Oxlade-Chamberlain uderzył mocno ale daleko od bramki.

1
3
3
84'

Mógł być gol honorowy dla Manchesteru United! Po stałym fragmencie gry Cavani z bliskiej odległości trafił w poprzeczkę.

5
6
1
3
1
82'

Fred faulowany na swojej połowie.

1
2
2
79'

Kibice powoli opuszczają trybuny.

12
5
1
1
6
76'
12
7
8
7
8
74'

Podanie Salaha do Firmino przecięte przez jednego z defensorów Czerwonych Diabłów.

10
7
7
8
9
72'

Bomba Trenta Alexandra-Arnolda fantastycznie wybroniona przez Davida de Geę!

9
5
6
4
6
70'

Tempo spotkania nieco spadło.

4
5
4
4
5
67'

Dośrodkowanie Cristiano Ronaldo z lewej strony nie znalazło adresata.

8
6
5
5
6
62'

. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Diogo Dalot.

62'

. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Edinson Cavani.

61'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Paul Pogba. Początkowo Taylor pokazał Pogbie żółtą kartkę. Faul Francuza był jednak brutalny i po analizie VAR decyzja została zmieniona.

Manchester United
49
14
3
3
6
59'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba.

6
3
4
4
6
58'

Dobra interwencja Konate przy dośrodkowaniu Fernandesa.

1
2
2
3
2
56'

Liverpool mógł strzelić szóstego gola. Uderzenie Mohameda Salaha zostało jednak zablokowane.

5
3
1
1
4
55'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire.

14
8
1
3
2
52'

Świetnie zachował się w polu karnym Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przedryblował dwóch zawodników i trafił do siatki. Po analizie VAR gol nie został jednak uznany.

17
7
2
4
11
50'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Po świetnym podaniu Hendersona, Salah znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Manchesteru United. Hat-trick Egipcjanina.

Liverpool FC
59
36
6
7
9
48'

Źle przyjął piłkę Jones. Od autu rozpocznie Manchester United.

3
1
1
47'

. Schodzi: Mason Greenwood. Wchodzi: Paul Pogba.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Fernandes.

3
4
3
2
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

6
3
2
1
45+4'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Diogo Jota świetnie zachował się w polu karnym rywali i wystawił piłkę Mohamedowi Salahowi, a ten strzela kolejnego gola. NOKAUT!

47
27
6
9
14
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Fred.

8
1
1
1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo.

16
4
2
3
7
45+2'

Takich zachowań na boisku nie tolerujemy. Sfrustrowany Ronaldo kopnął w piłkę, która leżała przy brzuchu Jonesa. Ostatecznie dostał tylko żółtą kartkę, ale mógł wylecieć z boiska!

7
6
4
3
13
45+1'

1
2
4
2
3
45'

Indywidualna akcja Rashforda z lewej strony. Ten podawał w kierunku Ronaldo, który był sam w polu karnym rywali. Portugalczyk został wyprzedzony przez jednego z defensorów Liverpoolu.

1
1
2
3
2
43'

Liverpool stara się uspokoić grę. Goście rozgrywają piłkę.

2
2
1
1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw.

4
1
1
1
3
40'

Cristiano Ronaldo wychodził na czystą pozycję. Portugalczyk był jednak na spalonym.

2
2
1
4
3
38'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Manchester United na kolanach! W tej akcji Salah oddał dwa strzały. Pierwszy został zablokowany. Drugi po podaniu Keity trafił do siatki.

54
29
5
6
13
36'

Szybka wymiana podań w wykonaniu Manchesteru United. Marcus Rashford uderzył z pierwszej piłki ale zbyt słabo.

2
1
1
1
35'

Sporo zamieszania w polu karnym Liverpoolu po rzucie rożnym, ale ostatecznie od bramki rozpocznie Alisson.

1
1
1
2
32'

Strzał Mohameda Salaha z ostrego kąta. David de Gea wyczekał Egipcjanina i nie pozwolił Liverpoolowi na zdobycie kolejnej bramki.

4
2
1
30'

Tym razem szczęścia próbował Jordan Henderson, ale jego strzał przeleciał daleko od bramki. Po drodze był jeszcze rykoszet i jest rzut rożny.

1
2
1
1
29'

Niesygnalizowany strzał Masona Greenwooda po długim rogu. Świetnie broni golkiper Liverpoolu.

4
1
2
1
1
27'
2
2
2
3
1
25'

Znów przerwa - tym razem na murawie siedzi James Milner.

2
24'

Centra Marcusa Rashforda ale piłkę z łatwością łapie Alisson.

2
2
1
2
22'

Atak pozycyjny w wykonaniu Manchesteru United zakończony strzałem Luke'a Shawa. Piłka po jego uderzeniu poleciała tuż obok dalszego słupka.

1
2
19'

Niecelne uderzenie Cristiano Ronaldo. Chwila przerwy, bo Naby Keita ma jakiś problem zdrowotny.

2
1
1
3
1
17'

Niedokładny strzał McTominaya po stałym fragmencie gry. Nawet gdyby trafił, bramka nie zostałaby uznana, bo był na spalonym.

1
1
1
15'

Bezradny Marcus Rashford traci piłkę w polu karnym przeciwnika.

2
2
2
13'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Fatalnie zachowali się Shaw i Maguire. Piłkę przejęli zawodnicy Liverpoolu. Alexander-Arnold posłał płaskie podanie z prawej strony do Diogo Joty, a ten podwyższył prowadzenie.

38
23
3
9
16
10'

Uderzenie Marcusa Rashforda zza pola karnego tuż obok słupka bramki Alissona!

6
3
2
5
4
9'

Złe zachowanie Cristiano Ronaldo, który spowolnił akcję swojego zespołu i stracił piłkę. Ta trafiła do Mohameda Salaha, który pognał na bramkę rywali. Egipcjanin strzelił obok słupka. Dzieje się!

5
4
3
3
7
7'

I mogło być 2:0 dla Liverpoolu! Firmino z dobrej pozycji strzelił wprost w Davida de Geę. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

1
2
1
3
4
5'

Gol! Strzelił Naby Keita. Asystował mu Mohamed Salah. Zmarnowana sytuacja Fernandesa się zemściła. Naby Keita dostał podanie od Mohameda Salaha i pokonał golkipera Manchesteru United w sytuacji sam na sam.

30
21
3
11
15
4'

Ależ pudło Bruno Fernandesa! Portugalczyk dostał piłkę w polu karnym, ale strzelił wysoko nad bramką. Świetna akcja Manchesteru United.