. Schodzi: Joe Gelhardt. Wchodzi: Stuart McKinstry.

Uderzenie Daniela Jamesa w sam środek bramki. Łapie piłkę Hugo Lloris.

83'

Tempo nieco spadło na Tottenham Hotspur Stadium.

1
76'

Dobre dośrodkowanie Robertsa, który kilka minut wcześniej wszedł na murawę. Udana interwencja defensorów Tottenhamu.

73'

. Schodzi: Adam Forshaw. Wchodzi: Tyler Roberts.

72'

Była także konsultacja z wozem VAR, bo Harry Kane zagrał ręką w swoim polu karnym. Nie ma jednak rzutu karnego dla Leeds.

69'

Gol! Strzelił Sergio Reguilon. I już 2:1 dla gospodarzy! Piłka po rzucie wolnym wykonanym przez Diera odbiła się od słupka. Dopadł do niej Reguilon, który daje swojemu zespołowi prowadzenie.

2
2
4
67'

Żółtą kartkę otrzymał Liam Cooper.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Forshaw.

64'

Podanie Diera w kierunku Daviesa. Piłkarz Tottenhamu po starciu z rywalem przewrócił się w polu karnym. Sędzia daje do zrozumienia, że nie ma mowy o jedenastce.

63'

Ostra walka Harry'ego Kane'a z Liamem Cooperem. Napastnik zdołał oddać strzał ale bez efektu.

61'

Widać, że bramka dodała skrzydeł Tottenhamowi. Koguty polują na kolejnego gola.

60'

. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Junior Firpo.

58'

Gol! Strzelił Pierre-Emile Hoejbjerg. Przytomnie zachował się w polu karnym rywala Lucas Moura! Brazylijczyk dograł do Hoejbjerga, a ten trafił do siatki z jedenastego metra.

2
2
3
56'

Była konsultacja z wozem VAR ale nie ma rzutu karnego dla gospodarzy.

54'

Son przewrócił się w polu karnym po wślizgu Phillipsa. Arbiter nie odgwizdał jednak jedenastki.

52'

Ależ szansa dla Tottenhamu! Son świetnie odwrócił się z piłką i oddał strzał, który odbił się od poprzeczki.

50'

Dobra interwencja obrońców Tottenhamu przy rzucie rożnym Leeds.

49'

Odpowiedź Leeds United, a konkretnie Daniela Jamesa. Strzał piłkarza Leeds United został przyblokowany. Rzut rożny dla gości.

1
47'

I już świetna akcja Tottenhamu! Lucas Moura znalazł podaniem Harry'ego Kane'a. Ten w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z golkiperem rywala.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

44'

Gol! Strzelił Daniel James. Świetnie zachował się na lewej stronie Harrison, który dośrodkował w kierunku Jamesa. Ten wyprzedził defensora rywali i z bliskiej odległości pokonał Llorisa.

6
1
1
2
43'

Chwila przerwy bo w jednym ze starć ucierpiał Struijk.

1
41'

Bomba Forshawa z dalekiej odległości! Minimalnie jednak niecelna.

38'

Faulowany Phillips. Rzut wolny dla Leeds.

35'

Nie tylko zawodnicy walczą pomiędzy sobą. Do gry włączył się także... sędzia, który został przewrócony przez Phillipsa.

33'

Wychodził na czystą pozycję Kane. Nieco jednak za szybko, bo arbiter liniowy podniósł chorągiewkę.

31'

Ładnie zabrał się z piłką James. Pomocnik Leeds dośrodkował w kierunku Klicha ale jeden z defensorów Tottenhamu wybił piłkę w ostatniej chwili.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gelhardt.

28'

Dośrodkowanie Sona w pole karne rywali. Dobrze interweniuje Meslier.

1
1
1
1
1
25'

Daniel James zagrał na pamięć ale niedokładnie.

24'

Dośrodkowanie Reguilona w pole karne Leeds. Dobrze z bramki wychodzi Meslier.

22'

Świetny rajd w wykonaniu Sona. Koreańczyk podał w kierunku Kane'a ale defensorzy rywali przejęli piłkę.

19'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Leeds United. Piłka wpadła pod nogi Reguilona, którego strzał został przyblokowany.

1
17'

Sporo walki w środku pola. Kane ma pretensje do sędziego, że ten nie odgwizdał faulu.

14'

Ładnie pograli na lewej stronie piłkarze Leeds. Podanie Harrisona w pole karne Tottenhamu przeciął jeden z defensorów gospodarzy.

12'

Tym razem atak pozycyjny w wykonaniu Tottenhamu. Szybko zakończony bo jeden z zawodników gospodarzy został złapany na spalonym.

10'

Pierwsze dziesięć minut na korzyść Leeds United. Tym razem goście próbowali przebić się lewą stroną. Dośrodkowanie Jacka Harrisona przyblokowane i rzut rożny dla ekipy Mateusza Klicha.

8'

Ależ groźny strzał Stuarta Dallasa. Piłka minęła lewy słupek bramki Hugo Llorisa.

5'

Ładnie utrzymał się przy piłce Daniel James na prawej stronie. Dośrodkowanie w pole karne rywala nie znalazło jednak adresata.