1
1
1
90'

4 minuty doliczone, ale mamy jeszcze przepychankę między obiema drużynami. Nie jest przyjemnie...

90'

RZUT KARNY DLA ARSENALU! Azpilicueta szarpał się z Saką i Anglik został przerwócony!

2
1
1
90'

Ostatnie chwile meczu, czy Chelsea wyrówna?

85'

Żółtą kartkę otrzymał Mason Mount.

1
84'

Ostry faul Mounta, to może się skończyć czerwoną kartką, nadepnął powyżej kostki!

82'

Koszmarnie zepsuta akcja Arsenalu! Soares mógł strzelać pod kątem, ale podał głębiej w ciemno. Zgarnął piłkę Tavares, który uderzył niecelnie.

81'
79'

Saka przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie wskazuje na jedenasty metr! Intensywna walka o piłkę na boisku.

75'

Kontra Arsenalu, może być z tego gol, ale Mendy w porę zagarnia piłkę.

1
74'

Nieco ponad kwadrans do końca, Chelsea chce zwolnić, by mieć więcej sił.

1
70'
67'

Werner technicznie, ale obok okienka bramki Arsenalu.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Malang Sarr.

64'

Chelsea znowu w natarciu, ale Arsenal wytrzymuje napór i może kontrować.

60'

Chelsea FC. Schodzi: Romelu Lukaku. Wchodzi: Kai Havertz.

57'

Gol! Strzelił Eddie Nketiah. Błąd Chelsea w rozegraniu, który Nketiah wykorzystuje bezlitośnie! Wkręca w ziemię trzech rywali i zaskakującym, lekkim strzałem pokonuje Mendy'ego!

2
2
1
1
3
54'

Nketiah przewraca się w polu karnym, ale nie ma mowy o wskazaniu na "wapno".

1
1
50'

Chelsea próbowała zamknąć Arsenal, ale nie z "Kanonierami" te numery. Goście wypchnęli rywala i toczy się walka w środku pola.

46'

Werner z ostrego kąta, ale tylko w boczną siatkę.

1
czas Druga połowa
45'

Emil Smith Rowe, ależ kręci, ależ się przepycha, między czterech na raz! Strzela, ale obok bramki! To mogła być akcja meczu1

1
1
41'

Przerwa w grze, Azpilicueta znokautowany dośrodkowaniem.

38'

Alonsoooo i nie ma gola! Bardzo ładnie rozciągnęli grę koledzy, Hiszpan jeszcze piękniej przyjął, ale z bliska uderzył w trybuny.

35'

Arsenal próbuje przycisnąć, ale gra pod polem karnym Chelsea niedokładnie.

1
1
32'

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta. Asystował mu Mason Mount. Płaskie, delikatne dośrodkowanie z prawej strony i znikąd wbiega Azpilicueta, który czubkiem buta pokonuje Ramsdale'a!

30'

Chelsea szuka patentu w ataku pozycyjnym, ale Arsenal bardzo szybko organizuje się w poszczególnych sektorach boiska.

1
26'

Gol! Strzelił Emile Smith Rowe. Asystował mu Martin Odegaard. Genialna kontra! Xhaka mija jak tyczki slalomowe Lukaku i Alonso, Saka napędzony na prawej flance ściąga Kante. Oedegaard markuje strzał i wystawia Smithowi Rowe'owi na płaski strzał, po ziemi, który całkowicie zaskakuje Mendy'ego. Wyborna akcja na drugie prowadzenie Arsenalu!

25'

Saka strzela, przeciągnąć chce to Nketiah, ale niecelnie. Tavares zamyka to z drugiej strony, żeby nie wyszła piłka za boisko, ale został złapany na spalonym.

1
24'

Bardzo ładnie kręci Saka, mija Alonso, gra w głąb pola karnego. Jest Nketiah, ale myli się o centymetry!

22'

Sporo biegania w obie strony, intensywny mecz.

19'

Mount mocno z powietrza, ale nad bramką!

1
17'

Gol! Strzelił Timo Werner. Strzał z dystansu, dwa rykoszety mylą Ramsdale'a i Chelsea remisuje!

4
2
1
2
13'

Gol! Strzelił Eddie Nketiah. Katastrofalne wycofanie Christensena, przejął bezpańską piłkę Nketiah i pokonał Mendy'ego w sytuacji sam na sam. Arsenal prowadzi!

2
1
2
2
10'

Mocno na nogach Lukaku, nie daje się przepchnąć, ale obrona na tyle mu przeszkadza, że oddaje niecelny strzał, obok bramki.

1
5'

Arsenal uratował się, chciał pędzić z kontrą, ale Tavares utknął w tłoku, musiał zwolnić grę.

1
4'

Sprytnie rozegrany korner, zamieszanie i Marcos Alonso trafia w boczną siatkę! Ale Chelsea ma kolejny rzut rożny.

3'

Atak Chelsea, bliski strzału z woleja był Werner, ale udało się go pwostrzymać.

1
1'

Wysoki pressing Arsenalu, Chelsea stara się cierpliwie grać piłką.