90'

Doliczone trzy minuty.

2
88'

Druga połowa nie jest wypełniona sytuacjami podbramkowymi. Trudnych egzaminów dla bramkarzy tyle co kot napłakał i dużo wskazuje na to, że po zmianie stron nie dojdzie już do żadnego przełomu. Steven Alzate rozruszał towarzystwo i na zakończenie kombinacyjnego ataku strzelił z kilkunastu metrów. Interweniował elegancko Alvaro Fernandez.

1
85'

Brighton and Hove. Schodzi: Alexis Mac Allister. Wchodzi: Steven Alzate.

wchodzi Wchodzi
Steven Alzate #17
schodzi Schodzi
1
83'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówka poszybowała blisko Ethana Pinnocka. Pod naporem przeciwnika nie oddał dokładnego strzału w kierunku bramki Brighton.

81'

Shandon Baptiste oddał kolejne uderzenie. Piłka poleciała prosto w Roberta Sancheza. Dobre ustawienie bramkarza, ale nie można powiedzieć tego samego o jakości strzału.

79'

Nieodpowiedzialne zachowanie defensora Brighton, ale mógł liczyć na asekurację i zablokowanie strzału z kilkunastu metrów Ivana Toneya.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Toney za niesportowe zachowanie.

Brentford FC
1
74'

Jakub Moder do Marca Cucurelli. Dośrodkowanie tego drugiego zostało wyekspediowane przed linię pola karnego. Stamtąd uderzenie, ale jego jakość pozostawiała bardzo dużo do życzenia.

74'

Zrobiło się cieplej gospodarzom.

72'

Przyjezdni pokazali, że są w stanie wykreować sytuację podbramkową, ale nie potrafili jej wykorzystać. Niezmiennie Robert Sanchez z czystym kontem, a do końca podstawowego czasu pozostało kilkanaście minut.

68'

W 68. minucie zapachniało golem kontaktowym, który mógłby ponownie podnieść temperaturę widowiska. W ostatnim momencie interweniowali gracze Brighton. Piłka, zmierzająca do bramki, została wybita przez Marca Cucurellę.

1
1
66'

Alison Mac Allister nie zastanawia się długo, a po prostu oddaje uderzenia zza pola karnego. Płasko bita piłka przeleciała nieznacznie obok słupka w bramce Alvaro Fernandeza.

65'

Brentford ma problem z tworzeniem sytuacji podbramkowych, choć przeniosło się w ostatnich minutach na połowę zespołu Jakuba Modera.

1
61'

W polu karnym Brighton znalazł się Sergi Canos, jednak pod naporem przeciwnika nie oddał skutecznego uderzenia. Kwadrans po przerwie bez stuprocentowej sytuacji podbramkowej do strzelenia gola kontaktowego.

1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Webster za faul na Franku Onyece.

Brighton and Hove Albion
1
58'

Kolejna akcja Jakuba Modera poskutkowała rzutem rożnym dla Brighton. Gospodarze cieszą się każdą minutą, spędzoną na połowie przeciwnika, ponieważ to minuta mniej na gonienie wyniku dla Brentfordu.

57'

Reprezentant Polski jest widoczny również na początku drugiej połowy meczu. Pierwsza akcja została zepsuta niedokładnym podaniem do Marca Cucurelli, ale po chwili Jakub Moder obsłużył znanego z Hiszpanii zawodnika lepszym dograniem.

55'

Specjalisty od goli z dystansu nie ma już na placu.

52'

Gospodarze powrócili na połowę przeciwnika. Nie spieszą się specjalnie ze wznowieniem gry wrzutem z autu.

49'

Brighton nie pozwala przeciwnikom na przeprowadzenie niebezpiecznego ataku. Gospodarze wyciągnęli wnioski z ospałego zachowania na początku spotkania i po zmianie stron są bardziej energiczni.