1
90+6'

"Pawie" walczą do samego końca. Mocne dośrodkowanie Raphinhi, ale Emiliano Martinez pewnie złapał piłkę. Argentyńczyk gra na czas.

90+4'

Goście chcą udokumentować swoją przewagę. Raphinha uaktywnił się na prawej stronie boiska, ale nie zdążył do piłki. Emiliano Martinez wznowi grę od własnej bramki.

90+2'

Jack Harrison przerzucił piłkę do Raphinhi. John McGinn wrócił pod własną bramkę i poradził sobie z Brazylijczykiem..

1
90'

Sędzia doliczył aż osiem minut do regulaminowego czasu gry!

1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Matty Cash.

Aston Villa
1
1
87'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ezri Konsa.

Nierozważne zachowanie Ezriego Konsy. Defensor sfaulował Illana Mesliera i został wyrzucony z boiska!

Aston Villa
85'
84'

Dwóch zawodników Leeds United leży na murawie. Skurcze dopadły Mateusza Klicha.

2
82'

Douglas Luiz szukał sobie miejsca do strzału. Bramkarz Illan Meslier szybko wyjaśnił sytuację.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel James.

1
80'

Piłkarze Leeds United nie oszczędzają przeciwników. Tym razem Lucas Digne potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

76'

Po krótkiej przerwie reprezentant Polski wrócił na plac gry. Steven Gerrard wstrzymuje się ze zmianą.

1
1
75'

Fatalne wieści. Matty Cash jest opatrywany przez klubowych lekarzy. Ashley Young szykuje się do wejścia na boisko.

1
4
74'

I kolejna próba Mateusza Klicha. Reprezentant Polski uderzył w kierunku bramki i piłka trafiła do koszyczka Emiliano Martineza.

1
1
1
1
1
72'

Goście mają wyraźną przewagę. Strzały celne:

Aston Villa - 3

Leeds United - 7

1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Ezri Konsa.

Aston Villa
1
69'

Steven Gerrard może mówić o dużym pechu. Philippe Coutinho przez kilkadziesiąt sekund nie podnosił się z boiska.

67'

Philippe Coutinho miał sporo miejsca i zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała minimalnie obok prawego słupka.

65'

Kolejny kłopot menadżera Aston Villi. Douglas Luiz zderzył się z rywalem i zgłosił kontuzję.

1
63'

Gol! Strzelił Diego Llorente.

Bramka dla Leeds United była tylko kwestią czasu. Tyrone Mings wybił piłkę prosto pod nogi Diego Llorente, a Hiszpan uderzył nie do obrony. Szalony mecz na Villa Park.

3
62'

Piłkarze Aston Villi mają ogromne problemy. Pascal Strujk oddał strzał głową i Tyrone Mings popisał się interwencją na linii bramkowej. Wciąż 3:2.

1
62'

Trzeci strzał Mateusza Klicha. Polak uderzył sprzed pola karnego, jednak Tyrone Mins stanął na jego drodze. Rzut rożny dla gości.

60'

Ryzykowne zagranie Luke'a Aylinga. Defensor wycofał piłkę do bramkarza i bliski szczęścia był Ollie Watkins. Illan Meslier zażegnał niebezpieczeństwo.

59'

Mamy przerwę w grze. Emiliano Buendia ma problemy zdrowotne i wygląda na to, że opuści boisko.

57'

Na lewym skrzydle Philippe Coutinho ośmieszył Luke'a Aylinga. Po chwili Diego Llorente naprawił błąd kapitana Leeds United.

1
55'

Lucas Digne dwa razy wrzucił w pole karne. Ollie Watkins nie porozumiał się z Francuzem i minął się z piłką.

53'

Zawodnicy Marcelo Bielsy chcą uporządkować grę. Raphinha próbował uderzyć z powietrza i nieczysto trafił w piłkę.

1
51'

Douglas Luiz zagrał krótko do Lucasa Digne'a. Dośrodkowanie Francuza zostało jednak zablokowane.

50'

Niebezpiecznie pod polem karnym Leeds United. Douglas Luiz już ustawił sobie piłkę i wykona stały fragment gry.

48'

Od początku drugiej połowy gracze Leeds United naciskają przeciwników. Aston Villa zamknięta we własnym polu karnym.

46'

Gramy dalej!

45+4'

Szybki atak gospodarzy. Po ogromnym zamieszaniu Lucas Digne nie trafił w światło bramki, Illan Meslier miał sporo szczęścia.

1
1
45+2'

Gol! Strzelił Daniel James.

Co za mecz! Mateusz Klich kapitalnie zagrał piętką do Rodrigo, następnie Hiszpan wrzucił w pole karne. Po rykoszecie piłka trafiła do Daniela Jamesa, który skompletował dublet.

1
1
1
2
45+1'

Mateusz Klich miał jeszcze jedną okazję. Strzał reprezentanta Polski ponownie został zablokowany.

