wernera, a ten strzałem głową pokonał Alexa McCarthy'ego. Ostatecznie gol nie został uznany.

41'

Callum Hudson-Odoi przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i w ostatniej chwili interwencją popisał się Livramento.

40'

Zespół Thomasa Tuchela przejął inicjatywę. Southampton nie wychodzi z własnej połowy.

38'

Ruben Loftus-Cheek oddał piłkę Timo Wernerowi, lecz strzał reprezentanta Niemiec został zablokowany.

36'

Co za akcja w wykonaniu Antonio Ruedigera! Niemiec zapędził się pod pole karne i popisał się no-look passem do Romelu Lukaku. Snajper znalazł drogę do siatki, ale był na pozycji spalonej.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Oriol Romeu.

33'

Z lewego skrzydła dośrodkował Walker-Peters. Theo Walcott wygrał pojedynek powietrzny, jednak spudłował. To była jak dotąd najgroźniejsza okazja Southampton.

33'

Ruben Loftus-Cheek rozpoczął akcję Chelsea i próbował podać do Timo Wernera. Kyle Walker-Peters wyczuł intencje pomocnika.

29'

Gracze Chelsea krótko rozegrali rzut rożny. Ben Chilwell zszedł do środka, zdecydował się na strzał i golkiper Southampton wykazał się refleksem.

28'

W ofensywie uaktywnił się Nathan Redmond. Skrzydłowy został zatrzymany przez obrońców gospodarzy.

26'

Ben Chilwell miał stuprocentową sytuację! Lewy obrońca wbiegł w pole karne i stanął oko w oko z bramkarzem. Alex McCarthy poradził sobie z jego strzałem.

24'

Pojedynek Jana Bednarka i Calluma Hudsona-Odoia. Kadrowicz powstrzymał rywala faulem.

1
22'

Akcja za akcją. Ruben Loftus-Cheek do asysty mógł dołożyć gola, Anglik nie trafił w światło bramki.

21'

Potężne uderzenie Jamesa Warda-Prowse'a. Pomocnik gości minimalnie spudłował.

21'

Adam Armstrong ustawił sobie piłkę przed polem karnym, a następnie oddał strzał. Edouard Mendy bez trudu złapał piłkę.

19'

Ben Chilwell precyzyjnie zagrał na głowę Antonio Ruedigera, a ten przeniósł piłkę nad poprzeczką.

18'

Szybka akcja zawodników Chelsea. Kyle Walker-Peters stanął na drodze Timo Wernera.

16'

Dużo niedokładności w grze obu drużyn.

14'

Drużyna "Świętych" próbuje odpowiedzieć. Płaskie dośrodkowanie Jamesa Warda-Prowse'a, po chwili Theo Walcott niecelnie uderzył z dystansu.

12'

Z narożnika dogrywał Ben Chilwell. Bednarek najwyżej wyskoczył do piłki i zażegnał niebezpieczeństwo.

11'

I kolejna akcja "The Blues". Jan Bednarek uprzedził Romelu Lukaku i wybił piłkę.

2
9'

Gol! Strzelił Trevoh Chalobah. Asystował mu Ruben Loftus-Cheek.

Nie trzeba było długo czekać na pierwszą bramkę. Dośrodkowanie z narożnika boiska, Ruben Loftus-Cheek zgrał piłkę do Trevoha Chalobaha, który z niewielkiej odległości trafił do siatki. Defensor wrócił do składu miejscowych i otworzył wynik.

8'

Kyle Walker-Peters wybił piłkę na rzut rożny. Cesar Azpilicueta domagał się rzutu karnego po zagraniu ręką obrońcy.

6'

Nathan Tella przeprowadził rajd, jednak został zatrzymany przed polem karnym rywali.

4'

Kontratak londyńczyków. Timo Werner odnalazł się w polu karnym i oddał strzał, Alex McCarthy nie popełnił błędu.

3'

Pierwsza sytuacja pod bramką gospodarzy. Valentino Livramento niecelnie dośrodkował z prawej strony boiska.

1'

Mateo Kovacić szukał podaniem Romelu Lukaku i świetnie zachował się Jan Bednarek, który przechwycił piłkę.

15:12

Minuta braw. Piłkarze i kibice uhonorowali zmarłego Rogera Hunta.

15:12

W październiku ubiegłego roku londyńczycy zremisowali 3:3 na własnym stadionie z Southampton, wówczas dubletem popisał się Timo Werner.