Sędzia doliczył cztery minuty.

1
1
90'

Gol! Strzelił Fernandinho. Ależ wejście smoka Brazylijczyka. Jesus dograł do swojego rodaka, który znajdował się na jedenastym metrze, a ten płaskim strzałem pokonał Fabiańskiego.

2
1
1
4
4
87'

. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Fernandinho.

85'

West Ham wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Bowena pozostawia jednak wiele do życzenia.

1
81'

Chciał dośrodkować Sterling ale uniemożliwił mu to Antonio.

78'

Nieudane podanie Dawsona. Futbolówkę łapie Ederson.

1
73'

O wiele lepsza centra Gundogana. Dobrze interweniuje jednak Zouma.

2
2
71'

Kolejny rzut rożny dla Obywateli. Tym razem dośrodkowanie Gundogana zbyt niskie.

1
69'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gundogana piłka wpadła pod nogi Sterlinga. Reprezentant Anglii oddał strzał, po którym piłka poleciała wysoko nad bramką.

1
1
66'

Próbował przedrzeć się lewą stroną Sterling ale zatrzymał go rywal. Od autu rozpocznie Manchester City.

65'

Ostatnie minuty bardzo spokojne.

3
60'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Cancelo.

56'

Świetna interwencja Cresswella, który wybił piłkę z linii bramkowej. Uderzył przy tym plecami w słupek i zwija się z bólu.

54'

Wychodził z kontratakiem West Ham. Źle piłkę podał jednak Benrahma.

52'

Zbyt krótkie dośrodkowanie Cresswella z rzutu rożnego.

2
49'

Dobra interwencja defensywy West Hamu. Manchester City znów jednak przy piłce i konstruuje kolejny atak pozycyjny.

48'

Świetny rajd Gabriela Jesusa na prawej stronie. Dośrodkowanie Brazylijczyka zablokowane przez Kurta Zoumę. Rzut rożny dla Manchesteru City.

1
46'

Przerwa się nieco przedłużyła przez pracę porządkowych przy odśnieżaniu murawy. Zaczynamy drugą połowę!