89'

Żółtą kartkę otrzymał Takumi Minamino za ostre przewinienie.

1
80'

Pozostało 10 minut podstawowego czasu na rozstrzygnięcie konfrontacji. Zawodzi Liverpool FC po przerwie, nie potrafi przeprowadzić akcji bramkowej, a ponadto pozwala szaleć na własnej połowie boiska gościom. Na pewno The Reds stać na zwycięskiego gola, ale będzie to wszystko wymęczone.

1
1
1
1
1
78'
1
1
1
1
1
77'
1
1
1
1
1
70'

Nie zadowalają się ewentualnym punktem za remis piłkarze Brighton and Hove Albion. Ponownie to właśnie oni okazali się niebezpieczni dla przeciwnika. Szansa na zdobycie prowadzenia przed wprowadzonym z ławki rezerwowych Tariqiem Lampteyem, ale zadrżała mu stopa.

2
1
1
1
1
66'
1
2
1
2
8
65'

Gol! Strzelił Leandro Trossard. Asystował mu Adam Lallana.

Piękna gonitwa gości i Anfield w szoku. Gospodarze stracili dwubramkowe prowadzenie. Ważny moment dla Adama Lallany, który asystował na stadionie swojego byłego klubu. Z jego podania skorzystał aktywny od pierwszych minut spotkania Leandro Trossard.

9
8
5
2
1
63'

Druga połowa spotkania jest generalnie wyrównana. Liverpool FC stara się kontrolować wydarzenia, ale nie można powiedzieć, że dominuje i odbiera zbudowanym golem kontaktowym przeciwnikom ochotę do walki o zapunktowanie.

1
1
2
1
2
60'

Brighton and Hove. Schodzi: Yves Bissouma. Wchodzi: Alexis Mac Allister.

2
60'

Andrew Robertson okazał się lepszy w konfrontacji z przeciwnikiem. W pewnym momencie podopieczni Juergena Kloppa chyba za wcześnie uwierzyli w to, że mają przeciwnika bezradnie przypartego do lin. Ekipa Jakuba Modera potrafi jednak odgryzać się niebezpiecznymi atakami i ma apetyt na przynajmniej punkt. Za nami godzina spotkania.

2
1
1
2
1
55'

Leandro Trossard wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia, ale nie pokonał nim ustawionego w odpowiednim miejscu między słupkami. Alissona. Brazylijczyk ma pretensje do obrońców, którzy od czasu do czasu pozwalają na za dużo zawodnikom Brighton and Hove Albion.

1
1
1
1
1
50'

Ponownie nieuznane trafienie do bramki Liverpool FC. Kibice już zaczęli podskakiwać z radości, jednak po uderzeniu Mohameda Salaha nie ma zmiany wyniku z powodu spalonego. Niezmiennie sytuacja na styku.

1
1
1
1
1
46'

Pora na wznowienie rywalizacji na legendarnym stadionie Anfield. Pierwsza połowa dla gospodarzy, ale akcja bramkowa na 1:2 przeprowadzona przez asystenta Solomona Marcha i strzelca Enocka Mvepu mogła po pierwsze odebrać nieco pewności faworytowi, a po drugie dodać energii gościom.

2
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
1
2
1
41'

Gol! Strzelił Enock Mwepu. Asystował mu Solomon March.

Brighton and Hove Albion nie rezygnuje z walki o korzystniejszy wynik. Trafienie kontaktowe i może ono dodać pikanterii dalszej części spotkania. Podanie Solly'ego Marcha do Enocka Mwepu, a ten pozbawił Alissona możliwości zachowania czystego konta w sobotnie popołudnie.

1
38'

Pozostało jeszcze trochę czasu na poprawienie rezultatu przed zejściem drużyn na przerwę do szatni. Liverpool FC mocno rozpędzony, a ciekawe odpowiedzi zawodników Brighton and Hove Albion można policzyć na palcach dłoni. Szczególnie groźnie atakuje Yves Bissouma, ale to za mało na wicelidera Premier League.

