Raphinha strzelał z dystansu, jednak pewnie broni Krul.

To mogła być piłka meczowa dla Norwich, ale Rashica skiksował w polu karnym!

Desperackie próby Norwich, jednak wyraźnie brakuje im jakości w ofensywie.

90'

Spotkanie potrwa o minimum pięć minut dłużej.

90'

Dośrodkowanie Aaronsa z prawej strony boiska, ale w trudnej sytuacji nie opanował piłki Płacheta.

1
89'

Raphinha w polu karnym Norwich, jednak tym razem zatrzymał go Omobamidele.

86'

A jednak. Płacheta zaraz wejdzie na boisko. To będzie jego debiut w Premier League.

3
1
86'

Po błędzie Kabaka zza pola karnego strzelał Rodrigo, jednak tym razem został zablokowany.

85'

A tymczasem Leeds spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

84'

Przemysław Płacheta i Mateusz Klich w dalszym ciągu nie podnoszą się z ławki rezerwowych.

83'

Mądrze grają goście. Wiedzą kiedy zwolnić, dają się sfaulować rywalom. Kradną cenne sekundy.

82'

Czy coś może się jeszcze wydarzyć w tym meczu? Leeds sprawia wrażenie zespołu, który kontroluje wydarzenia na boisku.

79'

McLean strzelał z dwudziestu metrów, lecz po raz kolejny dziś został zablokowany.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Cody Drameh.

Cody Drameh #37
Leeds United
77'
77'

Norwich City. Schodzi: Joshua Sargent. Wchodzi: Adam Idah.

wchodzi Wchodzi
Adam Idah #35
schodzi Schodzi
Joshua Sargent #24
76'

Kwadrans do końca. Zawodnicy Leeds próbują dłużej utrzymać się przy piłce na połowie przeciwnika. Na razie się to w miarę udaje.

73'

Rashica oddał płaski strzał z rzutu wolnego, jednak trafił prosto w mur.

72'

Pukki wywalczył rzut wolny dosłownie centymetry od linii pola karnego. Ależ szansa dla Norwich.

71'

Leeds United. Schodzi: Jamie Shackleton. Wchodzi: Cody Drameh.

Jamie Shackleton #46
70'

Norwich w ataku pozycyjnym, ale Leeds jest dobrze ustawione w defensywie i ciężko się przebić.

69'

Norwich City. Schodzi: Kieran Dowell. Wchodzi: Christos Tzolis.

Christos Tzolis #18
67'

Żółtą kartkę otrzymał Jamie Shackleton.

65'

Sprytnie wykonany rzut wolny przez Leeds. Raphinha wycofał piłkę przed pole karne do Dallasa, ale ten został w ostatniej chwili zablokowany. Miał dużo miejsca.

63'

Po rzucie rożnym główkował na dalszym słupku McLean, ale pewnie broni tym razem Meslier.

63'

McLean pokusił się o uderzenie z trzydziestu metrów, ale wszystko było na tyle sygnalizowane, że bez problemu zablokowali to goście.

60'

Gol! Strzelił Rodrigo Moreno. Asystował mu Kalvin Phillips.

Ależ zrobił nam się mecz! Rodrigo oddał mocny strzał zza pola karnego, Krul popełnił błąd i przepuścił piłkę do siatki!

58'

Gol! Strzelił Andrew Omobamidele. Asystował mu Milot Rashica.

Kapitalne dośrodkowanie Rashicy z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Omobamidele i strzałem w samo okienko doprowadził do wyrównania!

Andrew Omobamidele #44
Norwich City
57'

Prosty błąd popełnił Meslier. Wykopał piłkę poza boisko i Norwich ma rzut rożny.

56'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Daniel James.

Popisowa akcja Brazylijczyka. Wymanewrował całą defensywę Norwich, nie podpalił się i płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce.

Raphinha #10
1
56'

Rashica centrował z lewej strony, ale w polu karnym był osamotniony Pukki i nie dotarła do niego piłka.

54'

Czekamy na jakieś konkrety. Na razie spotkanie stoi na niskim poziomie. Brakuje sytuacji podbramkowych.

51'

Dallas nie za bardzo wiedział, co ma zrobić z piłką. Wymyślił strzał z trzydziestu metrów, lecz został łatwo zablokowany przez rywala. O mało co goście nadzialiby się jeszcze na kontrę.

50'

Rashica oddał potężny strzał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale nie popełnił błędu Meslier i dość pewnie złapał piłkę.

49'

Pukki faulowany w niedalekiej odległości od pola karnego Leeds. Będzie okazja dla gospodarzy.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Kenny McLean. Meslier wybijał piłkę z własnego pola karnego i został trafiony nogą przez McLeana.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

14:13

Zawodnicy wracają na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

45+1'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

45+1'

Po rzucie rożnym piłka została wybita przed pole karne. Bez przyjęcia strzelał Normann i futbolówka przeleciała tuż obok słupka. Meslier stał jak wryty.

1
45'

Jeszcze zza pola karnego uderzał Rashica i nie bez problemów broni Meslier.

