(0:0)
Zakończony
Manchester United
90+7'

Sporo miejsca miał Antonio Ruediger, ale uderzając z woleja z dziesięciu metrów spudłował!

2
2
2
2
3
90+6'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Eric Bailly.

1
1
1
3
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho.

Chelsea FC
4
1
1
90+4'

Dogranie z rogu, niewiele brakowało aby CR7 doszedł do piłki.

1
2
3
90+3'

Na metrowym spalonym był CR7. Wściekły Thomas Tuchel, który skrzyczał sędziów.

1
1
1
1
2
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo. Za pyskówki.

3
4
2
2
2
90+2'

Gra dopiero teraz została wznowiona. Jeszcze trochę pogramy.

1
2
2
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
90'

Ucierpiał Scott McTominay. Szkot otrzymał mocne uderzenie piłką.

1
1
3
2
89'

United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Donny van de Beek.

88'

Błąd popełnił Mendy, Fred chciał lobować bramkarza, ale podał piłkę golkiperowi.

1
2
87'

Po dograniu z rogu niepewnie w bramce de Gea, ale bez konsekwencji.

1
84'

Dogranie z rogu, głową ponad bramką uderzył Ruben Loftus-Cheek.

82'

Chelsea. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Romelu Lukaku.

81'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Reece James, kilka metrów ponad bramką.

1
1
80'

Płaski strzał oddał Hakim Ziyech, dokładnie tam, gdzie stał de Gea.

1
1
2
1
79'

Werner uderzał z pola karnego, trafił jednak w nogę obrońcy. To Aaron Wan-Bissaka wystawił stopę.

1
78'

Chelsea. Schodzi: Callum Hudson-Odoi. Wchodzi: Christian Pulisić.

78'

Chelsea. Schodzi: Marcos Alonso. Wchodzi: Mason Mount.

77'

United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Jesse Lingard.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Fernandes.

1
75'

Kwadrans do końca. Gracze United oddalili grę od własnej bramki.

74'

W końcu goście. Fred dogrywał z lewej strony, Silva niepotrzebnie na rzut rożny.

1
72'

Dwie składne akcje Chelsea, najpierw strzał Calluma Hudson-Odoia został zablokowany. Po chwili niecelnie uderzył Hakim Ziyech.

2
1
2
71'

Chelsea chce więcej. Londyńczycy ruszyli po trzy punkty. Goście w defensywie.

3
2
1
1
69'

Gol! Strzelił Jorginho. Pewny strzał przy słupku. De Gea w przeciwnym rogu. 1:1!

Chelsea FC
15
11
1
2
8
67'

Rzut karny dla Chelsea! W polu karnym podcięty został Thiago Silva. Przewinił Aaron Wan-Bissaka!

10
7
3
13
64'

Manchester United. Schodzi: Jadon Sancho. Wchodzi: Cristiano Ronaldo.

63'

Mocno w pole karne dogrywał James, ale efektem tylko rzut rożny.

1
2
1
1
2
60'

Dwa kwadranse do końca. W ataku Chelsea. Gospodarze szukają wyrównującego gola. Czasu mają jeszcze dość sporo.

1
58'

Po rzucie rożnym w zamieszaniu spudłował Werner. Mocno, ale metr obok słupka!

1
2
3
1
1
57'

Chelsea uzyskała wyraźną przewagę. United szans szuka w kontrach, które wyglądają dość obiecująco.

54'

Po stracie gola Chelsea w małym szoku. Goście chcą to wykorzystać.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Reece James.

3
1
50'

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Goście wybili piłkę z własnego pola karnego. Jorginho w okolicach środka boiska tak przejął piłkę, że na bramkę gospodarzy ruszył z nią Sancho. W sytuacji sam na sam gracz Manchesteru United mógł podawać do partnera, ale sam wykończył sytuację. 0:1!

24
10
6
4
8
49'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford.

4
3
1
2
48'

Ostro potraktowany Fred. Sędzia przerwał grę. Zawodnik gości powoli zbiera się z murawy.

2
2
1
1
46'

Gramy po przerwie!

45'

Żółtą kartkę otrzymał Scott McTominay.

44'

Fred chciał się urwać Ruedigerowi, ale wpadł na rywala. Sędzia nie dostrzegł faulu.

41'

W końcu wyjście gości, Sancho w polu karnym, ale źle przejął piłkę i szansa przepadła.

1
1
39'

Kolejne zagrożenie pod bramką United. Dwa dogranie, ale po raz kolejny nie miał kto zamknąć akcji.

1
1
36'

Błąd defensywy gości, piłkę przejął Callum Hudson-Odoi, ale strzał z ok. 16 metrów pewnie złapał bramkarz.

33'

Z ostrego kąta uderzał Callum Hudson-Odoi, piłkę w ostatnim momencie zablokowali obrońcy.

31'

Mocne uderzenie oddał Antonio Ruediger, strzał sprzed pola karnego bramkarz zbił na poprzeczkę!

1
1
1
1
29'

Gra toczy się na połowie Czerwonych Diabłów. Gospodarze stopniowo kruszą defensywę gości. Idzie to im jednak dość opornie.

1
26'

Dośrodkowanie Jamesa, nikt jednak nie zamknął dogrania. Od bramki David de Gea.

25'

Dośrodkowanie w pole karne, Werner nie był w stanie skierować piłki do bramki.

21'

Bruno Fernandes uderzał, ale źle i wyraźnie niecelnie. Pierwsza próba gości.

1
20'

Goście cały czas dość wysoko. Chelsea ma z tym problem.

17'

Wyżej wyszli na rywala gracze ManU. Piłkarze Chelsea już tak łatwo nie przedostają się pod bramkę gości.

1
15'

Kwadrans za nami. Przeważa Chelsea. Goście jeszcze nie zagrozili bramkarzowi londyńczyków. Edouard Mendy na razie ma wolne.

1
12'

David de Gea wyszedł daleko przed pole karne i uprzedził goniącego piłkę Wernera.

1
1
2
9'

Reece James dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę wybili obrońcy. Chelsea cały czas w ataku.

1
7'

Chelsea cały czas na połowie gości. Nie zwalniają gospodarze, którzy dążą do szybkiego objęcia prowadzenia.

4'

Callum Hudson-Odoi sam na sam z bramkarzem, górą z opresji wyszedł David de Gea, który stopą odbił piłkę.

1
1
3'

Pierwszy strzał w meczu. Z siedmiu metrów uderzył Hakim Ziyech, bramkarz pewnie interweniował.