(0:0)
Zakończony
Manchester City
90+5'

A mogło być jeszcze gorzej! Wymarzona okazja dla gospodarzy, Gallagher wbiegł z piłką w pole karne, ale nie zdołał jej wycofać do niepilnowanego Edouarda.

1
1
3
90+4'

Niewiele dzieje się na boisko. Poddenerwowany przy linii trener Pep Guardiola.

4
1
90+3'

Cały czas w posiadaniu piłki goście, ale odbywa się to głównie w środku pola.

1
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

1
90'

Wrzutka De Bruyne z rzutu wolnego, strzelał głową z pięciu metrów Laporte, ale ponownie broni Guaita!

3
1
1
90'

Żółtą kartkę otrzymał Odsonne Edouard.

Odsonne Edouard #22
1
89'

Coraz mniej czasu do końca meczu, a Manchester City dalej bije głową w mur.

7
86'

Płaskie dośrodkowanie Joao Cancelo, ale najlepiej w polu karnym zachował się Schlupp. Spokojnie opanował piłkę i wykopał ją byle dalej od bramki.

2
85'

Wreszcie celny strzał. Zaha uderzył z szesnastu metrów, ale w środek bramki. Pewnie broni Ederson.

1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Conor Gallagher.

82'

Ależ mieli szansę zawodnicy Crystal Palace! Kouyate zagrał do Edouarda, który jednak dość niezgrabnie składał się do strzału z szesnastu metrów i ostatecznie został zablokowany.

82'

Piłka wybita przed pole karne. Faulowany Zaha. Chwila oddechu dla defensywy gospodarzy.

81'

Zablokowany strzał Grealisha z szesnastu metrów. Korner dla City.

1
80'

Strzały? 15:4 dla Manchesteru City. Gospodarze bez celnej próby w tym meczu.

79'

Efektowne podanie Rodriego w pole karne, lecz Bernardo Silva nie opanował piłki. Kolejna nieudana akcja gości.

1
78'

Bije brawo trener Patrick Vieira, bo jego zawodnicy doskakują do rywali w wysokim pressingu i nie pozwalają im swobodnie rozgrywać piłki.

1
2
77'

Foden pogubił się w polu karnym i nie oddał nawet strzału po doskonałym podaniu De Bruyne, ale nawet jakby trafił do bramki, to i tak gol nie zostałby uznany. Był na spalonym Anglik.

3
3
75'

Nerwowo po obu stronach. Niecelnie podawał De Bruyne, ale gospodarze odpłacili się równie szybką stratą piłki.

74'

Zrobiło się gorąco na murawie. Rodri wystartował z pretensjami do Kouyate, który nagle upadł. Sędzia przerwał grę, a potem nerwy puściły zawodnikowi gości.

71'

Centymetry dzieliły od szczęścia Manchester City! Grealish mocno zagrał wzdłuż bramki, ale Bernardo Silva nie trafił czysto w piłkę i strzelił obok!

2
70'

Wrzutka Walkera w pole karne, ale kolejny raz wyżej wyskoczyli obrońcy Crystal Palace i bez problemu wybili piłkę.

68'

Bez pomysłu goście. Podają wszerz boiska, brakuje prób w pole karne.

1
67'

Fatalnie gra dziś Grealish. Znów nie wyszedł mu drybling, został lekko trącony przez rywala i miał spore pretensje do sędziego, że ten nie odgwizdał faulu.

65'

Crystal Palace. Schodzi: Michael Olise. Wchodzi: Jordan Ayew.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Michael Olise #7
65'

Crystal Palace. Schodzi: Jean-Philippe Mateta. Wchodzi: Odsonne Edouard.

Jean-Philippe Mateta #14
64'

Joao Cancelo zrobił wszystko dobrze do momentu dośrodkowania. A to kompletnie mu nie wyszło. Piłka wykopana w aut.

62'

Szykują się zmiany w ekipie Crystal Palace.

61'

Pół godziny do końca i w dalszym ciągu utrzymuje się bezbramkowy remis. Czas będzie działał na korzyść gospodarzy.

60'

Walker świetnym podaniem znalazł w polu karnym Fodena, ale ten nie spodziewał się rywala za plecami i gospodarze odebrali mu piłkę.

59'

Miękkie zagranie w pole karne i... kolejny raz popsuł akcję Grealish. Spalił skrzydłowy gości.

57'

Ależ szansa dla gości! De Bruyne w idealnej sytuacji trafił w słupek, a dobitkę Mahreza z jedenastu metrów kapitalnie broni Guaita!

55'

Świetne podanie Zahy w pole karne, ruszył do piłki Kouyate, ale Ederson był szybszy z interwencją.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Grealish. Faul taktyczny przy linii bocznej. Nie potrafił odebrać piłki (którą sam wcześniej stracił) Gallagherowi.

51'

Groźnie w polu karnym City. Dośrodkowanie z prawej strony, goście nie potrafili wybić piłki, wreszcie strzelał z piątego metra Kouyate, ale nie trafił w bramkę. Mogą żałować tego zawodnicy Crystal Palace!

49'

Strata Grealisha, po której mogli wyjść z kontrą gospodarze, ale rywale momentalnie wrócili na swoje pozycje.

48'

Świetne prostopadłe zagranie De Bruyne w pole karne do Mahreza, ale ten stracił kontrolę nad piłką. Powinien to lepiej rozwiązać pomocnik gości.

1
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45'

Pierwsza połowa przedłużona o minimum dwie minuty.

