Duża kontrola gospodarzy w doliczonym czasie gry.

1
1
2
90+2'

53 319 kibiców oglądało z perspektywy trybun dzisiejsze spotkanie. Minuta do końca. Chelsea w desperackim ataku.

1
1
2
1
1
90'

Spotkanie potrwa o minimum trzy minuty dłużej.

2
2
1
1
1
90'

Urwał się defensywie City Werner, jednak za szybko ruszył do piłki. Został złapany na spalonym.

2
88'
88'

Długie podanie Ruedigera w kierunku Lukaku, ale poza polem karnym skutecznie interweniował Ederson.

86'

Mocny strzał Grealisha z ostrego kąta, jednak Kepa przypilnował bliższego słupka.

1
1
1
84'

Zmarnowali idealną okazję gospodarze. Sterling wystawił piłkę do Fodena, ale ten strzelił niecelnie z szesnastu metrów. Miał jeszcze z lewej strony niepilnowanego Grealisha, jednak postanowił sam kończyć tę akcję.

2
1
83'

Lukaku nie uczestniczył w pressingu, bo wiązał buta.

2
4
81'

Chelsea FC. Schodzi: Marcos Alonso. Wchodzi: Mason Mount.

80'

Zaczęło się spieszyć przyjezdnym, którzy do 70. minuty byli usatysfakcjonowani bezbramkowym remisem.

1
2
1
79'

Dobre ofensywne wejście Azpilicuety, płaskie dośrodkowanie wzdłuż pola karnego, ale nie sięgnął piłki ani Werner, ani Lukaku. Broni Ederson.

1
77'

Chelsea dłużej utrzymuje się przy piłce, Manchester City delikatnie się cofnął i jakby czekał na ruch swojego rywala.

1
1
1
74'

De Bruyne doznał jakiegoś urazu. Przerwa w grze.

2
1
1
2
1
73'

Otworzyło się spotkanie. Był na prawym skrzydle niepilnowany Sterling, dostrzegł to de Bruyne, jednak nie dał rady zagrać mu celnie. Miałby otwartą drogę do bramki Anglik.

2
72'

Ależ to mogła być odpowiedź gości. Dośrodkowanie na dalszy słupek, odegrał piłkę Azpilicueta, a strzał Wernera z kilku metrów został zablokowany.

2
1
70'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne.

Kapitalna indywidualna akcja de Bruyne! Wydawało się, że Belg przeoczył moment do prostopadłego podania, ale nic bardziej mylnego! Oddał techniczny strzał z osiemnastu metrów i trafił idealnie obok Kepy!

19
9
3
6
13
68'

Szansa dla City. Sterling strzelał z narożnika pola karnego, ale nieznacznie się pomylił.

1
2
67'

Tymczasem Chelsea. Ziyech z rzutu rożnego, ale zaskakująco bierny w pojedynku powietrznym był Lukaku i nawet nie powalczył o piłkę. Wybija ją Joao Cancelo.

1
64'

Wrzutka z rzutu rożnego i tym razem pewnie na przedpolu piąstkował bramkarz gości.

63'

Strzelał de Bruyne, z trudem broni Kepa. Odbił piłkę na rzut rożny.

1
62'

Grealish faulowany tuż przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla City.

1
61'

Bernardo Silva z impetem wpadł w pole karne, minął dwóch rywali, ale z trzecim już sobie nie poradził. Sarr zablokował podanie, a po chwili futbolówka była już w rękach Kepy.

1
1
60'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola. Usypiają swojego rywala. Usypiają też kibiców na stadionie. Jest to mecz idealny do sobotniej drzemki.

57'

Azpilicueta bliski kuriozalnego gola samobójczego. Po rzucie rożnym strzelał w kierunku własnej bramki. Na jego szczęście się pomylił.

56'

Rodri strzelał z ostrego kąta, lecz został zablokowany. Korner dla City, które ponownie zdecydowanie przejęło inicjatywę.

1
1
1
1
1
56'

Gdyby nie spalony, na pewno byłby rzut karny, bo Sterling był faulowany w polu karnym przez Alonso.

1
2
1
1
1
55'

Sterling upadł w polu karnym, rozległ się gwizdek arbitra i... mamy sygnalizację pozycji spalonej. Chwilę wcześniej na spalonym był Walker.

1
52'

W odpowiedzi City. Grealish zagrał mocno wzdłuż pola karnego, ale nie było tam nikogo, kto mógłby przeciąć podanie. Brakowało środkowego napastnika.

49'

Odważniej rozpoczęli drugą połowę goście. Alonso pokusił się o uderzenie zza pola karnego, jednak i on nie trafił w bramkę.

1
47'

Szansa dla Chelsea! Lukaku dostał podanie od Kovacicia, ale nie zdołał pokonać Edersona strzałem z szesnastu metrów! Po chwili dobijał jeszcze Kovacić, lecz uderzył wysoko nad bramką.

2
1
2
47'

Płaskie zagranie de Bruyne w pole karne, żaden z zawodników City nie doszedł do piłki, a dodatkowo na piątym metrze upadł Sterling. Protestowali gospodarze, ale sędzia nie odgwizdał faulu.