1
1
2
2
1
34'

Piłka ponownie w bramce przyjezdnych, ale tym razem Sadio Mane nie może długo cieszyć się ze skompletowania dubletu. Nie ma trzeciego gola dla Liverpoolu z powodu zagrania ręką. Mike Dean skorzystał w tej sytuacji z wideo weryfikacji.

2
1
1
1
1
28'

Przyjezdni nie są równie skuteczni jak gospodarze, a poza tym oddają swoje uderzenia z mniej przygotowanych pozycji. O gola kontaktowego starał się Marco Cucurella, ale nie przymierzył do bramki. Być może lepszym rozwiązaniem byłoby wybranie podania do Leandro Trossarda.

1
2
1
2
2
24'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain.

Niezłe wejście z ławki rezerwowych na boisko Alexa Oxlade'a-Chamberlaina. Niby bez rozgrzewki, a po zaledwie kilku minutach ma asystę na koncie. Piłka trafiła od zmiennika do Sadio Mane, a ten podwyższył prowadzenie Liverpool FC na 2:0. Coraz trudniejsza jest sytuacja zespołu Jakuba Modera.

4
1
1
1
4
22'

Częste konfrontacje Marco Cucurelli z Mohamedem Salahem. Juz raz urwał się zawodnik ofensywny Liverpool FC, co miało opłakane konsekwencje dla całego zespołu gości. W ostatnich minutach jako ostrożniejsi gospodarze, ale to raczej wyczekiwanie na odpowiedni moment do rozpoczęcia kolejnego szturmu.

1
1
1
2
1
20'

Zmiana spowodowana urazem.

1
1
1
1
1
16'

Ponownie Yves Bissouma, który wyrasta na najgroźniejszego zawodnika po stronie Brighton and Hove Albion. Niebezpieczne uderzenie, zadrżeli kibice na Anfield, ale piłka po palcach Alissona nie trafiła do siatki. Duże ostrzeżenie dla The Reds.

1
1
1
1
1
15'

Yves Bissouma starał się zagrozić bramce strzeżonej przez Alissona. Drybling zawodnika Brighton and Hove Albion, ale gospodarze nie mieli większego problemu z jego powstrzymaniem. Piłka powróciła w posiadanie Liverpool FC, a za zawodnikami kwadrans rywalizacji na Anfield.

1
1
2
1
1
12'

Mohamed Salah ponownie zgłosił się po piłkę i dostał podanie w odpowiednim momencie. Nie popisał się natomiast pierwszoplanowy zawodnik Premier League, którego rajd miał za duży rozmach. Skończyło się lądowaniem "Faraona" oraz futbolówki poza boiskiem. Od bramki Robert Sanchez.

1
1
2
1
1
10'

Publiczność zadowolona z ostatnich minut w wykonaniu podopiecznych Juergena Kloppa. Poprzednie ich przyspieszenie poskutkowało wywalczeniem rzutu rożnego. Liverpool FC zaczął narzucać własne warunki rywalizacji coraz bardziej wystraszonym na Anfield gościom.

1
1
1
1
1
7'

Brighton and Hove Albion straciło impet po uderzeniu z linii pola karnego do bramki Jordana Hendersona. Jakub Moder i spółka starają się odzyskać równowagę w grze i zagrozić swoim atakiem Alissonowi. Na razie zbudowana prowadzeniem ekipa Juergena Kloppa broni konsekwentnie.

1
1
1
2
1
4'

Gol! Strzelił Jordan Henderson. Asystował mu Mohamed Salah.

Odważnie przyjezdni i bez przesadnego respektu wobec uczestnika Ligi Mistrzów. Liverpool FC potrafił jednak szybko wymierzyć za to karę. Nie minęło pięć minut i The Reds są na prowadzeniu. Mohamed Salah ponownie z udziałem przy golu. Tym razem sprawdził się jako asystent, a jego dogranie zostało wykorzystane przez Jordana Hendersona.