87'
84'

Żółtą kartkę otrzymał Ederson. Gra na czas.

18:25

Gol! Strzelił Alexis Mac Allister. Ederson to wyczuł, miał to na rękach, ale ten mocny strzał go przełamał!

Alexis Mac Allister #17
Brighton and Hove Albion
6
1
1
1
81'

A nie! Jednak jest karny! Duża szansa dla gospodarzy!

1
80'

Ten karny będzie jednak anulowany! March palił akcję, co zaraz VAR pewnie potwierdzi.

1
2
79'

RZUT KARNY DLA BRIGHTON! Ederson potrącił Mwepu!

2
1
1
75'
73'

Moder gra górą na nabiegającego Mwepu, ale Zambijczyk nie trafia w piłkę! Szkoda akcji.

1
72'

Brighton and Hove. Schodzi: Pascal Gross. Wchodzi: Alexis Mac Allister.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
69'

Naciskają gospodarze naprawdę mocno, ale brakuje im dokładności w polu karnym.

1
64'

Ładnie się zabrał Moder w polu karnym, ale jego próba zablokowana.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Moder.

1
2
61'

Trossard z ostrego kąta, broni to Ederson! Piłka odbija się pod nim od ziemi i wychodzi nad bramką! Moder mógł mieć asystę!

60'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Cancelo. Ostre wejście.

1
1
1
1
1
58'

Dobry strzał Trossarda, ale broni Ederson.

57'

Brighton and Hove. Schodzi: Neal Maupay. Wchodzi: Enock Mwepu.

Enock Mwepu #18
57'
55'

Gross strzela, broni Ederson! Zdąży do dobitki Maupay? Nie, Ederson szybszy i łapie piłkę!

54'

Brighton jest w stanie wyjść z kontrą, ale tempo reakcji obrony City jest mistrzowskie.

49'

Foden z obrotu, ale obok bramki...

47'

Moder został na boisku, bez zmian w obu ekipach. Ale jakościowo jest dziś przepaść.

czas Druga połowa
45+1'

Foden w kontrze, strzela, ale prosto w Sancheza.

43'

Mocny strzał Marcha, Ederson broni na raty!

40'

Gospodarze próbują teraz wrzucić wyższy bieg, ale odbijają się od pola karnego jak od ściany. Szukają szczęścia w rzutach rożnych.

36'

Centra na Neala Maupay'a, ale łapie piłkę Ederson.

31'

Gol! Strzelił Phil Foden. Anglik dobił strzał Grealisha, piłka jeszcze niefortunnie odbiła się od obrońcy i zmyliła Sancheza. Brighton w sytuacji niemożliwej do wyjścia, Avengersi musieliby grać.

4
1
28'

Gol! Strzelił Phil Foden. Asystował mu Jack Grealish. Zabójcza kontra gości zakończona strzałem na pustą bramkę. Bezczelnie jak w FIFIE, ale skutecznie!

5
2
1
1
25'

City konstruuje akcję, ale Grealisha uprzedza wychodzący Sanchez. Szykowała się dobra szansa dla gości.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker.

1
18'

Próba Modera głową, ale też obok. To była trudna piłka.

1
17'

Trossard w polu karnym, ładnie się urwał, strzał z obrotu, ale obok bramki.

1
13'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Bernardo Silva. Ale zamieszanie! Jesus utrudnia Sanchezowi zgarnięcie piłki, ta wypada mu z rąk. Silva przytomnie gra przed bramkę, do Gundogana, który wbija piłkę do pustej bramki. VAR nie dopatrzył się faulu, goście prowadzą!

6
2
2
11'

Jesus sam na sam, strzela przez Sancheza, ale ofiarnie interweniuje jeden z goniących obrońców i wybija piłkę z linii bramkowej! Goście mają pretensje, że powinien być gol, ale goal-line technology milczy!

7'

Powoli się nakręca City skrzydłami, aż tu nagle Cancelo strzela, ale broni to czujny Sanchez!

3'

City gra piłką, spokojnie, na zamknięcie rywala. Brighton stara się przeszkadzać.