Tottenham Hotspur
komentarz

Dziękujemy bardzo za udział w tej relacji na żywo. Zapraszamy na kolejne, bo - jak widać - emocji w Premier League nie brakuje!

komentarz

Podział punktów na Anfield. Najbardziej cieszą się z tego wyniku w niebieskiej części Manchesteru i północnej części Londynu, która kibicuje... Arsenalowi.

90+6'

Wrzutka z narożnika boiska wybita przez Daviesa, a potem jeszcze Emersona.

90+5'

Przerzut do Luisa Diaza na lewą stronę, ale w ostatniej chwili wybija piłkę Emerson.

90+4'

Hoejbjerg do Kane'a i... jakże niewiele brakowało! Zabrakło komunikacji w polu bramkowym rywali piłkarzom Tottenhamu!

90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Naby Keita.

1
90+2'

Bergwijn zabrał piłkę Alexandrowi-Arnoldowi, ale Keita go tam zdążył zatrzymać.

90+1'

Rozpoczęła się pierwsza z pięciu doliczonych minut.

90'

Keita usunął się z linii strzału, by Salah mógł uderzyć z 20. metra. Egipcjanin przymierzył lewą nogą, ale został zablokowany.

89'

"Przerzutostrzał" Thiago do Alexandra-Arnolda. Nie zrozumieli się panowie.

88'

Liverpool FC. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: Naby Keita.

88'

W odpowiedzi ruszył Son z kontratakiem, odegrał do Daviesa, ten strzela... no i strzelił sobie w trybuny.

87'

Trzecia szansa dla Alexandra-Arnolda na dośrodkowanie i trzeci raz jest zablokowana.

86'

Trochę znokautowany Davies strzałem Tsimikasa. Znów przerwa.

84'

Kradną nieco sekundy piłkarze Tottenhamu. Faulowany Kulusevski na własnej połowie.

82'

Dwa rzuty rożne dla gości, żaden nie przyniósł zagrożenia.

81'

Teraz długie zagranie Daviesa i Konate musi wybijać piłkę. Chwila wytchnienia dla Kogutów.

1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.

76'

Liverpool dalej oblega pole karne Tottenhamu. Ponownie mnóstwo wrzutek i blokowanych zagrań.

74'

Gol! Strzelił Luis Diaz.

Krążyła piłka wokół pola karnego Liverpoolu, aż tu nagle Diaz zszedł do środka z lewej strony, huknął z 20. metra, a jeszcze piłka odbiła się od Bentancura i zmyliła Hugo Llorisa. Mamy remis na Anfield!

2
2
1
73'

Kapitalna interwencja Bena Daviesa. Zablokował świetnie składającego się do strzału Salaha.

71'

Za mocne dośrodkowanie Alexandra-Arnolda z rzutu wolnego.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Sessegnon za faul na Salahu blisko pola karnego.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Tsimikas.

1
67'

Miękka wrzutka Tsimikasa, ale Diaz główkuje nawet nie w światło bramki.

komentarz

20. gol Sona w tym sezonie.

63'

Zablokowany strzał Diaza po wybiciu piłki lecącej z narożnika boiska.

62'

Znów piłka lata nad polem karnym Tottenhamu. No lata i co z tego?

60'

I jeszcze próbuje Kulusevski z kilkunastu metrów, ale trafia prosto w Alissona.

59'

Kontra Tottenhamu. Emerson popędził prawą stroną, dośrodkował do Sessegnona i ten znów chciał wyłożyć piłke Sonowi, lecz zrobił to za mocno...

58'

Centra Robertsona z rzutu wolnego i główka Konate nad bramką.

56'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Ryan Sessegnon.

Długie zagranie Llorisa, Emerson przeprowadził piłkę, Kane opanował ją przed polem karnym i zagrał na lewą stronę do Sessegnona, a ten od razu dostrzegł Koreańczyka i wyłożył mu piłkę na siódmym metrze. Przepiękna akcja Kogutów!

2
3
53'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Davies.

52'

Jednym podaniem Tottenham dostał się w pole karne liverpoolczyków. Emerson Aparecido Leite De Souza Junior jednak został zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

50'

Lata piłka nad szesnastką londyńczyków, ale nic z tego gospodarze nie mają. Nawet strzału.

49'

Mały pinball w polu karnym Tottenhamu. Ben Davies wykopuje piłkę na rzut rożny.

48'

Kolejne nonszalanckie zagranie Kogutów, tym razem Sessegnona. Tyle, że Liverpool te prezenty szybko zwraca, jakby ich nie chciał przyjąć.

47'

Znów Romero zagapił się w obronie, ale podanie Mane w pole karne nie było dokładne.