Jeszcze przepychanki. W okolicach narożnika boiska zgromadzili się niemal wszyscy gracze. Zaczęło się od sprzeczki Firpo z Havertzem. Później ruszył na wszystkich Antonio Ruediger. Nie każdy potrafi panować nad nerwami.

1
1
1
90+5'

Jeszcze gramy. Leeds stara się atakować niemal całym zespołem, ale Chelsea już się nie spieszy.

1
1
1
90+4'

Gol! Strzelił Jorginho. Pewny strzał, bramkarz ponownie w przeciwnym rogu. 3:2!

Chelsea FC
12
6
4
4
4
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Illan Meslier. Za denerwowanie gracza Chelsea.

1
1
90+3'

Sędzia decyzji nie zmienił. Piłkę w rękach ma Jorginho.

2
2
90+2'

Jeszcze trwa analiza VAR. Wściekli na arbitra są gracze Leeds.

1
1
90+2'

Rzut karny dla Chelsea! Sędzia uznał, że Klich sfaulował Ruedigera! Dramat Polaka i jego drużyny.

4
4
2
4
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
88'

Leeds. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Charlie Cresswell.

wchodzi Wchodzi
Charlie Cresswell #35
schodzi Schodzi
1
87'

Chelsea. Schodzi: Marcos Alonso. Wchodzi: Romelu Lukaku.

86'

Kontra Leeds, zagranie do Klicha. Polak uderzył z pola karnego, ale słabo i został przyblokowany.

1
1
1
83'

Gol! Strzelił Joe Gelhardt. Asystował mu Tyler Roberts. Piękna akcja Leeds! Zagranie na lewo do Robertsa, a ten na piąty metr do nadbiegającego Gelhardta. Rezerwowy młodzian w pierwszym kontakcie z piłką pokonał bramkarza Chelsea! 2:2!

Joe Gelhardt #30
7
4
2
4
82'

Leeds. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Joe Gelhardt.

Raphinha #10
1
79'

Strzał oddał Thiago Silva, piłka jednak poszybowała ponad bramką.

1
76'

Ostatni kwadrans przed nami. Leeds w ataku, Chelsea więcej uwagi poświęca defensywie.

74'

Chelsea. Schodzi: Cesar Azpilicueta. Wchodzi: Andreas Christensen.

74'

Chelsea. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Callum Hudson-Odoi.

73'

Z rzutu wolnego uderzył Raphinha, ale trafił w mur.

71'

Kilka metrów przed polem karnym faulowany był Klich. Będzie rzut wolny dla Leeds.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Klich.

1
2
1
68'

Piękne zagranie Klicha do Raphinhy, ale ten został zablokowany. Leeds szuka remisu!

1
66'

Najpierw uderzał Klich, został zablokowany. Po chwili strzał Jamesa poszybował wprost w ręce bramkarza.

1
1
64'

Raphinha sam na sam z bramkarzem, górą Mendy, ale i tak był spalony.

1
1
62'

Dallas znalazł się z prawej strony pola karnego, ale dogrywał zbyt mocno.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Mason Mount.

60'

Leeds. Schodzi: Jamie Shackleton. Wchodzi: Mateusz Klich.

Jamie Shackleton #46
2
3
komentarz

1
58'

Gol! Strzelił Jorginho. Pewny strzał pod poprzeczkę. Bramkarz w przeciwnym rogu. 2:1, ale tutaj jeszcze wiele może się zdarzyć!

Chelsea FC
3
2
1
1
1
57'

Rzut karny dla Chelsea. Raphinha sfaulował Ruedigera!

1
1
56'

Mamy VAR! Sędzia sprawdza czy Chelsea należy się rzut karny!

1
1
55'

Sprzed pola karnego uderzał Havert, został zablokowany. Po chwili równo z murawą został zrównany Antonio Ruediger. Bez reakcji sędziego.

1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Jamie Shackleton.

53'

Szybciej starają się gracze Chelsea, ale póki co do bramki gości jeszcze dość daleko.

50'

Mamy strzał. Z pola karnego wprost w bramkarza uderzył Harrison.

1
1
1
50'

Na początku 2. połowy niewiele dzieje się pod bramkami. Aktywniejsi póki co są goście.