2
45'

Norwich miało okazję z rzutu wolnego, ale fatalnie centrował Dowell.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Harrison. Spóźniony wślizg przy linii bocznej.

Jack Harrison #22
43'

Kolejne uderzenie z dystansu. Próbował Rodrigo, jednak włożył w to zbyt mało siły i Krul bez problemu interweniował.

42'

Tym razem Raphinha kończył akcję strzałem z szesnastu metrów, ale w porę zdołał go zablokować Omobamidele i piłka padła łupem Krula.

41'

Długie podanie w stronę Rodrigo, jednak ten nie doszedł do piłki. Krul spokojnie interweniował na przedpolu własnej bramki.

39'

Dośrodkowanie Raphinhi w pole karne, wygrał walkę w powietrzu Llorente, ale główkował wyraźnie nad bramką.

37'

Raphinha tym razem dobrze zacentrował na dalszy słupek, James odegrał piłkę do Rodrigo, ale ten stracił równowagę i nie zdołał oddać strzału.

36'

Gra toczy się w środkowej części boiska. Oba zespoły atakują dość powoli, brakuje elementu zaskoczenia.

33'

Dobre prostopadłe podanie Raphinhi w stronę Jamesa, ale przeczytał to Krul i ostatecznie jako pierwszy dopadł do piłki praktycznie na linii pola karnego.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Moreno. Brzydki faul na połowie przeciwnika, w ogóle nie był zainteresowany piłką.

31'

Spotkanie stoi na dość przeciętnym poziomie, choć z drugiej strony można było się tego spodziewać, wszak to rywalizacja dwóch drużyn ze strefy spadkowej.

30'

Leeds atakuje jak na razie głównie prawą stroną, ale Raphinha nie ma dziś najlepszego dnia. Podejmuje złe decyzje, podaje niecelnie, dokonuje złych wyborów.

26'

Normann złożył się do strzału, jednak trafił w kolegę z drużyny. Piłka poleciała daleko od słupka.

1
1
1
1
1
26'

Rzut rożny dla Norwich. ale goście oddalają zagrożenie, choć tylko na moment.

1
1
1
1
1
25'

Doskonały przerzut na prawe skrzydło do Aaronsa, ten ograł Jamesa, wbiegł w pole karne, ale jego uderzenie lewą nogą zostało zablokowane.

1
1
1
1
1
23'

Gra została już wznowiona. Aarons i Llorente mogą kontynuować zawody.

1
1
1
1
1
22'

Szarżował Aarons i wpadł w polu karnym na Llorente. Obaj zawodnicy nie podnosili się przez moment z murawy.

1
1
1
1
1
21'

Zarysowuje się przewaga gospodarzy. Zawodnicy Leeds mają problemy z wyjściem z własnej połowy. Jest trochę nerwowo.

1
1
1
1
1
20'

Dwa dośrodkowania w pole karne gości, ale jedno gorsze od drugiego. W obu przypadkach nikt nie miał nawet szans powalczyć o piłkę.

1
1
1
1
1
18'

Teraz Meslier pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Sargenta z lewej strony.

1
1
1
1
1
17'

Długie zagranie w kierunku Sargenta, ale ten był zbyt wolny i pierwszy przy piłce zameldował się na szesnastym metrze Meslier.

1
1
1
1
1
15'

Na razie jesteśmy świadkami wyrównanego spotkania.

1
1
1
1
1
14'

Norwich miało rzut wolny z dalszej odległości. Wszyscy spodziewali się dośrodkowania, a tymczasem Dowell postanowił zaskoczyć Mesliera bezpośrednim strzałem, jednak dość wyraźnie się pomylił.

1
1
1
1
1
12'

Pukki oddał minimalnie niecelny strzał z ok. dwudziestu metrów. Był zupełnie niepilnowany. Duży błąd obrony Leeds.

1
1
1
1
1
10'

Przerwa w grze, ponieważ jakiegoś urazu doznał Normann. Aktualnie udzielana jest mu pomoc medyczna.

8'

Ależ szansa dla gości! Świetne prostopadłe podanie od Rodrigo, James minął już bramkarza i oddał celny strzał, ale z linii wybijał piłkę jeden z obrońców Norwich!

1
1
1
1
1
6'

Raphinha zagrał na klepkę z Harrisonem w polu karnym Norwich, ale odegranie tego drugiego było niedokładne i Brazylijczyk nie doszedł do piłki, a po chwili jeszcze faulował Kabaka.

2
2
1
1
1
5'

Agresywna gra obu drużyn w pierwszych minutach, ale sędzia stosunkowo rzadko używa gwizdka. Pozwala grać arbiter.

1
1
1
1
1
3'

James przypadkowo zagrał piłkę ręką w narożniku pola karnego. Protestują kibice Norwich, ale gra nie została przerwana.

1
1
1
1
1
3'

Kabak zaskoczył wszystkich, przeprowadzając indywidualny rajd przez kilkadziesiąt metrów. Wydawało się, że jego drybling jest niezbyt zgrabny, ale sukcesywnie zdobywał kolejne metry, aż wreszcie wywalczył rzut rożny.