Doliczono 6 minut, oba zespoły walą głową w mur. Ale walczą.

81'
ZMIANA
76'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Andrew Robertson. Najpierw żółta za faul na Emersonie, ale po analizie VAR zmienił sędzia na czerwoną!

6
3
1
5
5
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Prostopadła piłka od Skippa, Alisson nie wybija jej, tylko podbija Sonowi, dzięki czemu ten ma łatwe zadanie trafić do pustej. I to robi! I jest remis!

9
5
4
4
6
71'

Najpierw Alli został zatrzymany w polu karnym przez Alexandra-Arnolda, ale sędzia nie dyktuje "jedenastki". Od razu idzie z akcją Liverpool, jest kocioł pod bramką Tottenhamu. Piłka się odbija jak w Pinballu, Salah zostaje trafiony w rękę, TAA wrzuca piłkę na głowę Robertsona, a ten daje gola na 2:1! Sędzia jeszcze korzystał z VAR=u, ale nie dopatrzono się przekroczenia przepisów!

2
1
1
1
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrew Robertson. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Co tu się zadziało! Aż opiszemy to w osobnym wpisie.

63'

Nieco spokojniejszy fragment meczu z lekkim wskazaniem na Liverpool.

1
60'
ZMIANA

Liverpool FC. Schodzi: Tyler Morton. Wchodzi: Roberto Firmino.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Tyler Morton #80
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Davies.

2
56'

Kocioł pod bramką gości, Kane... NIE TRAFIA GŁOWĄ Z TRZECH METRÓW! A bramka była praktycznie nieobstawiona!

1
1
55'

Alli, ucieka Alissonowi, gra do Kane'a, pusta bramka, ale nie ma gola! Zdążył obronić to Alisson! WOW!

2
3
1
52'

Tottenham znowu, szuka wrzutek, kornerów, chce być jak najdłużej pod polem karnym LFC.

2
1
1
1
2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Winks.

48'

Jota głową, ale niecelnie.

czas Druga połowa
45'

Doliczono 3 minuty.

1
43'

Alexander-Arnold z powietrza i broni to świetnie Lloris!

40'

Salah kręci Daviesem, szuka strzału, ale zablokowany.

1
38'

Tottenham próbuje okopać się na połowie Liverpoolu, ale to nie jest łatwe zadanie.

35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Andrew Robertson. Centra Mane zablokowana. Poprawia to Robertson i kieruje idealnie na głowę niepilnowanego Joty, który daje remis!

11
8
3
5
5
34'

Kontra "Kogutów", Kane gra w pole karne, ale Alisson uprzedza Sona.

33'

Liverpool próbuje grać w ataku pozycyjnym, ale ostry doskok graczy z Londynu mocno utrudnia grę.

30'

Son, czeka w kontrze na Kane'a, ale wpada Alli, jest dziura na podanie. Alli strzela i... NIE MA GOLA! To była patelnia! Alisson jednak obronił opuszkami palców, co można było dostrzec dopiero w powtórkach!

1
2
27'

Żółtą kartkę otrzymał Emerson Royal.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Tyler Morton.

23'

Próba Mane, zablokowany. Jeszcze uderza Keita i broni to Lloris! Salah nie zdąż do dobitki, ale jest korner dla gości.

1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Kane. Ostry wślizg w nogi Robertsona, a Liverpool domaga się czerwonej kartki. Sędzia jednak się powstrzyma od tego.

1
18'

Uwaga, Son sam na sam, ale nie mija Alisson, Brazylijczyk przejmuje mu piłkę spod nóg!

1
16'

To powinno być 2:0! Kane napędził kontrę i wręcz musiał zagrać do Sona, który wychodził sam na sam! Anglik podał nieczysto, przez co Koreańczyk nie był w stanie dobrze zebrać do strzału i się pomylił. To dopiero mógł być wstrząs dla Liverpoolu.

1
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Tanguy Ndombele. Tottenham przycisnął i to ma! Prostopadła piłka od Ndombele, Kane wkleił się między Robertsona a Konate, uderzył po ziemi, przy dalszym słupku i dał prowadzenie!

15
13
4
2
2
12'

Płaska wrzutka, dopada do Kane, może strzelać z bliska i... Konate ofiarnym wślizgiem blokuje strzał!

1
1
10'

Alexander-Arnold posyła bombę, którą jednak odbija Lloris!

8'

Ndombele chce wypuścić Kane'a, idzie piłka, ale Konate pieczołowicie pilnuje Anglika i przejmuje to zagranie.

6'

Tottenham próbuje poszarpać, poszukać rzutów rożnych, ale nie tworzy zagrożenia.

2'

Strzał z dystansu, łapie to Lloris. Mocny początek LFC.

1'

Pierwsza dobra okazja Liverpoolu, ale Robertson nie zamyka tego z ostrego kąta!