Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raheem Sterling.

Gunn obronił uderzenie Sterlinga z jedenastu metrów, ale odbił piłkę idealnie pod nogi Anglika, który z bliska popisał się skuteczną dobitką. Hat-trick stał się faktem!

3
1
1
90'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Raheem Sterling!

3
89'

Rzut karny dla Manchesteru City! Powalony na murawę rezerwowy Delap, choć gospodarze absolutnie nie zgadzają się z tą decyzją.

1
87'
ZMIANA

Norwich City. Schodzi: Josh Sargent. Wchodzi: Kieran Dowell.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Josh Sargent #24
85'

Nic się nie dzieje na boisku. Gospodarze już się poddali, a Manchester City jest zadowolony z okazałego prowadzenia i niechętnie atakuje.

84'
ZMIANA

Manchester City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Kayky.

Kayky #37
83'

Jak mawia trener Bogusław Kaczmarek, trwają piłkarskie dożynki.

82'
ZMIANA

Manchester City. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: Liam Delap.

Liam Delap #48
80'

Dalekie podanie w kierunku Zinczenki, ale skutecznie wyszedł na przedpole Gunn i był przy piłce szybciej niż rywal.

78'

Dośrodkowanie Gilmoura z rzutu wolnego, lekki strzał głową oddał Gibson, ale nie zaskoczył tym Edersona.

75'
ZMIANA

Manchester City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: James McAtee.

James McAtee #87
74'

Wymieniają kolejne podania goście, a piłkarze Norwich stoją i się przyglądają. Oni są już pozbawieni jakichkolwiek złudzeń.

73'

Bawią się zawodnicy z Manchesteru. To jest totalna kontrola nad meczem. Norwich jest absolutnie bezradne.

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Ruben Dias.

Dośrodkowanie Fodena na dalszy słupek, odegranie Rubena Diasa, po którym do pustej bramki piłkę wpakował Sterling. Piękna akcja City!

1
1
69'

Odegranie Ake, Ruben Dias momentalnie złożył się do strzału z woleja, lecz został zablokowany.

68'

Nie potrafią odebrać piłki gospodarze. A nawet jeśli się to uda, to futbolówka momentalnie wraca pod nogi rywali.

67'

Zinczenko z łatwością wbiegł w pole karne, zagrał miękko w kierunku Bernardo Silvy, ale ten był schowany za obrońcą i nie zdołał oddać strzału.

64'

Mahrez zakręcił Williamsem w polu karnym, jednak uderzył tylko w boczną siatkę.

63'
ZMIANA

Norwich City. Schodzi: Pierre Lees-Melou. Wchodzi: Mathias Normann.

Pierre Lees-Melou #20
63'
ZMIANA

Norwich City. Schodzi: Max Aarons. Wchodzi: Sam Byram.

61'

Strata City na własnej połowie, Rashica strzelał z narożnika pola karnego, jednak pewnie broni Ederson.

58'

Wreszcie ruszyli z kontratakiem gospodarze, ale podanie McLeana w kierunku Pukkiego było za mocne. Ederson to przeczytał i skutecznie interweniował poza własnym polem karnym.

57'

Spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska goście. Zawodnicy Norwich mają problem, by w ogóle odebrać futbolówkę, nie mówiąc o wyprowadzeniu jakiejkolwiek kontry.

54'

Nie podlega dyskusji dominacja Manchesteru City. Rośnie ich przewaga w statystyce posiadania piłki.

1
1
53'

Z rzutu rożnego centrował Gundogan, strącił piłkę Fernandinho, a Ake na wślizgu uderzył w poprzeczkę!

1
1
52'

Groźne dośrodkowanie Sterlinga na dalszy słupek, lecz Bernardo Silva nie trafił czysto w piłkę. Blisko trzeciego gola dla City.

49'

Nie mogła się lepiej zacząć druga połowa dla ekipy Manchesteru City. Jeśli Norwich miało nadzieję na odrobienie strat, to otrzymało potężny cios.

48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Phil Foden.

Ależ teraz zakotłowało się w polu bramkowym! Po dośrodkowaniu Gundogana kolanem strzelał Foden. Zdołał to obronić Gunn, jednak po chwili piłka wróciła pod nogi Anglika, który z bliska wepchnął piłkę do bramki. Sędzia dostał sygnał z goal-line technology. Gol zaliczony!