45'

Przechwyt Mahreza w okolicach pola karnego gospodarzy, szybka decyzja o strzale, ale ponownie zabrakło trochę precyzji!

44'

Żółtą kartkę otrzymał Cheikhou Kouyate. Faulowany De Bruyne.

42'

Obraz gry się nie zmienia. Manchester City non stop atakuje, wywiera presję na rywalu, ale nie potrafi znaleźć drogi do bramki. Tymczasem gospodarze od czasu do czasu potrafią zaskoczyć po kontrataku.

39'

Strata Manchesteru City na własnej połowie. Strzelał z dwudziestu metrów Zaha, ale ponownie gospodarze mają problemy z celnością.

38'

Kapitalne dośrodkowanie Andersena. Piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym i wyleciała poza boisko. Nie wyszedł do tego zagrania Ederson, obrońcy stali jak sparaliżowani, ale też zabrakło ataku na piłkę ze strony gospodarzy.

35'

Fatalnie wykonali ten rzut rożny goście. Zagranie przed pole karne, ale Joao Cancelo nie zrozumiał się z Laporte i od autu zaczną zawodnicy Crystal Palace.

34'

W statystyce strzałów 13:2 dla Manchesteru City.

33'

Ale to za chwilę, bo Kouyate potrzebuje chwili przerwy. Doznał jakiejś kontuzji pomocnik gospodarzy.

32'

Słaby strzał z szesnastu metrów oddał Rodri, ale będzie jeszcze korner dla City.

32'

Okazja dla gości! Płaskie zagranie Grealisha wzdłuż pola karnego, nie trafił w piłkę Bernardo Silva, ale futbolówka dotarła jeszcze do Mahreza. Ten strzelił mocno przy bliższym słupku i znakomicie broni Guaita.

31'

Dośrodkowanie De Bruyne z prawego skrzydła, ale ponownie nie było nikogo, kto zamknąłby tę akcję.

30'

Kontratak gospodarzy, ale Zaha przegrał pojedynek biegowy ze Stonesem. Anglik spokojnie odegrał piłkę do własnego bramkarza.

27'

Blisko gola na 0:1! Potężne uderzenie Joao Cancelo z dystansu, po którym piłka trafiła w słupek! Odbiła się ona w ten sposób, że spadła pod nogi Laporte na ósmym metrze, który jednak fatalnie spudłował!

27'

Jeszcze uderzenie Fodena zza pola karnego. Piłka minimalnie mija bramkę.

26'

Szansa dla City! Świetne podanie Joao Cancelo w pole karne, z dość ostrego kąta strzelał szpicem buta De Bruyne i tym razem instynktownie broni Guaita!

25'

Minuty mijają, a Manchester City wciąż nie potrafi rozgryźć defensywy Crystal Palace. Goście mają znaczną przewagę, lecz nie mogą jej udokumentować.

22'

A teraz goście. Mahrez przyjęciem piłki w polu karnym zgubił obronę, ale uderzył za lekko i pewnie broni Guaita.

20'

I kolejna groźna kontra gospodarzy! Olise był już w polu karnym, ale nie pozwolili mu na oddanie strzału przyjezdni. Oddał więc piłkę do Matety, który się poślizgnął i kopnął obok bramki.

19'

Ależ zaskakujące uderzenie Stonesa z dystansu! Zlekceważyli go obrońcy Crystal Palace, Anglik huknął, jednak piłka przeleciała minimalnie obok bramki!

16'

Posiadanie piłki: 73% Manchester City, 27% Crystal Palace.

15'

Schlupp może mówić o szczęściu. Taktycznie faulował Mahreza, ale sędzia oszczędził zawodnika Crystal Palace i nie pokazał mu żółtej kartki.

14'

Strzelał De Bruyne, odbił piłkę przed siebie Guaita i wydawało się, że idealną okazję będzie mieć Bernardo Silva, lecz miał problemy z opanowaniem futbolówki.

13'

Ale futbol bywa przewrotny! Crystal Palace mógł prowadzić. Tym razem to Walker nieodpowiedzialnie stracił piłkę na własnej połowie, ale Olise strzelił obok bramki.

13'

Gospodarze nie mają nic do powiedzenia. Przewaga Manchesteru City jest wyraźna.

12'

Grelish dostał podanie na lewym skrzydle, próbował wejść dryblingiem w pole karne, jednak został łatwo przeczytany przez rywali. Piłka w rękach Guaity.

10'

Kontratak gospodarzy po prostej stracie Laporte na środku boiska. Zaha dostał podanie, ale wybiegł z piłką poza pole karne. Próbował kończyć akcję strzałem, jednak uderzył słabo, w boczną siatkę.

8'

Mahrez wypracował sobie sytuację strzelecką na dwudziestym metrze, lecz uderzył wyraźnie obok słupka.

6'

Kapitalne podanie Fodena do Bernardo Silvy. Wymanewrowana została cała defensywa rywala, ale dośrodkowanie Portugalczyka było niedokładne. Inna sprawa, że nie nabiegał na piąty metr żaden z partnerów.

4'

Pierwsze minuty toczą się pod zdecydowane dyktando Manchesteru City. Przyjezdni w zasadzie nie schodzą z połowy Crystal Palace.

3'

Długo budowali akcję goście. Mahrez poczekał na Walkera, zagrał na obieg, ale Anglik nie popisał się przy dośrodkowaniu spod linii końcowej. Piłka szczęśliwie spadła jeszcze pod nogi Rodriego, jednak ten został zablokowany.