45'

Arbiter doliczył trzy minuty do pierwszej odsłony.

1
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Stuart Dallas.

43'

Gol! Strzelił Jacob Ramsey. Asystował mu Philippe Coutinho.

Duet Philippe Coutinho - Jacob Ramsey wypracował kolejną bramkę. Brazylijczyk wyłożył piłkę koledze, a pomocnik Aston Villi uderzył pod poprzeczkę. Illan Meslier nie miał zbyt wiele do powiedzenia w tej sytuacji.

42'

Akcja za akcją. Leeds United próbuje odpowiedzieć na drugiego gola gospodarzy. Trwa walka w środku pola.

1
40'

Ollie Watkins nagle upadł bez kontaktu z rywalem. Napastnik Aston Villi utyka, ale chce kontynuować grę.

1
38'

Niesamowita skuteczność "The Villans". Philippe Coutinho wypuścił podaniem Jacoba Ramseya, młody pomocnik był sam na sam z golkiperem i znalazł drogę do siatki! To drugi celny strzał gospodarzy.

37'

Przed szansą stanął Mateusz Klich. Polski pomocnik źle trafił w piłkę i bramkarz Aston Villi nie miał żadnych problemów z jego strzałem.

1
35'

Marcelo Bielsa ma twardy orzech do zgryzienia. Diego Llorente nie podnosi się z murawy i potrzebuje pomocy klubowych lekarzy.

33'

Matty Cash zasłużył na tę asystę. Prawy obrońca jest niezwykle aktywny od pierwszych minut. Tym razem 24-latek poradził sobie z Jackiem Harrisonem.

31'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Matty Cash.

Znakomite zagranie Matty'ego Casha. Reprezentant Polski dostrzegł Philippe Coutinho, który odwrócił się z piłką i strzelił tuż przy lewym słupku! Mamy remis na Villa Park.

6
3
1
1
2
29'

Jack Harrison rozegrał dwójkową akcję z Danielem Jamesem. Walijczyk bardzo mocno huknął z dystansu i piłka odbiła się od poprzeczki!

27'

Niezła akcja w wykonaniu Emiliano Buendii. Argentyńczyk ograł trzech przeciwników, lecz później niecelnie zagrał w kierunku Olliego Watkinsa.

25'

Lucas Digne świetnie dośrodkował w pole karne. Tyrone Mings wygrał pojedynek powietrzny, jednak minimalnie przestrzelił.

23'

Emiliano Buendia upadł na murawę i zwija się z bólu. Gospodarze wywalczyli stały fragment gry przed polem karnym.

1
21'

Przyjezdni mają wyraźną przewagę. Zawodnicy Aston Villi popełniają sporo błędów i nie potrafią utrzymać się przy piłce.

19'

Mateusz Klich odebrał piłkę w środku pola i napędził kontratak Leeds United. Po chwili Daniel James niecelnie dośrodkował do Rodrigo.

1
18'

Tyrone Mings popełnił duży błąd przy próbie wyprowadzenia piłki. Defensor nie porozumiał się z Lucasem Dignem.

1
16'

Rodrigo walczył o piłkę z Tyronem Mingsem. Hiszpański napastnik był jednak na pozycji spalonej.

14'

Kolejna szansa Daniela Jamesa. Napastnik uderzył z ostrego kąta, jednak nie zdołał zaskoczyć Emiliano Martineza.

13'

Po pierwszym golu drużyna Mateusza Klicha narzuciła swój styl gry. Aston Villa musi gonić wynik.

1
11'

Sędzia skonsultował się jeszcze z asystentami i ostatecznie uznał bramkę. Leeds United buduje kolejną akcję.

9'

Gol! Strzelił Daniel James. Asystował mu Rodrigo Moreno.

Przyjezdni na prowadzeniu! Rodrigo przekazał piłkę Danielowi Jamesowi, a ten strzelił obok interweniującego bramkarza. To jego trzecie trafienie w bieżącym sezonie.

9'

Podopieczni Marcelo Bielsy nieco dłużej utrzymują się przy piłce. Gospodarze stosują wysoki pressing.

7'

Illan Meslier ma dużo pracy na początku spotkania. Golkiper gości wypiąstkował piłkę po zagraniu z narożnika boiska.

5'

Tym razem Matty Cash ruszył prawym skrzydłem. Defensor płasko dośrodkował, lecz nikt nie przeciął toru lotu piłki.

4'

Mateusz Klich szukał w polu karnym Rodrigo. Kadrowicz niecelnie zagrał do kolegi i gospodarze wyprowadzili kontratak.

1
2'

Pierwsza akcja Aston Villi. Tyrone Mings oddał strzał głową, ale trafił prosto w bramkarza Leeds United. Kolejny rzut rożny.

20:58

Czesław Michniewicz pojawił się na trybunach Villa Park. Nowy selekcjoner z bliska przyjrzy się reprezentantom Polski.