Akcja gości przerwana, na spalonym znalazł się Cavani.

Żółtą kartkę otrzymał Javier Manquillo.

Newcastle United
2
90+3'

Błąd bramkarza, starał się uderzać Cavani, ale w bramce stało trzech zawodników i piłkę przejęli.

2
2
2
90+1'

Joelinton domagał się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. To wszystko działo się przed polem karnym i VAR musi milczeć.

1
3
90'

Sędzia doliczył 6 minut!

89'

Kolejny "kocioł" pod bramką gości, ale zabrakło uderzenia. Newcastle szuka wygranej!

2
2
88'

Murphy uderzył z pola karnego, piłka odbiła się od słupka! Po chwili sprzed pola karnego poprawił Miguel AlmironDavid de Gea popisał się kapitalną paradą!

2
5
1
1
87'

Cały czas dobre tempo meczu. Akcja za akcję, obie drużyny nie zamierzają kalkulować.

84'

Z dystansu uderzył Jonjo Shelvey, ale dokładnie tam, gdzie stał bramkarz gości.

83'

Newcastle United. Schodzi: Allan Saint-Maximin. Wchodzi: Dwight Gayle.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Allan Saint-Maximin #10
2
82'

Saint-Maximin ucierpiał przy starcie do piłki. Przerwa w grze.

2
81'

Próba United zatrzymana. Sędzia dostrzegł spalonego.

2
78'

United. Schodzi: Scott McTominay. Wchodzi: Nemanja Matić.

75'

Przed szansą Cavani, który uderzył. Piłka minęła już bramkarza, ale sprzed linii wybił ją obrońca.

2
2
2
74'
72'

Allan Saint-Maximin przed szansą na drugiego gola. Płaski strzał obronił bramkarz.

2
71'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Dość niespodziewanie wyrównali goście! Fernandes na prawo do CR7, ten dograł do Cavaniego. Pierwszy strzał z 11 metrów został zablokowany, poprawka z ok. 10 metrów przy słupku wtoczyła się do siatki. 1:1!

Manchester United
19
5
3
2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Joelinton.

2
69'

Fernandes ostro potraktował Frasera. Zawodnik Newcastle otrzymał cios łokciem, ale pozbierał się z murawy.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire.

1
3
1
67'

Murphy uderzył, a może dośrodkował? Piłka odbijała się od murawy i ostatecznie minęła słupek o pół metra!

2
2
67'

Żółtą kartkę otrzymał Emil Krafth.

2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Fernandes.

66'

Allan Saint-Maximin uderzył sprzed pola karnego, David de Gea po raz kolejny na posterunku!

2
63'

Wyjście gospodarzy, z ostrego kąta uderzył Fraser, David de Gea zdołał odbić piłkę. Akcja za akcję!

2
60'

Dwa kwadranse do końca. Cały czas graczom gości niewiele wychodzi. Newcastle coraz bliżej trzech punktów.

komentarz

57'

Żółtą kartkę za ostre wejście w rywala otrzymał Cristiano Ronaldo.

1
1
1
1
4
55'

Otwarty mecz. Cavani doszedł do uderzenia z pola karnego, ale z ok. 12 metrów przestrzelił. Urugwajczyk skiksował.

2
2
2
2
2
52'

Sprzed pola karnego z woleja prawą nogą uderzył Ronaldo, ale daleko od bramki gospodarzy.

1
1
1
1
4
49'

Odpowiedź United, z dystansu uderzył Marcus Rashford, Dubravka zdołał odbić piłkę! Będzie rzut rożny.

2
2
47'

Saint-Maximin uderzał z dwóch metrów, ale David de Gea zdołał odbić piłkę! Powinno być 2:0!