Wielka radość w zespole Liverpoolu, który wygrywa na wyjeździe z Newcastle 1:0!

Niecelny strzał Fabinho z tego rzutu wolnego.

90+4'

Diogo Jota wymusił rzut wolny 30 metrów od bramki.

90+3'

Nie mają pomysłu na przedostanie się pod pole karne Liverpoolu gospodarze w tym doliczonym czasie.

90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

89'

Dobre podanie do Salaha, ten zdecydowanie wygrał pojedynek biegowy z Targettem, ale w końcowej fazie akcji obrońca Newcastle zdołał czubkiem buta trącić piłkę i pozbawił Egipcjanina stuprocentowej szansy.

87'

Drugi celny strzał Newcastle w tym meczu. Bruno Guimaraes uderzał zza pola karnego, jednak pewnie broni Alisson.

84'

Kolejny raz niewiele brakowało! Luis Diaz świetnie ograł w polu karnym Kraftha, strzelił z ostrego kąta przy bliższym słupku, ale Dubravka ponownie górą!

84'

Newcastle może swobodnie rozgrywać piłkę na własnej połowie, ale gdy tylko przekroczą linię środkową, zaczyna się agresywny doskok.

83'

Dużo gry w środku pola. Liverpool nie pozwala gospodarzom na wiele.

1
80'

Bardzo niecelny strzał Joe Gomeza z dystansu.

79'

Mocny strzał Diogo Joty z osiemnastu metrów i doskonale broni Dubravka! Przypilnował bliższego słupka i nie dał się zaskoczyć.

77'

Po podaniu Saint-Maximina w sytuacji sam na sam z Alissonem znalazł się rezerwowy Wood, ale doskonale broni golkiper gości. Była jednak sygnalizacja spalonego. Centymetry.

76'

Kwadrans do końca. Zbyt małą liczbą zawodników atakują piłkarze Newcastle i nie są w stanie zagrozić bramce Alissona.

74'

Dziewięć celnych strzałów Liverpoolu i tylko jeden Newcastle.

73'

I kolejna akcja Liverpoolu. W dobrej sytuacji Diogo Jota strzelił prosto w Dubravkę!

72'

Ładna akcja Luisa Diaza na lewym skrzydle. Dośrodkowanie do Salaha, który miał dużo miejsca w polu karnym, przyjął sobie piłkę, popatrzył, ale strzelił za lekko i nie zaskoczył bramkarza.

71'

Niecelny strzał Salaha po dobrej centrze Robertsona. To mogła być zabójcza kontra Liverpoolu.

70'

Liverpool w ostatnich minutach przejął ponownie kontrolę nad meczem.

69'
ZMIANA
69'
ZMIANA
68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sadio Mane.

68'

Wrzutka Milnera z rzutu rożnego i lekki strzał głową oddał van Dijk. Jeszcze walczył o piłkę Mane i mocno poturbował Dubravkę.

67'
ZMIANA
65'

Szybko rozegrany rzut wolny przez Newcastle, lecz Burn za szybko wystartował do piłki i został złapany na spalonym.

64'

Jeszcze raz Mane, tym razem szukał technicznego uderzenia z narożnika pola karnego, jednak został zablokowany. Po chwili niezgrabnie składał się do strzału z przewrotki Luis Diaz.

63'

Powinno być 0:2! Świetna akcja Joe Gomeza, który z łatwością wbiegł w pole karne. Wycofał piłkę na jedenasty metr do Mane, ale ten fatalnie spudłował!

60'

Jakiegoś urazu doznał Schaer. Kolejna przerwa.

59'

Dobre prostopadłe podanie w kierunku Diogo Joty, ale ten nie zdołał musnąć piłki przed Dubravką. Bramkarz Newcastle odbił piłkę, dopadł do niej jeszcze Robertson, ale próba lobowania okazała się nieskuteczna.

57'

Nerwowo w zespole Liverpoolu. Druga z rzędu prosta strata na własnej połowie, ale niewykorzystana przez Newcastle.

55'

Miler trafiony w głowę. Przez dłuższy czas nie podnosił się z murawy.

55'

Newcastle miało rzut wolny z dwudziestu pięciu metrów, ale Shelvey trafił w mur.

53'

Almiron zagrał na wolne pole do Saint-Maximina, ale ten nie poradził sobie w sytuacji jeden na jeden z Matipem i faulował obrońcę gości.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez. Łapany za koszulkę przy linii bocznej Willock.

50'

Zablokowany strzał Keity z dwudziestu metrów.

50'

Akcja szybko przeniosła się pod drugą bramkę. Luis Diaz został jednak zablokowany w polu karnym.

49'

Nieśmiałe próby ofensywnej gry Newcastle na początku drugiej połowy, ale nie popełnia błędów defensywa Liverpoolu.