Kolejne mocne wstrzelenie piłki w pole karne przez Walkera, ale tym razem Cristian Romero nie popełnił błędu i wybił piłkę na wślizgu.

Desperackie próby Manchesteru City. Tottenham broni się całym zespołem.

2
90+5'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dejan Kulusevski.

Co tu się dzieje?! Miękkie dośrodkowanie Kulusevskiego, Kane wygrał walkę w powietrzu z Walkerem i pewnym strzałem głową wpakował piłkę do siatki!

24
10
2
3
2
90+2'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez.

Ależ pewny strzał Mahreza! Mocno, pod poprzeczkę! Lloris bez najmniejszych szans.

Manchester City
4
1
1
6
90+1'

Jedna powtórka wystarczyła. Rzut karny dla Manchesteru City!

1
1
1
5
90'

Minimum siedem minut doliczone.

1
1
1
90'

Anthony Taylor idzie do monitora, by ocenić sytuację na własne oczy.

90'

Cristian Romero ewidentnie interweniował przy użyciu ręki. Czekamy na decyzję.

89'

Sytuacja jest analizowana przez VAR.

89'

Protesty gospodarzy. Po strzale Bernardo Silvy piłka miała trafić w rękę jednego z zawodników Tottenhamu!

2
88'

Rodri zbyt długo zwlekał z decyzją, a miał piłkę ustawioną na dwudziestym metrze. To jest problem Manchesteru City w dzisiejszym meczu. Brakuje konkretów.

1
85'

Fantastyczne płaskie dośrodkowanie Walkera, ale żaden z zawodników City nie dostawił nogi.

83'

Kane został opatrzony przez klubowych lekarzy i wrócił na boisko.

82'

Problemy z plecami Kane'a. Leży na murawie Anglik. Nie podoba się to kibicom.

1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Lloris.

Tottenham Hotspur
80'
78'

Wrzutka Mahreza, ale żaden z zawodników City nie powalczył w powietrzu o piłkę. Pewna interwencja Llorisa na przedpolu.

77'

Oblężenie bramki Tottenhamu.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Romero.

1
76'

Kąśliwy strzał Joao Cancelo zza pola karnego! Końcówkami palców broni Lloris, choć nie miał łatwego zadania, gdyż był zasłonięty.

73'

Kane strzelił gola na 1:3, ale nie został on uznany po analizie VAR. Kulusevski był na minimalnym spalonym w początkowej fazie akcji.

2
72'

Jakby bez pomysłu na grę w ofensywie gospodarze. Dłużej utrzymują się przy piłce, wymieniają kolejne podania, ale niewiele z tego wynika.

1
69'

Dośrodkowanie Joao Cancelo z lewego skrzydła, piętą przedłużył to zagranie Gundogan, po czym piłka odbiła się od łokcia Cristiana Romero. Nie ma jednak mowy o rzucie karnym.

65'

Ależ to mogła być odpowiedź City! Piękny strzał Gundogana zza pola karnego, jednak fenomenalną interwencją popisał się Lloris!

1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emile Hoejbjerg.

1
64'

Niebywałe, to powinno być 1:3! Kolejna znakomita kontra gości, Son zagrał do Kane'a, ten opanował piłkę w polu karnym, miał przed sobą tylko Edersona, ale Brazylijczyk zostawił nogę i jakimś cudem obronił uderzenie Anglika!

3
1
1
1
1
63'

Strzał Bernardo Silvy z ostrego kąta był bardzo niecelny. Próbował uderzać przy bliższym słupku, lecz nie trafił nawet w boczną siatkę.

1
62'

Mogą się dziś pochwalić szczelną defensywą goście. Mają korzystny wynik, umiejętnie wybijają z rytmu gospodarzy.

60'

Nieprawdopodobny przebieg ma to spotkanie. Manchester City ma dużą przewagę, jednak gapiostwo w defensywie kosztuje drużynę Pepa Guardioli kolejnego gola.

1
59'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Heung-Min Son.

Co za euforia w sektorach zajmowanych przez kibiców z Londynu! Znakomite dośrodkowanie Sona, Kane przyłożył nogę i Tottenham ponownie sensacyjnie prowadzi na Etihad!

3
2
1
57'

Obraz gry nie ulega zmianie. Spurs sporadycznie wychodzą na połowę City. Gospodarze mają olbrzymią przewagę.

54'

Kontratak Spurs. Jakimś cudem udało im się wyjść spod pressingu. Kane podał na wolne pole do Sona, ten złamał akcję na lewą nogę i strzelił z osiemnastu metrów, jednak pewnie broni Ederson.

52'

Świetna centra de Bruyne z rzutu rożnego, trącił piłkę ustawiony przy bliższym słupku Ruben Dias, ale nie było nikogo na linii bramkowej, kto byłby w stanie wepchnąć futbolówkę do siatki.

50'

Gospodarze kontynuują grę w wysokim pressingu. Spurs sobie z tym nie radzą i dość łatwo oddają piłkę rywalom.

1
49'

Dośrodkowanie Fodena, zamykał akcję na dalszym słupku Laporte, ale nie zdołał odegrać piłki w punkt. Tym razem nie popełnił błędu Lloris.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu City ze Spurs.

1
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45+2'

Jedna z niewielu akcji gości w ostatnim czasie, ale popsuł wszystko złym ustawieniem Kane. Został złapany na spalonym.

45'

Minimum dwie minuty doliczyli sędziowie.

44'

Włączył się do akcji Joao Cancelo, zauważył to Laporte, ale podawał zdecydowanie zbyt mocno w kierunku Portugalczyka.

44'

Olbrzymia przewaga City w posiadaniu piłki. Strzały? 10-2 na korzyść gospodarzy.

