Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka za wcześniejsze złamanie przepisów piłkarskich.

90'

Doliczone dwie minuty.

90'

W ostatniej minucie podstawowego czasu szansa na zrobienie krzywdy Arsenalowi z rzutu wolnego. Piłka została ustawiona w pobliżu narożnika pola karnego. Lucas Moura próbował wrzucić ją za kołnierz Aarona Ramsdale'a, ale przesadził z rozmachem swojego zagrania. Skończyło się lądowaniem futbolówki na górnej siatce.

89'

Nie ma co doliczać, chociaż z drugiej strony, może decydować bilans goli na zakończenie sezonu...

88'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Odegaard za faul na Lucasie Mourze.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Emile Smith Rowe za faul taktyczny na Lucasie Mourze.

84'

Czy było to pasjonujące widowisko? Nie. Na pewno Tottenham Hotspur może być zadowolony ze sposobu kontrolowania gry po zdobyciu przewagi.

81'
80'

Próba przeprowadzenia skutecznego ataku przez Kanonierów i wyglądało to naprawdę nieźle. Rozrzucenie akcji na lewe skrzydło, stamtąd płaskie dogranie do Martina Odegaarda. Mocne uderzenie Norwega było pozbawione odpowiedniej rotacji i nie zaskoczyło Hugo Llorisa.

77'

Zmiana w Arsenalu była spowodowana urazem.

75'

Pozostał kwadrans rozstrzygniętego już spotkania. Po zmianach personalnych dublerzy spróbują zapewnić publiczności jeszcze trochę mocnych wrażeń. Tottenham Hotspur ma wyraźną przewagę pod względem posiadania piłki, a Arsenal próbuje minimalizować straty. Ostatnia akcja gospodarzy zakończyła się chwytem Aarona Ramsdale'a.

70'

Próba dostarczenia piłki w pole karne Arsenalu została przerwana, ale goście nie potrafili zorganizować się do przeprowadzenia kontrataku. Tottenham Hotspur pozostaje w rozegraniu.

68'

Bezradność Kanonierów, nie stać ich na wiele.

66'

W rozegraniu zespół Antonio Conte. Im dłużej utrzyma się w posiadaniu piłki, tym mniej szans na poprawienie wyniku będzie mieć Arsenal.

62'

Ponownie Tottenham Hotspur, który gra swobodnie. Uderzenie ze znacznego dystansu było kolejnym egzaminem dla Aarona Ramsdale'a. Nie dał się on pokonać po raz trzeci tego wieczoru Harry'emu Kane'owi.

59'

Emerson Royal doskoczył do piłki po wrzutce zza pola karnego. Niezłe uderzenie tego zawodnika, ale Aaron Ramsdale poradził sobie i jego robinsonada nie pozwoliła Tottenhamowi Hotspur na podwyższenie zaliczki.

57'

Jest uderzenie. Eddie Nketiah nie sprawił dużego problemu dobrze ustawionemu Hugo Llorisowi.

56'

Podanie Gabriela Martinellego do Mohameda Elneny'ego, ale akcja Arsenalu zakończyła się przeciągniętym dośrodkowaniem. Niewiele wychodzi podopiecznym Mikela Artety, a szkoleniowiec nie zmienia, choć w pewnym momencie zanosiło się na zamieszanie w jedenastce.

54'

Historyczne prowadzenie Spurs. 3:0!

51'

Niezła szansa na poprawienie wyniku dla Arsenalu. Podanie w centrum pola karnego do Bukayo Saki, a jego strzał został zablokowany w ostatnim momencie przez Bena Daviesa. Ostrzeżenie dla być może zbyt rozluźnionych podopiecznych Antonio Conte.

50'

Ponownie faul Dejana Kulusevskiego odgwizdany na połowie przeciwnika.

47'

Gol! Strzelił Heung-Min Son.

Tottenham Hotspur rozpoczął drugą połowę meczu z taką samą energią i takim samym entuzjazmem jak pierwszą. Trafienie Heunga Min-Sona raczej rozwiewa wątpliwości, co do zwycięzcy tego meczu. Arsenal musi chronić się przed absulutnie kompromitującym wynikiem.