1
43'

Bernardo Silva przewrócił się w polu karnym po lekkim kontakcie z Dierem. Sędzia uznał, że nie kwalifikowało się to do odgwizdania rzutu karnego.

42'

Jeszcze jakiś problem Emersona. Ucierpiał w starciu ze Sterlingiem. Przypadkowe, ale bardzo bolesne zderzenie.

42'

Bardzo groźne, płaskie dośrodkowanie Walkera, ale Sterling został w ostatniej chwili zablokowany przez Emersona.

41'

Długo rozgrywają piłkę gospodarze. Przegrywają akcję od prawej do lewej strony. I tak w kółko.

40'

Kompletnie bezradni są w ofensywie przyjezdni. Trójka zawodników ustawiona jest dość wysoko, natomiast nie mają wsparcia. City stosuje agresywny i - przed wszystkim - skuteczny pressing.

37'

Niecelny strzał Joao Cancelo zza pola karnego. Domagali się rzutu rożnego zawodnicy City, piłka ewidentnie odbiła się jeszcze od Hoejbjerga, ale sędzia najwyraźniej tego nie zauważył.

36'

Gospodarze odzyskali równowagę w tym meczu. Teraz ich dominacja nie podlega już żadnej dyskusji. Tottenham zamknięty na własnej połowie.

34'

Było trochę zamieszania, coś sprawdzali na VAR sędziowie, ale ostatecznie nie dopatrzyli się niczego niezgodnego z przepisami. 1:1 na Etihad!

1
33'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan.

I mamy wyrównanie! Dośrodkowanie Sterlinga, niepewnie interweniował Lloris, który odbił piłkę prosto pod nogi Gundogana, a ten pewnym strzałem wpakował futbolówkę do opuszczonej bramki.

2
1
1
3
31'

Gundogan próbował strzału piętą na dość dużej wysokości, ale nie trafił czysto w piłkę. Uderzył obok bramki.

1
29'

Sterling miał trochę miejsca w polu karnym, jednak zbyt długo zwlekał z decyzją o strzale lub podaniu. Ostatecznie nic nie wyszło z tej akcji City.

1
28'

Trochę straciło tempo to spotkanie. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

25'

W odpowiedzi zza pola karnego strzelał Emerson - nad poprzeczką.

24'

Dośrodkowanie de Bruyne, jednak Foden nie zdążył do piłki. Broni Lloris.

24'

Kontratak City. Sterling miał sporo przestrzeni, wycofał piłkę do Fodena, ale strzał Anglika został zablokowany.

22'

Rakietę odpalił teraz Joao Cancelo. Odegranie klatką piersiową Gundogana, Portugalczyk huknął ile sił w nodze z dwudziestu pięciu metrów, lecz piłka przeleciała tuż obok słupka.

21'

Ależ teraz zaimponował Gundogan! Przyjęciem piłki zgubił przeciwnika w polu karnym, strzelił technicznie i słupek uratował Tottenham!

1
1
19'

Lloris broni w sytuacji sam na sam z Joao Cancelo, ale bramka nie zostałaby uznana. Portugalczyk w momencie podania był na minimalnym spalonym.

18'

Tottenham przegrał trzy ostatnie mecze w Premier League, jednak goście są dziś bardzo dobrze dysponowani.

1
17'

Aktywny jest dziś Joao Cancelo. Kapitalna akcja lewą stroną, świetnie mijał rywali w polu karnym, ale nie dokręcił dobrze piłki i strzelił minimalnie niecelnie.

15'

Zablokowany bardzo mocny strzał Joao Cancelo z dwudziestu metrów. Po chwili nie wyszło uderzenie z woleja Bernardo Silvie.

13'

Szansa dla gości. Emerson rozpędził się prawą stroną, zagrał na dalszy słupek, gdzie był niepilnowany Sessegnon, ale ten nie potrafił zamknąć akcji.

11'

Kiepska wrzutka Joao Cancelo. Bernardo Silva nie miał najmniejszych szans, by dojść do sytuacji strzeleckiej. Pewnie na przedpolu interweniował Lloris.

10'

Tottenham miał kolejną okazję do wyjścia z kontrą, ale tym razem zwolnili akcję goście. Nie zawsze za wszelką cenę starają się transportować piłkę pod pole karne rywala.

8'

Bardzo dobre dośrodkowanie de Bruyne, strącił piłkę Bernardo Silva, ale nie było za nim żadnego z partnerów.

7'

Źle rozegrali rzut rożny gospodarze. Hoejbjerg ruszył do kontry, ale nie miał szans w starciu z dwójką rywali. Próbował wymusić rzut wolny, jednak sędzia nie dał się nabrać.

4'

Gol! Strzelił Dejan Kulusevski. Asystował mu Heung-Min Son.

Goście pierwszy raz przedostali się na połowę City i od razu dali konkret! Kapitalne prostopadłe Kane'a, po którym hektary wolnej przestrzeni miał Son. Pędził nieatakowany na bramkę, ale dostrzegł lepiej ustawionego Kulusevskiego i ten z szesnastu metrów wpakował piłkę do pustej bramki!

2
2
1
4'

Miał trochę miejsca z lewej strony boiska Joao Cancelo, wypatrzył na dalszym słupku Sterlinga, jednak nie zagrał mu piłki idealnie i Anglik nie doszedł do strzału.

3'

Ależ intensywny pressing Manchesteru City. Goście mają olbrzymie problemy już na początku spotkania. Nie potrafią wyjść z własnej połowy.

czas Start meczu
18:26

Piłkarze obu drużyn wychodzą na płytę boiska.

Jakim wynikiem zakończy się mecz na Etihad?